ACE Malta Dil Okulu | ACE English Malta, St Julians

ACE Malta Dil Okulu 2013 yılından itibaren faaliyette olan Malta’nın en yeni ve modern okullarından birisidir. Malta’nın en turistik ve en modern yerlerinden birisi olan St. Julians’ın göbeğinde bulunan ACE English Malta, Malta’nın en gözde alışveriş merkezi olan Bay Street Complex’in üst katında bulunmaktadır. Böylece çoğu Malta dil okullarının sunamayacağı alternatif ve imkanları öğrencilere çok kolay bir şekilde sunabilmektedir.

ACE Malta Dil Okulu, yeni bir dil öğrenebileceğiniz sıradan bir dil okulundan çok daha fazlasıdır. Eğitim çeşitliliği, amaç ve hedefe yönelik kurslar ve  mükemmelliyetçi kültürü ile farklılaşır.

ACE Malta Dil Okulu Hakkında

Kendisine butik ve saygın bir eğitimi amaç edinmiş ACE Dil Okulu, öğrencilerine modern bir eğitim ortamı sunmaktadır. Yeni bir okul olmasına karşın çalışanları ve öğretmenleri son derece tecrübeli ve kalitelidir. Fiyat performansı açısından Malta’da dil eğitimine başka bir boyut kazandırmayı kendilerine hedef edinmiş okul bu doğrultuda büyük adımlar atmıştır.

ACE Malta, dil eğitimine kişiselleştirilmiş yaklaşımıyla ünlüdür. Deneyimli eğitmenleri, modern öğretim yöntemleri ve sıcak bir öğrenme ortamı ACE’i farklı kılıyor.

Okulun her alanında klimalar mevcuttur ve dekorasyon özellikle enerjik renklerden oluşup modern donanımla döşenmiştir. Böylece öğrencinin okula ilgisini arttırıp ona mükemmel bir çalışma ortamı sunmaktadır. Geniş koridorları ve terasıyla öğrencilere ders arasında bir arada olma ve sosyalleşme olanağı sağlamaktadır. Okulda internet ağının yanı sıra öğrencilerin ücretsiz yararlanabileceği bilgisayar odası mevcuttur. Bunlara ek olarak kütüphane sıcak ve soğuk içecek makinaları, snack barı ile de okulda sosyalleşmenize ve aradığınız her şeyi tek bir noktada bulmanıza çok uygun ortamlar mevcuttur.

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Süre Seçimi

ACE Malta’da İngilizce Eğitimi

ACE English Malta, özel dil öğrenme hedeflerinize ulaşabileceğiniz yerdir. En etkili ve iyi test edilmiş öğretim metodolojileri aracılığıyla sunulan, yüksek kaliteli, akademik odaklı bir kurs sağlamaya kararlıyız. Butik İngilizce okulumuzda öğrenciler, öğrenme çıktılarının başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan titiz ve zorlu bir akademik programla, samimi ve heyecan verici bir atmosferde öğrenirler.

ACE English Malta tesisleri, yeni bir dinamik eğitim ortamı türünü temsil etmektedir. En son teknoloji, zarif döşeme ve canlı ama minimalist renk tasarımıyla baştan sona şık kaplama, ileriye dönük misyonumuzu yansıtıyor: dünyanın yeni sosyal ve ekonomik manzaralarına hazırlanan öğrencilerin taleplerini karşılamak için tasarlanmış kurslar sunmak. 21’inci yüzyıl. Dil okulu tesislerimizde bina genelinde Wi-Fi, 12 istasyonlu internet kafe, mini kütüphane, kahve, soğuk içecek ve atıştırmalık otomatlarının bulunduğu dinlenme ve dinlenme alanları ve öğrencilerin dinlenip eğlenebilecekleri geniş bir teras bulunmaktadır.

ACE English’de size kişisel ve profesyonel dil öğrenme hedeflerinize ulaşma fırsatı sunuyoruz. Öğrenmek istiyorsanız, öğretmek istiyoruz! Modern, eğlenceli ve davetkar bir ortamda yürütülen, denenmiş ve test edilmiş, yenilikçi ve dinamik, pedagojik yaklaşımların bir kombinasyonuna dayanan ACE English Malta öğretim metodolojisinin etkinliği konusunda tutkuluyuz. Gelişen İngilizce becerilerinizin sonuçlarını görmeye başladığınızda, ne demek istediğimizi anlayacaksınız!

