3 Aylık Malta Dil Okulu Seçimi

3 Aylık Malta Dil Okulu Seçimi

3 Ay Malta Dil Okulu: Malta’da 3 aylık bir dil eğitimi için A’dan Z’ye bir kaynak hazırladık. 3 aylık bir eğitim programı için okul ve eğitim süreci seçiminden karar aşamasına, konaklama tercihinden yaşam maliyetlerine, vize başvuru sürecinden uçak biletine, okulların etkinliklerinden gezi rotasına kadar tek bir kaynakta 3 ay Malta dil okulu için eğitim planı oluşturduk. İşte Dilokulumalta.com’un 20 yılı aşkın tecrübesi ile hazırlanan 3 aylık Malta dil okulu eğitim planı

3 ay malta dil okulu

3 ay Malta dil okulunda İngilizce öğrenilir mi? 3 ay Malta dil okulu fiyatları ne kadar? Malta'da 3 ay dil eğitimi neler kazandırır? 3 aylık Malta'da ingilizce kursu yeterli mi? 3 ayın sonunda İngilizce seviyem ne olur? 3 Ayda İngilizce öğrenebilir miyim? Hangi dil okulu daha avantajlı? Malta dil okulu araştırmasında nelere dikkat etmeliyim? En iyi Malta dil okulları hangileri? 3 aylık dil kursu için hangi okulu seçmeli? ve bunun gibi bir çok sorunun cevabını aradığınızı biliyoruz.

Dilokulumalta.com olarak 3 farklı özelliğimiz ön plana çıkıyor;

 1. 20 yıldır bu sektördeyiz. Binlerce öğrenci binlerce tecrübe demek.
 2. Resmi temsilcisi olduğumuz tüm okulları yerinde inceliyoruz.
 3. Malta'da eğitim almış danışmanlarımız.

3 Ay Malta Dil Okulu Yeterli mi ?

Malta'da 3 aylık dil eğitimi programı araştırmaya başladığınızda 3 ayın aslında 12 hafta olarak sunulduğunu göreceksiniz. Genelde, Malta dil okulu tercihlerinde 12 haftalık (3 aylık) ve 24 haftalık (6 aylık) dil okulu programları tercih edilir. Peki bu 12 haftalık yani 3 ay Malta dil okulu eğitimi yeterli mi?

3 aylık Malta dil okulu eğitimi, İngilizce konuşulan bir ortamda yaşayarak İngilizce öğrenmenize çok fayda sağlar. Tabi süre ne kadar uzun olursa alacağınız veriminde o kadar çok artacağını bilmenizde fayda var. Bizzat 6 ay Malta'da İngilizce kursuna gitmiş ve okulun sunduğu apart konaklamalarda kalmış biri olarak bana çok fayda kattığını söyleyebilirim.

Genelde ilk etapta, 3 aylık dil eğitimi araştırmalarında hep genel ingilizce programları sunulur. Öncelikle bu süreçte, genel ingilizce ile yoğun İngilizce arasındaki farkı belirtmeliyiz. Sonuçta aynı maliyetlerle daha fazla ders alsak daha iyi olmaz mı?

3 Ay Malta Dil Okulu: Genel İngilizce mi? Yoğun İngilizce mi?

Genel İngilizce programları haftada 20 ders, Yoğun İngilizce programları ise haftada 30 derstir. İki eğitim arasındaki karşılaştırma tablosu şu şekilde;

İngilizce KursuGenel İngilizceYoğun İngilizce
Haftalık Ders Sayısı20 ders/hafta30 ders/hafta
Eğitim GünleriPazartesi'den Cuma'yaPazartesi'den Cuma'ya
Ders Başlangıç Saati (ortalama)09:0009:00
Ders Bitiş Saati (ortalama)12:3014:30
3 Aylık Toplam Ders Sayısı240 Ders360 Ders
1 Seviye Tamamlamak için
Gereken  Ders Sayısı*
120 - 160 ders120 - 160 ders

* 1 Seviye için Ders sayısı; İngilizcede 1 seviyeyi tamamlamak için gereken ders sayısı, kişinin daha önceki İngilizce bilgisine, devamlılığına ve eğitime katılımına bağlı ortalama bir değerdir.

