Easy Malta Dil Okulu

Easy School of Languages Malta Dil okulları arasında başkent Valetta’da bulunan nadir okullardandır. UNESCO Dünya Mirasları listesinde olan Valetta tarihi dokusunun yanı sıra öğrencilerine idari ve ticari faaliyetleri yakından takip edebilicekleri Malta’nın yerel gerçek kültürünün tadını çıkarabilcekleri sakin ve ferah bir ortam sunmaktadır.

2007’den itibaren faaliyetlerini sürdüren Easy School of Languages Malta Turizm Ve kültür bakanlığı tarafından FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta) üyeliğine layık görülmüştür.

Bu güne kadar eğitim verdiği öğrencilerinin memnuniyetine çok önem veren okul bu konuda çok titiz ve dikkatli davranmaktadır. Öğrencileriyle birebir yakından ilgilenen Easy School of Languages yüksek kalitede eğitim vermeyi garanti eder üst düzey çalışan kadrosuyla bunu sağlamak için yüksek çaba harcamaktadır.

Tecrübeli öğretmenlerinin verdiği yıllara dayanan sağlam eğitiminin yanın da öğrencinin her probleminde yanında olmaya çalışan ve sıcak ilişkiler kuran okul eğitim hayatı bittikten sonra dahi öğrencilerin hafızaların da güzel anılar bırakmayı başarmıştır.

Eğitim de önemli yardımcı öğeleri kullanmaya itina eden okul sınıfların da akıllı tahta ve işitsel ve görsel eğitime yardımcı olabilecek bir çok unsuru barındırmaktadır.

Okul da internet ağıyla beraber yine öğrencilerin ücretsiz faydalanabileceği internet odası mevcuttur. öğrencilerin rahatını ve Malta nın sıcak havasını düşünerek her sınıfta klima bulundurur .Sınıf mevcutları 8 kişiyi geçmemekle beraber öğrencilere çok farklı alanlarda eğitim almasını sağlayabilicek seçenekleri de sunmaktadır.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *