ESE Malta Dil Okulu, ESE Malta

Anasayfa > Malta Dil Okulları > ESE Malta Dil Okulu

ESE Malta Dil Okulu

European School of English Malta Language School, kısa adıyla ESE Malta dil okulu, Malta’nın turizm cenneti olarak da sayılan St. Julians’dadır. 1996 yılında faaliyete geçen okul Malta’nın en iyi ingilizce kursları arasındadır. ESE Malta dil okulu, 2012, 2013, 2014, 2015 ve 2017 yıllarında üst üste Malta'nın en iyi dil okulu ünvanına sahiptir. Toplamda 4 ayrı okul binasına sahip ESE Malta dil okulunun ana binası St. Julians, Paceville’dedir. ESE Malta dil okulunun merkezi ve sınıfları bu binada bulunmaktadır. Ayrıca bu binada öğrencilerin kaynaşmasında ve birbirleri ile pratik yapmasına büyük katkısı olan, Cuba Cafe (genelde öğrencilerin kahvaltı ettiği yer), önünde teras, geniş bir çatı katı terası, kitapçı, TV/Video salonu, dinlenme salonları ve İnternet Cafe bulunmaktadır.

Hızlı Erişim


Malta'nın En İyi Dil Okulu Hangisi?

ESE Malta dil okulunda aile yanı konaklamalardan, okul yurtlarına, apart dairelerden otellere kadar bir çok farklı konaklama alternatifini öğrencilerine sunmaktadır. St. Julians bölgesi, çok sayıda, restaurant, bar, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri sinema ve bowling salonu, ve kumsalı ile en ilgi çekici bölgelerden biridir.

ESE Malta dil okulu, Malta Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı ve FIYTO (Federation of International Youth Travel Organisation) ve ALTO (Association of Language Travel Organisation) üyesidir. IALC’nin (International Asscociation of Language Centres) Malta'daki tek üyesi olan ESE Malta dil okulu, Trinity College London’ın TESOL Teacher Training Centre kursu veren Malta’da ki tek sertifikalı okuludur. ESE Malta dil okulunda farklı İngilizce kursu taleplerine cevap verebilmek için, Genel İngilizce Kursu, Yoğun İngilizce Kursu, Mini Gruplar, Birebir (özel dersler), Cambridge sınavlarına yönelik kurslar, IELTS ve TOEFL sınavlarına hazırlık kursları, İş İngilizcesi için grup ve birebir kurslar ve 50 yaş üstü bireyler ve gruplar için kurslar bulunmaktadır.

ese malta dil okulu resmi

ESE Malta Dil Okulu Fiyatları 2023 Ne Kadar?

Aşağıda, ESE Malta dil okuluna ait genel İngilizce + konaklama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Genel İngilizce Kursu + Konaklama 4 Hf 8 Hf 12 Hf 24 Hf
Aile Yanı 1820 € 3080 € 4620 € 9240 €
ESE Residence 2160 € - - -
Economy Apart 1680 € 2480 € 3870 € 7110 €
Superior Apart 1840 € 2720 € 4230 € 7830 €
Superior Plus 2140 € 3240 € 5010 € 9390 €

Aşağıda, ESE Malta dil okuluna ait yoğun İngilizce + konaklama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Yoğun İngilizce Kursu + Konaklama 4 Hf 8 Hf 12 Hf 24 Hf
Aile Yanı 2200 € 3240 € 4860 € 9720 €
ESE Residence 2540 € - - -
Economy Apart 2060 € 2640 € 4110 € 7590 €
Superior Apart 2220 € 2880 € 4470 € 8310 €
Superior Plus 2520 € 3400 € 5250 € 9870 €

ESE Malta dil okulunda yukarıdaki fiyatlara ek olarak tek seferlik kayıt ücreti 50 €, kitap ücreti 25 €, havalanı dönüş transferi 25 € ve konaklama giderleri için haftalık 25 € eklenmektedir.

ESE Malta Fiyatlarına Neler Dahil?

