Malta Yaz Okulları | Malta Yaz Kampları 2024

Malta’nın En İyi Yaz Okulları İle Çalışıyoruz. İster Bireysel, İster Grup Olarak Yaz Okullarına Katılabilirsiniz.

Malta Yaz Okullarında 20 yıllık Tecrübe ve Binlerce Öğrenci Deneyimi …

Malta’da yaz okulları, diğer ülkelere kıyasla İngilizce’yi daha eğlenceli öğreten bir ortam sunuyor. Akdenizin ortasında bir dil eğitim merkezi olan Malta, yaz aylarında en fazla tercih edilen ülkelerden biri. Yaz aylarında hem tatil hem de dil eğitimini bir arada sunması Malta’yı ayrıca bir cazibe noktası yapıyor. Böylece yaz okullarında dil eğitimi daha eğlenceli bir hale geliyor. Malta’da eğitim veren okullar ada geneline yayılsada, genellikle St Julians, Sliema, Pembroke ve Gzira gibi şehirlerdeki okullar daha çok rağbet görüyor.

malta yaz okullari

Malta yaz okulları genel olarak 3 - 22 yaş arasındaki çocuklara ve gençlere sunulan programlardan oluşur. Eğer 18 yaşından büyükseniz, bu durumda yetişkinler için eğitim veren Malta dil okullarını tercih etmelisiniz.

Bu bölümde Malta'daki yaz okulları ve kampları ile ilgili tüm merak ettiklerinizin cevaplarını ve en iyi Malta yaz okulu programlarını bulabilirsiniz.

Malta Yaz Okulu Süreleri

Malta'da yaz okulu programları 2 hafta ile 4 hafta arasında sunulmaktadır. Bu programlar genellikle ortaokul ve lise öğrencileri tarafından tercih edilen full aktiviteli ve tam pansiyon konaklamalıdır.
Malta'da yaz kampı programları genel olarak 6 -22 yaş aralığında aktiviteli programlar olduğu için daha uzun süreli eğitimler tavsiye edilmez.
Eğer 18 yaşından büyükseniz yetişkinler için sunulan programlarda, 2 haftadan 9 aya kadar süren dil okulu programlarını tercih etmelisiniz. Yetişkinler için Malta dil okulu fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Malta Yaz Okulu Vizesi

Malta yaz okulu programına kayıt olmayı düşünüyorsanız okul kayıt işlemlerinizden sonra Malta öğrenci vizesi almanız gerekir. Eğer daha önceden alınmış geçerli bir Schengen vizeniz veya yeşil pasaportunuz var ise bu durumda vize almanıza gerek yoktur. Malta yaz okulu vizesi için Malta öğrenci vizesi almanız gerekir.

En İyi Malta Yaz Okulları Listesi

ese malta yaz okulu

Salina Bay, Salina

ESE Malta yaz okulu eğitimleri okulun kendisine ait 4*'lı Salini Resort Otelde gerçekleşiyor. Böylece yetişkin öğrenciler ile yaz okulu öğrencileri farklı eğitim binalarında eğitim görüyor.

 • 9 - 13 yaş grupları için Junior Camp

 • 14 - 17 yaş grupları için Teen Camp

 • 13 - 17 yaş grupları için Teen Host Family

 • 17 - 22 yaş grupları için Young Adults

 • Aileler için özel Family Pack Programı

 • Konaklamasız Yaz Okulu programları

 • Eğitim danışmanlarımız ziyaret etti ve onayladı!

malta yaz okullari clubclass malta

Clubclass Malta Yaz Okulu

Swieqi

Clubclass Malta dil okulu, adanın turizm cenneti sayılan St. Julians'a yürüyerek 15 dakika uzaklıkta. Malta'daki en ekonomik okullardan biri olmasına rağmen, her öğrencinin takdirini toplayan bir Eğitim kalitesi mevcut ...

 • 8 - 16 yaş grupları için konaklamasız Yaz Okulu

 • 13 - 17 yaş grupları için Teen programı

 • 17 - 20 yaş grupları için Liberty programı

 • St. Julians'a yürüyerek 15 dakika, otobüsle 5 dakika

 • Eğitim danışmanlarımız ziyaret etti ve onayladı!