3 Ay Malta'ya Gitmek için En Doğru Ay Hangisi?

Malta'da 3 ay dil okuluna gitmek için en güzel zaman bana göre Mart - Haziran veya Eylül - Aralık tarihleri arasındadır. Tabi bu benim kişişel fikrim. Malta genel olarak 8 - 9 ay sıcak iklimin sürdüğü, Nisan ayından Kasım ayına kadar denize girilebilen bir iklime sahip. 3 aylık bir dil eğitimi için ne çok sıcak olduğu ne de aşırı yoğun ve nispeten daha pahalı olan yaz dönemlerini tercih etmemek bir avantaj olabilir.  Bununla birlikte, Haziran - Agustos dönemlerinin Malta'nın en yoğun ve en popüler ayları olduğunuda belirtmek lazım.

3 Ay Malta Dil Okulu için Doğru Okulu Seçmek

 • Malta'nın En İyi Dil Okulları Listesi

Malta'da 60'tan fazla dil okulu var. Her okulun farklı özellikleri bulunuyor. En iyi Malta dil okulları listesine giren okullar, akreditasyon, kurs seçenekleri, okul olanakları, okulun lokasyonu konaklama seçenekleri ve öğrenci referansları gibi bir çok kritere göre belirleniyor. Ve tabi birde, ihtiyaç analizi var. Yani sizin ihtiyacınıza talep vermesi çok önemli. Örneğin, sürekli spor yaoan biri iseniz, okulun ücretsiz spor salonunun olması sizin için çok önemli bir kriter olacaktır.

Malta'nın En İyi Dil Okulları Listesi için Kriterler;

 • Akreditasyon
 • Sunulan eğitim programlarının çeşitliliği
 • Lokasyon
 • Okul olanakları, ücretli ve ücretsiz imkanlar
 • Konaklama seçenekleri ve okula uzaklığı
 • Sunulan aktiviteler
 • Fiyat performansı
 • Öğrenci yorumları
 • Ve hangi ülkelerden daha fazla öğrenci geliyor

 • Program Seçenekleri ve Süreleri

3 aylık bir dil eğitimi programında, var olan İngilizce seviyenize ve ihtiyacınıza göre bir program seçilmesi gerekir. Malta'daki tüm dil okulları genel İngilizce ve yoğun İngilizce programı sunarken bazı okullarda genel İngilizce programlarının dışında da eğitim seçebilirsiniz. Malta'da 3 aylık bir süre için katılabileceğiniz kurs programları şöyle;

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • Akademilk İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Mesleki İngilizce
 • Fluency - Akıcılık kursları
 • Sınav İngilizcesi (IELTS, TOEFL , Cambridge vb)
 • Combination Courses
 • 30+ veya +50 (yaş gruplarına özel)
 • Tailor Made
 • Yaz Kampları (Çocuklar ve gençler için)

Dilokulumalta.com size, ihtiyaçlarınız doğrultusunda, doğru eğitim programını seçmeniz ve belirli bir dil eğitim hedefine ulaşmanız için tavsiyelerde bulunabilir. Bu konuda eğitim danışmanlarımızdan ücretsiz bilgi ve destek alabilirsiniz.

 • Ders İçeriği ve Öğretmen Kalitesi

Tüm okullarda olduğu gibi eğitmen kalitesi, dil eğitiminin temel taşıdır. Malta'nın en iyi dil okullaır listesindeki tüm okullar, eğitmenlerini, ana dili İngilizce olan ve Celta / Delta sertifikalı eğitmenlerden seçerler. Kaliteli ve nitelikli öğretmenler, öğrencilere dil becerilerini geliştirme konusunda rehberlik eder ve etkili iletişim becerilerini kazanmalarına yardımcı olur. Ayrıca, öğrencilerin dil öğrenme süreçlerini en üst düzeye çıkarmak için kişiselleştirilmiş öğretim yaklaşımları benimser. Öğretmenler, öğrencilerin öğrenme stillerini tanır ve dil becerilerini geliştirmek için özel stratejiler uygular.

Dil Öğrenme Maratonunda Doğru Ayakkabıları Seçmek: En İyi Malta Dil Okulu Nasıl Bulunur?

Doğru dil okulunu keşfetmek, maratonunuz için mükemmel koşu ayakkabısını bulmaya benzer. En İyi Malta Dil Okulu Nasıl Bulunur? Dikkat etmeniz gereken temel faktörleri belirleyelim;

 • Akreditasyon
 • Öğrenci yorumları ve referanslar
 • İngilizce kursu ders sayısı, süresi ve saati
 • Modern eğitim teknikleri ve tekonoljik olanaklar
 • Eğitmen kalitesi
 • İngilizce kursunun dışında online eğitim portalı
 • Konaklama olanakları

Bu konuda eğitim danışmanlarımızdan ücretsiz bilgi ve destek alabilirsiniz.