ESE Malta dil okulu fiyatlarına dahil olanlar;

 • Kurs ücreti
 • Seçilen konaklama ücreti
 • Welcome evening
 • Kurs sertifikası
 • Not Defteri
 • Ücretsiz Wi-Fi (Okul ve apart konaklamalarda)
 • Online ESE e-Learning Platform Üyeliği
 • Konaklama Vergisi
 • Havaalanında karşılama
 • Plaj üyeliği (sadece yaz sezonunda hafta içi günlerde)

Dikkat: ESE Malta Dil Okulu Fiyatları gideceğiniz tarihe, süreye ve aktif kampanyalara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Size özel fiyat hesaplaması için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

ESE Malta Dil Okulunda Hangi Kurslar Var?

ESE Malta'da her yaş grubuna ve her seviyeye göre farklı eğitim seçenekleri bulunmaktadır. ESE Malta'da kayıt olabileceğiniz kursları aşağıda bulabilirsiniz

 • Genel İngilizce (General English 20)
 • Genel İngilizce (General English 30)
 • 17 - 22 Yaş General English (Young Adults General English)
 • Aile Programları (Family Pack)
 • 9 - 13 Yaş Yaz Kampları (9 - 13 Summer Junior Camp)
 • 14 - 17 yaz Yaz Kampları (14 - 17 Summer Teen Camp)
 • Mini Grup 30 (Mini 30)
 • Akademik İngilizce (Academic English)
 • Cambridge Sınavlarına Hazırlık (PET,FCE, CAE)
 • IELTS Hazırlık
 • TOEFL Hazırlık
 • TOEIC Hazırlık
 • 50 + (50 yaş üstü)
 • Üniversite Hazırlık Yılı (International Foundation Year)
 • İş için İngilizce (English for Work)
 • İş İngilizcesi (Business English)
 • Teacher Training
 • TEFL & TELT
 • CELTA

Yukarıdaki programlar hakkında detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz

ESE Malta Dil Okulunda Hangi Konaklama Seçenekleri Var?

ESE Malta, öğrencilerin tercihlerine göre birden çok konaklama seçeneği sunmakta. Okulumuzun sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz;

ESE Malta Dil Okulu Konaklamaları

ESE Malta dil okulunun öğrencilerine sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz


ESE Malta Dil Okulu Malta'da Nerede?

ESE Malta dil okulu, Malta'nın kalbi sayılan Paceville, St Julians'dadır. ESE malta dil okulunun adresi: Paceville Avenue, St. Julian’s STJ3103, Malta.

ESE Malta Dil Okulu PDF ve Broşürleri 2023

ESE Malta Dil Okuluna ait broşürler, bilgilendirmeler ve fiyat listeleri PDF formatındadır. ESE Malta PDF dosyalarını incelemek üzere indirebilirsiniz. ESE Malta dil okulu ile ilgili sorularınız olursa bilgi formundan bize ulaşabilirsiniz.

ese malta broşürü pdf

ESE Malta Broşürü
(16 yaş ve üstü)


ESE Malta Dil Okulu Resimleri 2023

ese malta dil okulu resimleri
ese malta dil okulu fotoğrafları
ese malta dil okulu resimleri
ese malta dil okulu fotoğrafları
ese malta dil okulu resimleri

ESE Malta Dil Okulu Youtube Videoları

ESE Malta Dil Okulu Tanıtımı

ESE Malta Öğrenci Yorumları

ESE Malta Residence Konaklama


ESE Malta Akreditasyonları

ESE Malta dil okulu, Malta'da en çok akreditasyona sahip dil okuludur. Bu da, aynı zamanda, eğitime ve kaliteye ne kadar önem verdiğinin bir başka kanıtıdır.

alto akreditasyonu
quality english akreditasyonu
trinity college akreditasyonu
bildungsurlaub akreditasyonu
wyse travel akreditasyonu
ialc akreditasyonu
iata akreditasyonu
msa akreditasyonu
ncc akreditasyonu
ncpe akreditasyonu
cen akreditasyonu
eaquals akreditasyonu
elt council akreditasyonu
feltom akreditasyonu