Malta Yaz Okulu Başvuruları Ne Zaman Başlıyor?

Yaz okullarına tüm yıl boyunca başvuruda bulunabilirsiniz. Genelde Eylül ayında başlayan kayıt işlemleri, Mayıs sonuna kadar devam eder. Ama eğer indirimli kayıt olmak istiyorsanız her yıl Kasım sonuna kadar kayıt olmalısınız. Genelde, gruplar için Mart ayında, bireysel kayıtlarda ise Nisan sonunda yerler tükenir. Tercih ettiğiniz okulda ve konaklamada yer bulabilmek için erken kayıt olmalısınız.

Yaz Okulu Kayıtları Ne Zaman Başlıyor?Hangi Ay?
En Erken Kayıt TarihiEylül Ayı
En Avantajlı Kayıt TarihiEn Geç Kasım Sonu
En Son Kayıt TarihiMayıs Ayı

Malta'da Yaz Okulu Fiyatları Ne Kadar?

Malta'da yaz okulları fiyatları yaş grubuna, konaklamaya ve seçeceğiniz okula göre değişiklik gösterir. Bununla birlikte yaz okulu fiyatları hakkında fikir edinebilmeniz için haftalık Malta yaz okulu fiyat karşılaştırma tablosunu inceleyebilirsiniz.

Malta Yaz OkullarıYaş GrubuMalta Yaz Okulu Haftalık Fiyat 2024
ESE Yaz Okulu9 - 13 Yaş930 Eur
14 - 17 Yaş930 Eur
ACE Yaz Okulu3 - 12 YaşSorunuz
12 - 17 Yaş1050 Eur

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Süre Seçimi

Malta Yaz Okulunda Konaklama Nasıl Ayarlanıyor?

Yaz okullarında konaklamalar, tamamen çalışmış olduğumuz okullar tarafından organize edilir. Çalıştığımız okullar ise 20 yıllık deneyimimiz ile seçilir.

Yaz okulu konaklamaları yaş gruplarına göre değişkenlik gösterir. Konaklamalar genelde, aile yanı konaklama, okul yurdu konaklama, residence / apartlar ve oteller olarak sunulur. Bu konaklamlar tercihinize, yaş grubuna ve okul seçiminize göre değişir. Konaklamalarda odalar genelde farklı ülkelerden gelen öğrenciler ile paylaşılır.

Öğrenciler yaşlarından dolayı konaklamada kalış süresince 7/24 okul görevlileri tarafından gözetim altında tutulur.

dilokulumalta edge icon
Whatsapp’tan Anında Bilgi Al!

İstersen Malta da eğitim konusunda uzman eğitim danışmanınla Whatsapp üzerinden direk görüşebilirsin

Malta Yaz Okullarında Havalanı Transferi var mı?

Yaz Okullarında havaalanı transferleri, tercih edilen yaz kampı paketinin içerisine dahildir. Tüm öğrenciler havaalanından okul görevlisi tarafından karşılanır ve dönüşte tekrar havalanına kadar okul görevlisi eşliğinde uğurlanır. Grup olarak gidilen Malta yaz kampı/okulu programlarında, bizim veya okulunuzun grup lideri tüm öğrencilerimizi İstanbul Havalimanından ailelerinden teslim alır ve dönüşte tekrar İstanbul Havalimanında ailelerine teslim eder.

Malta Yaz Kampında Çocuğumun Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?

Öğrencilerin tamamı, hem konaklama, hem aktiviteler hem de okuldaki eğitim sürecinde 7/24 gözetim altındadırlar. Çalıştığımız her okulun ayrıca sağlık hizmeti de bulunmaktadır.

Malta Yaz Okulu için Yaş Grupları Nelerdir?

Öğrencilerin yaş gruplarına göre farklı eğitim seçenekleri mevcuttur. 3 yaşından başlayarak 22 yaşına kadar, yaş gruplarına göre düzenlenmiş farklı eğitim seçenekleri mevcuttur.