3 Aylık Malta Dil Okulu Fiyatları

Ve gelelim fiyat performans karşılaştırmasına. En iyi okulu seçmek için genelde hep fiyat karşılaştırması yapılır fakat yazımın bu kısmına kadar aslında farklı kriterlerinde karşılaştırılması gerektiğini gördük. Ama hala, doğru 3 ay Malta dil okulu seçimi için fiyat hala bir kriter;

Dil Okulu3 Ay Malta Dil Okulu Fiyatı
(12 Hafta)
ESE Malta4,050 €
ACE Malta4,190 €
ATLAS Malta5,580 €
Inlingua Malta4,220 €
Clubclass Malta2,774 €
Malta Üniversitesi3,996 €

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Süre Seçimi

Okulun Sunduğu Olanaklar Önemli mi?

İngilizce kurslarındaki öğrenme deneyim, sadece okulun eğitmen kadrosuna bağlı değildir. Aynı zamanda, okulun sunduğu aktiviteler, etkinlikler ve teknolojik imkanlarda çok çok önemli. Eğitim aldığınız sınıfın son tekonolji uyumlu olması öğrenim deneyimini geliştirir ve süreci daha keyifli hale getirir. Bununla birlikte okulların sunduğu olanaklarda eğitim sürecine etki eder. Örneğin, okulda bulunan cafeler öğrencile rarası etkişleşimi arttırır, ya da ücretsiz Wi-Fi eğitim süresince kesinlikle ihtiyacınız olacak en önemli detaylardan biridir. Ya da konaklamalarda çamaşır makinesinin ücretsiz olup olmaması gibi avantajlar, gitmeden önce çok ön plana çıkmasada gittikten sonra mutlaka fark yaratand etaylardan biridir.

Malta'da eğitim almış ve tüm dil okullarını bizzat yerinde konaklamaları ile beraber incelemiş biri olarak, öğrencilerimizin genel olarak dikkat etmesi gereken tüm detayları çok iyi biliyoruz.

Okulların Sunduğu Etkinlikler var mı?

Evet var. Malta dil okulları, İngilizce öğrenme sürecini daha keyifli hale getirmek ve öğrenciler arasındaki etkileşimi arttırmak için Malta dil okulları haftalık aktivite programları düzenlerler. Bu aktive programlar kültürel geziler, partiler, sinema / bowling akşamları yada mevsime göre değişen tekne turları, plaj turnuvası gibi bir çok farklı aktivitelkerden oluşur. Her hafta değişen bu aktiviteler, okul panolarına asılır. Bazı aktiviteler ücretli bazı aktiviteler ise ücretsiz olabileceğini de hatırlatalım.

 • Malta Dil Okulları Tarafından Düzenlenen Etkinlikler ve Sosyal Aktiviteler

Malta"ya bu yıl yaptığımız eğitim gezisinde çektiğimiz okul aktivitelerine bir kaç örneği aşağıdaki fotoğraflarda bulabilirsiniz;

dilokulumalta edge icon
Whatsapp’tan Anında Bilgi Al!

İstersen Malta da eğitim konusunda uzman eğitim danışmanınla Whatsapp üzerinden direk görüşebilirsin

Malta'ya Gitmeden Önce Çalışma Planı Oluşturmak

Nasıl olsa Malta'ya gidiyorum, gittiğim zaman nasıl olsa İngilizce'yi orada öğreneceğim dediğinizden eminim. Ama ya gitmeden önce bir çalışma planı oluştursanız? Ve bu çalışma planı ile alacağınız eğitimden maksimum verimi almak çok daha faydalı olmaz mı?  Eğer cevabınız evet ise, ilk yapmamız gerekenler ise;

 • İngilizce seviyenizi belirleyerek, nereden başlayacağınızı bilmelisiniz.

  Seviyenizi belirlemek için kayıt olduğunzu dil okulunun seviye tespit sınavına online olarak girmeniz yeterli. Bu konuda eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

 •  Eksik yönlerinizi belirlemelisiniz;

  İngilizce'de asıl eksik olduğunuz alalnları ve yoğunlaşmak istediğiniz alanları belirlemek size zaman kazandırır; Örneğin konuşma konusunda eksikleriniz var ise ek olarak ücretsiz konuşma dersleri sunan bir dil okulunu tercih edebilirsiniz.