ESE Malta Öğrenci Yorumları

Bugün 3 aylık dil eğitimimin son günü. Bugün eğitimim bitti ama sonunda gerçekten çok güzel şeyler kazandım. Sadece İngilizcemi geliştirmedim, çok güzel arkadaşlıklar kurdum. Buraya Dilokulumalta ajansı ile geldim. Bence gerçekten seçtiğiniz ajans sizin için çok önemli. Çünkü burada karşılacağınız herhangi bir sorun üzeirne iletişim kurabileceğiniz, yada güven duyabileceğiniz insanların olması çok kıymetli bir şey. Bu yüzden Sema Hanıma çok teşekkür etmek istiyorum. Onun dışında, buradaki bütün öğretmenler ve eğitim kadrosu çok başarılı ve çok iyi. Çok memnun kaldım. Herkese teşekkür ederim.

Kreime Obenik / ESE Malta - 3 Ay

ESE Malta'da eğitim, ezbercilikten çok uzak tamamen interaktifti. Kendinizi sınıfta ders işliyormuş gibi değil de arkadaşlarınızla vakit geçiriyormuş gibi hissediyorsunuz. Eğitmenler çok profesyonel. Aldığım eğitim gerçekten çok verimli geçti. 3 ay içerisinde İngilizcemde ciddi bir gelişme yaşadım. Okul dışındaki zamanlarda, farklı okullara giden insanlarla tanıştım. İşte o zaman ESE Malta'yı tercih ederek ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Burada kaldığım sürece elimden geldiğince yabancı öğrenciler ile arkadaşlık etmeye çalıştım. Gündelik hayatımda İngilizce konuşabilmek için çok çaba sarfettim.

Konaklama tercihim daha ucuz olduğu için ekonpmik konaklamaydı ama superior konaklamalar biraz daha keyifli denilebilir. Buda tamamen bütçe ile alakalı. Eğitim danışmanın bu farkları teker teker anlatmıştı zaten. Yani gelmeden önce zaten ne olduğunu gerçektende bilerek geldim. Bu konunun ne kadar değerli olduğunu buraya gelince öğrendim. Bu konuda hakkınızı ödeyemem.

Okula gelecek olursak, öğrencilerin kaynaşması için ellerinden gelen her ieyi yapıyorlar. Sürekli bir aktivite var. Ücretli aktivitelerin yanında ücretsiz olanlarda var. Katılıp katılmamak sizin elinizde. Ama emin olun ne kadar çok katılırsanız o kadar çok arkadaş edinirsiniz. Buda İngilizcenizi geliştirmeniz için çok faydalı oluyor. Herşey için size bir kez daha teşekkür ederim. Sadece buraya gelene kadar değil, eğitim süresince sürekli arayıp durumumu sorduğunuz ve iletişimi hiç koparmadığınız için.

Duygu B. / ESE Malta - 3 Ay

Burada faklı yerlerden gelip problem yaşayan hatta mecbur kalıp 3 ev değiştirenlere şahit oldum ve onların memnuniyetsizliklerini gördüm. Beni ayrıcalıklı, rahat ve güvenli bir eğitime teşvik ettiğiniz için teşekkürler:)

Yasin S. / ESE Malta - 2 Ay

Burada bulunduğum sürece her şekilde desteklerini esirgemediler benden ve hala da iletişim halindeyiz. Teşekkürler.

Mehtap Y / ESE Malta - 6 Ay

DilokuluMalta.com'u tercih ettim ve inanilmaz derece memnun kaldim. Sorun yaşamadım mı, tabiki yaşadım ama her şeye anında müdahale ettiler. Teşekkürler.

Burak K. / ESE Malta - 2 Ay

Bu Sayfada En Çok Aranan Kelimeler

ese malta dil okulu | ese malta dil okulu fiyatları | ese malta dil okulu indirimleri | ese malta | ese malta fiyatları | ese malta dil okulu yorumları | ese malta öğrenci yorumları | ese malta pdf

ese malta dil okulu resimleri

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!