Malta Yaz Okuluna Okul Grubu Olarak Kayıt Olabilir Miyiz?

Evet. Eğer okul grubunuz ile katılmak istenirse bu durumda, minimum 10 / 15 kişilik grup oluşturulması gerekebilir. Bazı durumlarda 5- 6 kişilik gruplarda oluşturulabilir. Okul grubunu ile katılmak istediğinizde erken kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Gruplar için özel teklif almanızı tavsiye ederiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Malta yaz okulu kaç hafta?2023-12-08T19:09:42+03:00

Malta’da yaz okulu programları 2 hafta ile 4 hafta arasında sunulmaktadır. Bu programlar genellikle ortaokul, lise ve üniversite öğrencileri tarafından tercih edilen full aktiviteli ve tam pansiyon konaklamalıdır. Her yaş grubu, kendi yaşıtları ile birlikte eğitim alır ve her yaş grubuna özel farklı aktivite programları ve eğitim müfredatı mevcuttur.

Malta yaz okulları kaç yaş aralığındaki öğrencilere eğitim verir?2023-12-08T19:00:37+03:00

Malta yaz okulları genellikle 3-22 yaş arasındaki çocuklara ve gençlere yönelik aktiviteli yaz okulu programları sunmaktadır. Yaz okulu programlarında yaş gruplarına göre eğitimler ve konaklamalari he rokula göre farklılık gösterir.

Hangi Malta yaz okulları en iyi olarak değerlendirilir?2023-12-08T19:01:30+03:00

ESE Malta, ACE Malta ve Clubclass Malta, en iyi Malta yaz okulları arasında öne çıkan okullardır.

Malta yaz okullarında konaklama nasıl ayarlanmaktadır?2023-12-08T19:02:07+03:00

Yaz okullarında konaklamalar, çalışılan okullar tarafından organize edilir. Aile yanı, okul yurdu, residence/apart ve otel gibi seçenekler yaş gruplarına ve tercihlere göre sunulur.

Malta yaz okullarında çocuğumun güvenliği nasıl sağlanır?2023-12-08T19:02:33+03:00

Öğrenciler, konaklama, aktiviteler ve eğitim süreci boyunca 7/24 gözetim altındadır. Her okulun ayrıca sağlık hizmeti bulunmaktadır.

Malta yaz okulu programları hangi aylarda sunulmaktadır?2023-12-08T19:03:10+03:00

Malta yaz okulu programları genellikle Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında düzenlenir. Bu aylar, hem tatil hem de dil eğitimi için ideal zamanları kapsar.

Malta yaz okullarında dil eğitimi dışında sunulan aktiviteler nelerdir?2023-12-08T19:03:34+03:00

Malta yaz okulları genellikle dil eğitimi ile birlikte spor, kültürel etkinlikler ve geziler gibi çeşitli aktiviteler sunar.

Malta’da çocuğumun eğitim dışında boş vakti olacak mı?2023-12-11T22:00:17+03:00

Yaz kampı eğitim programlarında her yaş grubuna uygun hazırlanan aktivite ve gezi programları dahil edilmiştir. Çocuklar Malta’da olduğu sürece okul yetkililerin 7/24 gözetiminde olurlar. Hem okulda, hem aktivitelere, hem de konaklamlarda sürekli gözetim altındadırlar. Çocuklarının güvenliği her zaman önceliklidir ve bu konuda taviz verilmez. Bu yüzden çocuklar eğitim süresince boyunca kendi başına gezemez, kaldıkları konaklamayı terk edemezler.

Malta’ya vardığı zaman havaalanında kim karşılayacak?2023-12-11T22:01:00+03:00

Evet, çocuklar uçaktan iner inmez sorumlu olduğu gözetmenler tarafından karşılanacak. Öğrenciler okula ait karşılama ekibi tarafından kalacakları konaklamaya yerleştirilene kadar gözetim altındadırlar.