 • İngilizce'ye ne kadar zaman ayırabilirsiniz?

  3 ay Malta dil okuluna katıldığınızda, hafta içi 5 gün toplamda 20 ders İngilizce kursuna katılıyor olacaksınız. Bu zaman dilimi dışında tekrar etmek ve yeni kelime çalışmaları yapmak size çok zaman kazandırır. Günlük olarak İngilizceye ne kadar zaman harcayacağınızı belirlemelisiniz. Bu sayede, örneğin ders dışında yapacağınız  1 saatlik bir çalışma İngilizcenizi geliştirmede inanılmaz hız kazandıracaktır.

 • Online kursların farkında mısınız?

  Genelde bir çok dil okulu, teknolojik gelişmeleri sundukları İngilizce müfredatının içerisine dahil ediyor. Bir çok okul haftada 20 ders veya 30 derslik bir İngilizce kursu ile birlikte online eğitim portalını ücretsiz olarak sunuyor. Hatta bu online eğitimler bazı okullarda, kayıt olduğunuz andan itibaren açılır ve kurs süreniz ne kadar olursa olsun 18 ay boyunca kullanabileceğiniz ek bir İngilizce öğrenme programına sahip olacaksınız. Buda "3 aylık Malta dil okulu" seçiminde önemli bir kriter olarak ön plana çıkar.

 • 3 ay Malta dil okulu ve İngilizce konuşmak

  Malta'nın çok talep edilmesinin en önemli sebeplerinden birisi, adada İngilizce konuşuması. Buda 3 ay Malta dil okulunda eğitim alacağınız süre boyunca, İngilizce konuşmak için ideal bir ortam oluşturması. Bir başka deyişle, sadece ders çalışarak İngilizcenizi geliştiremezsiniz. Dışarı çıkmalı ve öncelikle okulun aktivitelerine katılarak İngilizce konuşulan bir ortamın içerisine dahil olmalısınız.

3 Ay Malta Dil Okulu için Örnek Çalışma Planı

İlk 1 - 4 hafta arası: Temel Kursum ve Temel Konuların Güçlendirilmesi

 • Sabah derslerinizde öğrendiklerinizi pekiştirmek için öğleden sonraları 30 dakika dilbilgisi ve kelime çalışmalarına odaklanın.
 • Haftada iki kez, konuşma becerilerinizi geliştirmek için okulların sunduğu ek conversation eğitimlerine katılın.

5 - 8 hafta arası: Kelime Zenginliği ve Dinleme Becerilerinin Güçlendirilmesi

 • İngilizce kitaplar veya makaleler okuyarak kelime dağarcığınızı artırın.
 • Haftada üç kez, İngilizce podcast'leri dinleyerek dinleme becerilerinizi geliştirin.

9 - 12 hafta arası: Yazma Becerileri ve Pratik Uygulama

 • Haftada bir kez, bir konu üzerine kısa bir makale yazın ve dilbilgisi hatalarını düzeltin.
 • Malta'da günlük yaşamda İngilizce kullanımını artırmak için yerel etkinliklere katılın.

3 Ay Malta Dil Okulu için Hangi Konaklamayı Seçmeliyim?

Malta'da İngilizce kursunda başarılı ve sorunsuz bir dil eğitimi için konaklama seçimi kesinlikle çok önemli. Okula mesafesinden, oda paylaşaımına kadar bir çok konuda çok çeşitli alternatifler var. Her okulun kendine göre ekonomik veya pahalı konaklama seçenekleri mevcut. Malta dil okulu özelinde konaklama detayları için eğitim danışmanınzıdan bilgi almanız tavsiye edilir. Bununla birlikte genel olarak Malta dil okulu konaklamaları bir kaç başlık altında toplayabiliriz.

 • Aile Yanı Konaklama

  Bu seçenekte, yerel bir aileyle yaşayacak ve gerçek dünya ortamında dil pratiği yapmak için eşsiz bir fırsat sunacaksınız. Maltalı ailelerin sıcaklığı ve misafirperverliği genel deneyimi zenginleştiriyor.

 • Ortak Daireler

  Aynı daireyi dil öğrenen arkadaşlarla paylaşmak topluluk duygusunu geliştirir. Hem bağımsızlık hem de sosyal etkileşim sağlayan, bütçe dostu bir seçenektir.

 • Öğrenci Yurtları

  Dil öğrencileri için özel olarak tasarlanan bu yurtlar rahat ve destekleyici bir ortam sunar. Genellikle çalışma alanları ve ortak alanlar gibi olanakları içerirler.

Okul Seçiminde Konaklamanın Önemi var mı?

Kesinlikle var. Çünkü Malta dil okulu seçiminde konaklama alternatifleri bütçeye, okula uzaklığı, konaklama paylaşımı gibi bir çok fakrlı kritere bağlı.

 • Bütçe: Genellikle, öğrenci yurtları daha ekonomik konaklamalardır. Aile yanı konaklamalar ve stüdyo daireler ise daha pahalıdır.
 • Malta dil okuluna uzaklık: Konaklamanın okula uzaklığı hem zaman kaybı hem de ulaşım maliyetleri ortaya çıkartabilir. Bazzı okullarda, konaklamalar okulla aynı binada iken bazıları 15 dakika veya çok daha fazla yürüyüş mesafesinde olabilir. Bütçe ve okula uzaklık okul seçiminde ilk iki kriter olacaktır.
 • Ortak paylaşımlı daireler: Konaklama fiyatları, genel olarak daireyi kaç kişinin paylaştığı ile ilgili doğru orantılıdır. Kalabalık konaklamalar, genelde daha ekonomik ve ucuzdur. Daha az kişinin kaldığı ya da tek başına kaldığınız daireler ise daha pahalıdır.

Yazıya eklenecek bonus maddeler:

3 Aylık Malta Dil Okulunda Ne Harcarım?

Yaşam Maliyetlerini Yönetmek

Günlük Harcamalar

Konaklama, Yemek Ve Ulaşım Maliyetleri

Eğlence Ve Sosyal Aktiviteler Için Bütçe

3 Aylık Malta Dil Okulu İçin Vize Gerekli Mi?

Malta Öğrenci Vizesi Için Başvuru Belgeleri Ve Süreç

Malta Uçak Bileti

Erken Rezervasyon Ve Promosyonlardan Yararlanma Ipuçları

Malta'da Nereleri Gezmeli?

 • Malta'da Görülmesi Gereken Turistik Yerler
 • Adanın Tarihi Ve Kültürel Zenginlikleri
 • Günlük Gezilecek Yerler Ve Aktivite Önerileri

Yerel Kültüre Dahil Olmanın Avantajları?

Dil Bariyerini Aşmak?

Malta'da 3 Aylık Dil Okulundan En İyi Şekilde Nasıl Faydalanırım?

Bu Sayfada En Çok Aranan Kelimeler

3 ay malta dil okulu fiyatları | 3 aylık malta dil okulu fiyatı | 3 ay malta dil okulu ücretleri | 3 ay malta dil okulları fiyatları | 3 ay malta dil okulları fiyatı | 3 ay malta dil okulu ücretleri | 3 ay malta dil okulu herşey dahil fiyatları | 3 ay malta dil okulları herşey dahil fiyatları | 3 ay malta ingilizce kursu fiyatları | 3 ay maltada ingilizce kursu fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

3 aylık Malta dil okulu eğitimi yeterli mi?2023-11-21T00:41:22+03:00

3 aylık Malta dil okulu eğitimi, İngilizce konuşulan bir ortamda yaşayarak İngilizce öğrenmenize katkı sağlar. Ancak süre ne kadar uzun olursa, alacağınız verim de o kadar artar. Bizzat 6 ay Malta’da İngilizce kursuna katılan biri olarak, 3 ayın faydalı olduğunu söyleyebilirim.

3 Ay Malta dil okulu için genel İngilizce mi, yoğun İngilizce mi tercih etmeli?2023-11-21T00:54:22+03:00

Genel İngilizce programı haftada 20 ders, yoğun İngilizce programı ise haftada 30 ders sunar. İki program arasındaki farkı gösteren bir karşılaştırma:

İngilizce KursuGenel İngilizceYoğun İngilizce
Haftalık Ders Sayısı20 ders/hafta30 ders/hafta
Ders GünleriPazartesi-CumaPazartesi-Cuma
Toplam Ders Sayısı240 Ders360 Ders
3 ay Malta’ya gitmek için en doğru ay hangisi?2023-11-21T00:54:15+03:00

Malta’da 3 ay dil okuluna gitmek için en uygun zaman Mart-Haziran veya Eylül-Aralık dönemleri arasıdır. Bu dönemlerde ılıman iklim avantajlıdır, ancak Haziran-Ağustos Malta’nın en yoğun ve popüler aylarıdır.