Kurslarımızın öğretmenleri, öğrencilerle yakın işbirliği içinde çalışır ve sınıf başına düşen az sayıdaki öğrenci sayesinde, öğrencilerin ilerlemesini sürekli olarak değerlendirebilir ve her öğrenciye kişisel ilgi gösterebilir. Öğretim söz konusu olduğunda, kendimizi yüksek bir standartta tutuyoruz ve aynı şeyi öğrencilerimizden de bekliyoruz! İlk dersten itibaren İngilizce, coşku ve pozitifliğin, öğrenmenin zorluklarının üstesinden gelmede tüm öğrencilerin sıkı çalışmasını ve özverisini teşvik eden titiz ve kesin bir öğretim metodolojisine bağlılıkla birleştiği canlı, etkileşimli oturumlarımızda konuşulan tek dil; İngilizce. ACE’in tek amacı, her zaman İngilizce dil becerilerinize yaşam boyu güven vermektir.

ACE Malta Dil Okulu Fiyatları 2024 Ne Kadar?

Aşağıda, ACE Malta dil okuluna ait genel İngilizce + konaklama paket fiyatlarını bulabilirsiniz.

ACE Malta Kurs +
Konaklama
(20 ders)
4 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta
Liste Fiyatı*1710€2930€4190€5530€7970€
İndirimli
Fiyatlar**
1430€2530€3590€4730€7010€
Toplam İndirim
Tutarı
280€400€600€800€960€

Aşağıda, ACE Malta dil okuluna ait yoğun İngilizce + konaklama paket fiyatlarını bulabilirsiniz.

ACE Malta Kurs +
Konaklama
(30 ders)
4 Hafta8 Hafta12 Hafta16 Hafta24 Hafta
Liste Fiyatı*2030€3330€4790€6330€9170€
İndirimli
Fiyatlar**
1650€3010€4270€5650€8050€
Toplam İndirim
Tutarı
380€300€500€700€1120€

* 01 Haziran 2024 tarihinden itibaren liste fiyatları geçerlidir.

** İndirimli fiyatlar 31/05/2024 tarihine kadar yaptırılan kayıtlarda geçerlidir. Kurs başlangıç tarihi 2024 veya 2025 yılı içerisindeki herhangi bir tarih olabilir.

ACE Malta dil okulunda yukarıdaki fiyatlara ek olarak tek seferlik kayıt ücreti 50 €, kitap ücreti 25 €, havalanı dönüş transferi 25 € eklenmektedir.

ACE Malta Fiyatlarına Neler Dahil?

ACE Malta dil okulu fiyatlarına dahil olanlar;

 • Kurs ücreti
 • Seçilen konaklama ücreti
 • Welcome evening
 • Kurs sertifikası
 • Ücretsiz Konuşma Klüpleri (müsaitliğe göre)
 • Aylık Gelişim Sınavları
 • Aylık Bireysel Akademik Değerlendirme
 • Ücretsiz Wi-Fi (Okul ve apart konaklamalarda)
 • Konaklama Vergisi
 • Havaalanında karşılama
 • Plaj üyeliği (sadece yaz sezonunda hafta içi günlerde)
 • Sim Card
 • Europass İngilizce Sertifikası (15 Euro ek ücret uygulanır)
 • Gidiş Dönüş Havaalanı Transferleri
 • Kayıt Ücreti
 • Konaklama Yerleştirme Ücreti
 • İlk Seviye Kurs Kitapları

ACE Malta Dil Okulunda Hangi Kurslar Var?

ACE Malta’da her yaş grubuna ve her seviyeye göre farklı eğitim seçenekleri bulunmaktadır. ACE Malta’da kayıt olabileceğiniz kursları aşağıda bulabilirsiniz;

 • Genel İngilizce (General English 20)
 • Genel İngilizce (General English 30)
 • Konuşma Klüpleri
 • Aile Programları (Family Pack)
 • 8 – 17 Yaş Yaz Kampları (8 – 17 Summer Junior Camp)
 • Mini Grup 30 (Mini 30)
 • Akademik İngilizce (Academic English)
 • Cambridge Sınavlarına Hazırlık (PET,FCE, CAE)
 • IELTS Hazırlık
 • TOEFL Hazırlık
 • İş İngilizcesi (Business English)
 • Teacher Training

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Süre Seçimi

ACE Malta Dil Okulu PDF ve Broşürleri 2024

ACE Malta Dil Okulu Broşürü 2024
ACE Malta Dil Okulu Broşürü
ACE Malta Dil Okulu Fiyat Listesi 2024
ACE Malta Dil Okulu Fiyat Listesi 2024
ACE Malta 20 Ders İndirimi
ACE Malta Dil Okulu 20 Ders İndirimi
ACE Malta 30 Ders İndirimi
ACE Malta Dil Okulu 30 Ders İndirimi
dilokulumalta edge icon
Whatsapp’tan Anında Bilgi Al!