Malta yaz kampında ders dışı aktiviteler olacak mı?2023-12-11T22:02:09+03:00

Malta yaz okullarında çocuklara İngilizce öğretirken birbirinden eğlenceli ve çocukların aktif olarak yer alacağı etkinlikler seçilmiştir. Çocuklar için yüzme, doğa gezileri, kuş parkı gezileri, bowling gibi birbirinden eğlenceli aktiviteler mevcut. Ayrıca programın içerisinde dahil olan aktivitelere ek olarak, dalış, yelken, tenis gibi ekstra seçeneklerde mevcuttur.

Malta yaz okulunda herhangi bir sağlık probleminde nasıl bir hizmet sağlanıyor?2023-12-11T22:03:16+03:00

Yurtdışı eğitim danışmanlarımız Malta’ya giden öğrencileri yakından takip etmektedir. Malta dil okulu temsilcileri ile sürekli iletişim halinde olduğumuz için çocuklardan sorumlu olan gözetmen herhangi bir olası olumsuz durumla karşılaştığında bizimle hemen iletişime geçmektedir. Herhangi bir sağlık problemi olduğunda size hemen haber verilecektir.

Acil durum hattınız var mı?2023-12-11T22:03:39+03:00

Evet, 7/24 ulaşabileceğiniz acil durum hattımız mevcut. Ayrıca Malta’da ki okulların da 7/24 ulaşabileceğiniz acil durum hattı mevcuttur.

Konaklamada sağlık ekibi var mı?2023-12-11T22:04:04+03:00

Öğrencilerin tüm güvenliği ve sağlık durumu Malta’daki okul tarafından organize edilmektedir. Her okulun kendi sağlık ekibi bulunmaktadır. Acil bir durum olduğunda veya doktor ihtiyacında sağlık ekibi öğrencileri anında ulaşmaktadır.

Çocuğum eğer programından erken dönmek isterse para iadesi ihtimali var mı?2023-12-11T22:04:23+03:00

Hayır, eğer programı yarıda bırakmak durumunda kalırsanız, ücret iadesi yapılmamaktadır.

Malta’daki tanıdığımız çocuğumuzu alıp hafta sonu gezdirebilir mi?2023-12-11T22:04:51+03:00

Hayır, çocuklar yaz kampına girdikten sonra sorumluluk tamamen okula ait olduğu için ailesi izin verse dahi çocuklar yaz okulunun dışına çıkarılması yasaktır.

Malta’ya uçuş süresi nedir?2023-12-11T22:06:36+03:00

İstanbul’dan Malta’ya uçuş süresi 2 saat 30 dakikadır. Bu direk uçuş için geçerlidir. Aktarmalı uçuşlarda bu süre 6 saat ve üzerine çıkmaktadır. Aktarmalı uçuş süresinin daha uzun olmasından dolayı direk uçuşları tercih etmenizi öneririz. Direk uçuşları tercih etmek için ise biletinizi gidiş tarihinize göre daha erken bir tarihte almanızı tavsiye ederiz.

Çocuğumun konaklamada birlikte kalacağı oda arkadaşını seçme hakkımız var mı?2023-12-11T22:07:12+03:00

Konaklama organizasyonu okulun konaklama departmanı tarafından organize edilir. Eğer çocuğunuz bir arkadaşı ile gidecekse kayıt esnasında bunun bilgisini verirseniz çocuklarınız aynı odada kalabilir. Eğer çocuğunuzun odadaki tek Türk olmasını isterseniz bu durumda bazı okullarda haftalık ek bir ücret karşılığı bu garanti edilebilir. Ama bunun dışındaki süreçlerde, çocukların kiminle kalacağı baştan belli olmamaktadır.

Oda temizliği var mı? Varsa nasıl yapılıyor?2023-12-11T22:07:30+03:00

Oda temizliği haftada bir kez kat görevlileri tarafından yapılır. Çarşaflar ve havlular değiştirilir. Genelde odaların düzeninden ve temiz tutulmasından öğrenciler sorumludur. 1 haftadan önce bir temizlik ihtiyacı olursa gözetmene bildirilerek oda temizliği yapılabilir.