Malta’nın en iyi dil okulları listesi ve kriterleri nelerdir?2023-11-21T00:44:55+03:00

Malta’nın en iyi dil okulları şunlar: ESE Malta, ACE Malta, Inlingua Malta, Clubclass Malta, Atlas Malta, Malta Üniversitesi Dil Okulu, Maltalingua, Easy Malta, I Am Malta Dil Okulu.

Seçim kriterleri ise akreditasyon, eğitim programları, lokasyon, olanaklar, konaklama seçenekleri, fiyat performansı, öğrenci yorumları ve öğrenci profilidir. Okul seçiminizi bu kriterlere göre yapmanız tavsiye edilir.

3 ay Malta dil okulu için hangi konaklamayı seçmeliyim?2023-11-21T00:46:34+03:00

3 aylık Malta dil okulu için konaklama seçiminin önemi büyüktür. Bütçeniz için genellikle öğrenci yurtlarında daha ekonomik olabilir, ancak aile yanı konaklama daha kişisel bir deneyim sunabilir. Konaklamanın okula uzaklığı, zaman ve ulaşım maliyetlerini etkiler. Konaklama paylaşımı da bütçenizi belirlerken önemli bir faktördür. Paylaşımlı daireler daha ekonomik seçeneklerdir.

Malta dil okulu seçiminde konaklamanın önemi nedir?2023-11-21T00:48:41+03:00

Konaklamanın seçimi, bütçeye, okula uzaklığa ve konaklama paylaşımına bağlı olarak Malta dil okulu seçiminde önemlidir. Bütçe genellikle öğrenci yurtlarında daha ekonomik olacaktır. Ancak ucuz konaklamalar genelde okula uzaktır. Tabi bazı okullardaki istisnalar dışında. Konaklamanın okula uzaklığı ulaşım maliyetlerini etkiler. Konaklama paylaşımı da bütçe ekonomisi için bir faktörüdür.

Malta’da dil okulu seçimi yaparken, gerçekten konaklamalar hakkında bilgi sahibi bir eğitim dnaışmanına danışmanız tavsiye edilir.

3 ay Malta dil okulu fiyatları nasıl karşılaştırılır?2023-11-21T00:51:21+03:00

Malta dil okulu fiyatları genellikle okulun prestiji, program süresi, konaklama tipi ve okulun sunduğu ek olanaklara göre değişir. En iyi okulu seçerken sadece fiyatı değil, aynı zamanda eğitim kalitesi, konaklama imkanları, ücretsiz sağlanan ek eğiitmleri ve okulun sunduğu olanakları da dikkate almalısınız. Biri en iyi dediği için o okulun sizin için en iyi okul olmama olasılığını unutmayın. Mümkünse, MAlta’da eğitim almış birinden destek alın, ya da gerçekten Malta’da bulunmuş bir eğitim danışmanından bilgi alın.

3 ay Malta dil okulu için çalışma planı nasıl oluşturulur?2023-11-21T00:52:36+03:00

3 ay Malta dil okulu için etkili bir çalışma planı oluşturmak için:

 • İngilizce seviyenizi belirleyin ve seviye tespit sınavına girin.
 • Eksik yönlerinizi belirleyin ve odaklanmak istediğiniz alanları belirleyin.
 • Günlük olarak İngilizce çalışmak için zaman ayırın.
 • Derslerinize ek olarak ücretsiz verilen Online kurs imkanlarını değerlendirin.
 • Haftalık çalışma planı oluşturun ve dil okulu dışında da İngilizce pratiği yapın.

Bu plan, dil öğrenme sürecinizi maksimum verimle yönlendirmenize yardımcı olacaktır.

yazar hakkında

3 ay malta dil okulu secimi Sema Sevindik 1

Sema Sevindik

Director

Üniversitede Halkla İlişkiler bölümünde eğitim aldı. Uzun yıllar havacılık sektöründe çalıştıktan sonra 2009 Ekim ayından 2010 Mart sonuna kadar Malta’da 6 ay dil eğitimi aldı. Kendisi Malta’da dil eğitimi alan binlerce öğrencimizden biri. 2013 yılından beri Dilokulumalta.com ailesinde ve 2014 yılından beri Dilokulumalta.com ailesinin Direktör’ü.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top