ESE Malta Dil Okulu, ESE Malta

St. Julians, Malta

ESE Malta Dil Okulu

European School of English Malta Language School, kısa adıyla ESE Malta dil okulu, Malta’nın turizm cenneti olarak da sayılan St. Julians’dadır. 1996 yılında faaliyete geçen okul Malta’nın en iyi ingilizce kursları arasındadır. ESE Malta dil okulu, 2012, 2013, 2014 ve 2015 yıllarında üst üste 4 kez Malta'nın en iyi dil okulu ünvanına sahiptir. Toplamda 4 ayrı okul binasına sahip ESE Malta dil okulunun ana binası St. Julians, Paceville’dedir. ESE Malta dil okulunun merkezi ve sınıfları bu binada bulunmaktadır. Ayrıca bu binada öğrencilerin kaynaşmasında ve birbirleri ile pratik yapmasına büyük katkısı olan, Speak Easy Cafe (genelde öğrencilerin kahvaltı ettiği yer), önünde teras, geniş bir çatı katı terası, kitapçı, TV/Video salonu, dinlenme salonları ve İnternet Cafe bulunmaktadır.

ESE Malta dil okulunda aile yanı konaklamalardan, okul yurtlarına, apart dairelerden otellere kadar bir çok farklı konaklama alternatifini öğrencilerine sunmaktadır. St. Julians bölgesi, çok sayıda, restaurant, bar, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri sinema ve bowling salonu, ve kumsalı ile en ilgi çekici bölgelerden biridir.

ESE Malta dil okulu, Malta Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı ve FIYTO (Federation of International Youth Travel Organisation) ve ALTO (Association of Language Travel Organisation) üyesidir. IALC’nin (International Asscociation of Language Centres) Malta'daki tek üyesi olan ESE Malta dil okulu, Trinity College London’ın TESOL Teacher Training Centre kursu veren Malta’da ki tek sertifikalı okuludur. ESE Malta dil okulunda farklı İngilizce kursu taleplerine cevap verebilmek için, Genel İngilizce Kursu, Yoğun İngilizce Kursu, Mini Gruplar, Birebir (özel dersler), Cambridge sınavlarına yönelik kurslar, IELTS ve TOEFL sınavlarına hazırlık kursları, İş İngilizcesi için grup ve birebir kurslar ve 50 yaş üstü bireyler ve gruplar için kurslar bulunmaktadır.

ESE Malta Dil Okulu Fiyatları 2023

G-20 İngilizce Kursu + Konaklama 4 Hf 8 Hf 12 Hf 24 Hf
Aile Yanı 1720€ 2820€ 4180€ 8260€
ESE Residence 2200€ - - -
Economy Apart 1720€ 6820€
Superior Apart 1880€ 2740€ 4060€ 7540€
Superior Plus 2080€ 3060€ 4540€ 8500€
Dikkat: ESE Malta Dil Okulu Fiyatları kurs ve konaklama fiyatları örnek olarak verilmiştir. ESE Malta dil okulu fiyatları gideceğiniz tarihe, süreye ve aktif kampanyalara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Size özel fiyat hesaplaması yapılması için lütfen bilgi formunu doldurunuz.

Bilgi: ESE Malta fiyatlarını PDF olarak görmek için;
Bknz.ESE Malta Fiyatları 2022
Bilgi: Tüm Malta Dil Okulu fiyatlarını görmek için:
Bknz.Malta Dil Okulu Fiyatları

ESE Malta Dil Okulu İngilizce Kurs Seçenekleri

İngilizce eğitiminiz süresince, Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma, Anlama, Gramer, Kelime Bilgisi, ve Telaffuz bilginizi genel anlamda geliştirirsiniz. Bu sayede, eğitiminiz tamamlandığında İngilizcenize daha çok güvenir, grammerinizi, kelime bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirerek daha akıcı konuşabilirsiniz. ESE Malta Dil Okulunda genel İngilizce programları, Pazartesi'den Cuma'ya, haftanın 5 günü, günde 4 ders olarak planlanmıştır.
Genel İngilizce programının takip edildiği ve kısa sürede daha iyi sonuç almak için Yoğun İngilizce programlarını tercih edebilirsiniz. ESE Malta dil okulunda Yoğun İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 6 ders olarak planlanmıştır. Yoğun İngilizce programları ile aynı süre zarfında Genel İngilizce Kursuna göre ortalama %50 daha fazla eğitim alır ve planladığınız eğitim süresini daha verimli geçirebilirsiniz.
Kalabalık sınıf eğitimleri yerine daha küçük gruplar ile eğitim almak isteyenler için idealdir. ESE Malta dil okulunda Haftada 20 veya 30 ders seçenekleri ile her Pazartesi başlayabileceğiniz Mini Class kurslarında sınıf mevcutları maksimum 6 kişi ile sınırlandırılmış ve özellikle kısa süreli eğitim planlamalarında maksimum verim hedeflenmiştir.
Minimum 8 hafta ve üzeri kayıt olabileceğiniz, haftada 20 veya 30 ders tercihi ile birlikte İndirimli fiyatlardan faydalanabileceğiniz Genel veya Yoğun İngilizce programlarıdır. Hafta sayısı arttıkça birim fiyat düşürülerek, hem ekonomik hem de hedef odaklı bir eğitim programı olarak planlanmıştır. ESE Malta dil okulunda 12 hafta ve üzeri uzun dönem kayıtlarda gidiş dönüş uçak bileti hediye edilmektedir.
Akademik İngilizce programları, akademik veya kariyer hedefli öğrenciler için uzun soluklu hazırlanmış haftalık 30 derslik bir eğitimdir. ESE Malta dil okulunda her 6 haftada bir açılan eğitim programlarda ilk 2 dönemde tüm öğrenciler aynı eğitimi alırlar. 3. dönem tercihi yapan öğrenciler ise Akademik, İş İngilizcesi, Turizm veya Fluency üzerine eğitimlerini tamamlayabilirler.
ESE Malta'nın sunduğu İş İngiilzce programlarına minimum A2 seviyesini bitirmiş öğrencilerin katılabilir. İş İngilizcesi programları haftada 20 ders ve hedefe ulaşabilmek için 6 kişilik sınıflarda verilmektedir. Kısa vadede çok daha fazla verim alabilmek için ayrıca İş İngilizcesi kursuna ek olarak haftada 10 derslik özel İş İngilizcesi Kursu ile kuvvetlendirilmiş Yoğun İş İngilizcesi Kursunu tercih edebilirsiniz.
Dünya çapında kabul eden İngilizce yeterlilik sınavlarının her biri için farklı eğitim programları sunulmaktadır. IELTS, TOEFL ve TOEIC kurslarının en önemli ortak kriteri tercih edilen sınava yönelik stratejiler ve egzersizler ile sınav skorunuzu yükseltmektir. ESE Malta'da sınava hazırlık kursları, her Pazartesi başlayan, Pazartesiden Cumaya 5 gün, günde 6 ders, toplamda haftada 30 derslik bir eğitim programı olarak sunulmaktadır.
Gündelik İngilizcenin hedef alındığı, 50+ Programlar, gündelik kalıpların ve seyahat, yemek gibi ihtiyaçlara yönelik İngilizce üzerine yoğunlaşır. ESE Malta dil okulunda aynı hedefteki bireylerin katıldığı programlar haftada 20 derslik eğitim daha eğlenceli olması için gezi ve/veya aktivite programları ile birlikte sunulmaktadır.

ESE Malta Dil Okulu Konaklamaları 2023

ESE Malta dil okulunun öğrencilerine sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz


ESE Malta Dil Okulu PDF ve Broşürleri 2023

ESE Malta Dil Okuluna ait broşürler, bilgilendirmeler ve fiyat listeleri PDF formatındadır. ESE Malta PDF dosyalarını incelemek üzere indirebilirsiniz. ESE Malta dil okulu ile ilgili sorularınız olursa bilgi formundan bize ulaşabilirsiniz.

ese malta broşürü pdf
ESE Malta Broşürü 2021
(16 yaş ve üstü)

ESE Malta Dil Okulu Görselleri - Resimleri 2023

ese malta dil okulu resimleri
ese malta dil okulu fotoğrafları
ese malta dil okulu resimleri
ese malta dil okulu fotoğrafları
ese malta dil okulu resimleri

ESE Malta Dil Okulu Youtube Videoları

ESE Malta Dil Okulu Tanıtımı
ESE Malta Öğrenci Yorumları
ESE Malta Residence Konaklama
ESE Malta Belmonte Konaklama

ESE Malta Öğrenci Yorumları

ESE Malta'da eğitim, ezbercilikten çok uzak tamamen interaktifti. Kendinizi sınıfta ders işliyormuş gibi değil de arkadaşlarınızla vakit geçiriyormuş gibi hissediyorsunuz.

Duygu B. / ESE Malta - 3 Ay

Burada faklı yerlerden gelip problem yaşayan hatta mecbur kalıp 3 ev değiştirenlere şahit oldum ve onların memnuniyetsizliklerini gördüm. Beni ayrıcalıklı, rahat ve güvenli bir eğitime teşvik ettiğiniz için teşekkürler:)

Yasin S. / ESE Malta - 2 Ay

Burada bulunduğum sürece her şekilde desteklerini esirgemediler benden ve hala da iletişim halindeyiz. Teşekkürler.

Mehtap Y / ESE Malta - 6 Ay

DilokuluMalta.com'u tercih ettim ve inanilmaz derece memnun kaldim. Sorun yaşamadım mı, tabiki yaşadım ama her şeye anında müdahale ettiler. Teşekkürler.

Burak K. / ESE Malta - 2 Ay
ese malta dil okulu | ese malta dil okulu fiyatları | ese malta dil okulu indirimleri | ese malta | ese malta fiyatları | ese malta dil okulu yorumları | ese malta öğrenci yorumları | ese malta pdf

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!