Çocuğumun yeşil pasaportu var. Bu durumda vize almak gerekir mi?2023-12-11T22:08:01+03:00

Eğer geçerli bir yeşil pasaporta sahipseniz bu durumda Malta vizesi almanıza gerek yoktur. Yeşil pasaport sahiplerine Malta 180 gün içerisinde 90 gün kalma imkanı vermektedir.

Aile yanı konaklama seçeneğinde, aile ile iletişime geçebilir miyiz?2023-12-11T22:08:20+03:00

Aile yanı konaklamalarda ailenin adresi , ilgili kişi ve telefon numarası öğrenciler ve velileri ile paylaşılır. Aile ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Malta’da çocuğumun konaklamasını kendim bulup, sadece dil eğitimi alma şansım var mı?2023-12-11T22:08:39+03:00

Bazı dil okullarında çocukların katılabileceği konaklamasız yaz okulu programları bulunur. Bu programlardan birini tercih ederek kendi ayarladığınız konaklamada çocuğunuz ile beraber kalarak yaz okulu programlarına katılabilirsiniz. Bu durumda, çocuğunuzu yaz okuluna kendiniz götürüp getirmeniz gerekebilir. Daha detaylı bilgi için lütfen eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Malta’da okul-konaklama arasındaki ulaşım nasıl sağlanmaktadır?2023-12-11T22:09:03+03:00

Malta yaz okulu programlarında çalıştığımız okulların genel olarak kurs ve konaklaması aynı binada yer almaktadır. Bu sebepten dolayı ekstra bir transfere ihtiyaç bulunmamaktadır.

Yaz okulu programlarında sabah, öğle ve akşam yemeği veriliyor mu?2023-12-11T22:10:29+03:00

Yaz okulu programlarında, tüm yemekler eğitim paketinin içerisine dahildir. hatta gezi ve aktivitelerde de yemekler yine programa dahildir.

Çocuğum konaklamaya dönmediği takdirde ben okul tarafından bilgilendirilecek miyim?2023-12-11T22:11:09+03:00

Çocuğunuzun konaklamaya dönmeme gibi bir ihtimali bulunmamaktadır. Genelde çalıştığımız tüm okullarda konaklama ve kurs aynı yerde olduğu için gözetim altında tutulurlar. Serbest zamanlarda bile bina dışına çıkmaları genel olarak yasaktır. Sadece 17 – 22 yaş aralığındaki programlarda konaklamaya dönüş için belirlenen bir zaman vardır. Ve yine gözetim altında tutuldukları için anında haberimiz, yani haberiniz olur.

Malta’daki sağlık sigortası neleri kapsıyor?2023-12-11T22:11:30+03:00

Çocuklara Malta’ya gitmeden önce ve vize prosedürü gereği yurtdışı seyahat sağlık sigortası yaptırmak zorunludur. Bu sigorta, Malta’da iken oluşabilecek tüm acil sağlık sorunları kapsamaktadır. Ancak prosedür, öncelikle sağlık hizmeti ve ilaç ücretlerinin kişi tarafından ödenmesi, alınacak sağlık raporu, reçete ve faturalar ile birlikte Türkiye’ye dönüş yapıldığında sigorta şirketi tarafından iade edilmesi şeklindedir.

Çocuğum uyum sağlayamadığı takdirde nasıl bir yol izlenecek?2023-12-11T22:11:49+03:00

Deneyimlerimize göre çocuklar genelde ilk kez evlerinden ayrıldıkları için yaz okulunun ilk günlerde bazı zorluklar yaşayabilirler. Ama dersler ve aktivitelerde eğlenmeye başladıkça bu süreç zamanla geçer. Yinede gözetmenler her bir çocukla birebir ilgilenirler ve iyi vakit geçirmeleri için çalışırlar.

Bu sayfada en çok arananlar:

malta yaz okulu | malta yaz okulları | malta yaz okulu fiyatları | malta yaz okulları fiyatı | malta yaz okulu fiyatları 2024 | malta yaz okulları fiyatı 2024 | yurtdışı yaz okulu | yurtdışı yaz okulları | yurtdışı yaz okulları 2024 | yurtdışı yaz okulu 2024 | yurtdışı yaz okulu fiyatları | en iyi yaz okulları

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top