İstersen Malta da eğitim konusunda uzman eğitim danışmanınla Whatsapp üzerinden direk görüşebilirsin

ACE Malta Dil Okulu Konaklamaları

Yurtdışında İngilizce öğrenmek hayat değiştiren bir deneyim olabilir ve St Julians’taki ACE Malta Dil Okulunu seçtiğinizde, yalnızca kaliteli eğitime yatırım yapmakla kalmaz, aynı zamanda ömür boyu sürecek bir maceraya da yatırım yapmış olursunuz.

Öğrenim yolculuğunuzun en önemli yönlerinden biri konfor, rahatlık ve uygun fiyat sağlayan uygun konaklama yerini bulmaktır. ACE, öğrencilere aile yanı konaklamalardan apart ve hostellere kadar her ihtiyaca cevap verecek farklı konaklamalar sunar.

ACE Malta, öğrencilerin tercihlerine göre birden çok konaklama seçeneği sunmakta. Okulumuzun sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz;

ese malta aile yani konaklama

Aile Yanı Konaklama

ACE Malta

farklı kültürler ile tanışmak için en ideal konaklama

ese malta residence konaklama 1

ACE Malta Apart Konaklama

ACE Malta

okula 10 dk ile 30 dk arasında yürüyüş mesafesinde

ACE Malta Dil Okulu aile yanı konaklama hariç tüm konaklamalarda 100 Euro depozito ücreti almaktadır. Bu depozito ücreti konaklamanıza yerleştiğiniz ilk gün sizden alınır ve konaklamadan ayrılacağınız son gün iade edilir. Depozito bedeli konaklamalarda oluşabilecek hasarlar için alınmaktadır.

ACE Malta Dil Okulu Nerede?

ACE Malta: Öğrenci Yorumları

ACE Malta dil okulunda geçirdiğim zaman gerçektende harcadığım zamana ve paraya değdi. Eğitim danışmanım sayesinde ödediğimin karşılığını aldığımı hissettim. Eğitmenler, sadece dilbilgisi ve kelime bilgisi üzerine odaklanmakla kalmayıp aynı zamanda konuşma becerilerimi de geliştirmeme çok yardımcı oldular.

Okulun atmosferi sıcak ve samimiydi, bu da öğrenciler arasında iyi bir iletişim kurmamıza olanak tanıdı. Sınıflar, dil seviyelerine göre düzenlendiği için her öğrenci kendi ihtiyaçlarına uygun bir öğrenme ortamına sahipti.

Okul her hafta farklı aktiviteler sunuyor. Aktivitelere katılmak eğlenceli ve keyifli geçiyor. Bu aktivitelre mutlaka katılmalısınız. Hem arkadaş edinme, hem de eğlenme açısından çok faydalı. Tabi karşılığı dil pratiği oluyor. 

ACE dil okulu, bir İngilizce kursu olarak benim için unutulmaz bir deneyimdi. Bence tercihleriniz arasında ilk 3 okulun içerisinde olmalı.

Ceren K. / ACE Malta

ace malta ogrenci yorumlari ceren k

ACE Malta Dil Okulu Resimleri

Sıkça Sorulan Sorular

ACE Malta dil okulu hangi şehirde?2023-11-11T15:41:16+03:00

ACE Malta Dil Okulu, Malta’nın St. Julians bölgesinde, Bay Street Complex’in üst katında, turistik ve modern bir lokasyonda konumlanmaktadır.

ACE Malta iyi bir dil okulu mu?2023-11-11T15:45:38+03:00

ACE Malta, Malta’nın en iyi dil okulları listesinde yer alır. Hem konumu, hem sunduğu eğitim ile ön plana çıkmaktadır. Eğitmen kalitesi, öğrencilerine sunduğu hizmetler ve konaklama seçenekleri ile verdiği eğitimin arkasındadır.

ACE Malta dil okulunda hangi kurslar var?2023-11-11T15:47:38+03:00

ACE Malta Dil Okulu’nda Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Konuşma Klüpleri, Aile Programları, Yaz Kampları gibi farklı seviyelere ve yaş gruplarına yönelik çeşitli kurs seçenekleri bulunmaktadır.

ACE Malta Dil Okulu öğrenci yorumları nasıl?2023-11-11T15:47:56+03:00

ACE Malta öğrencileri, okulun eğitim kalitesi, sosyal aktiviteler ve öğrenci odaklı yaklaşımından memnuniyetlerini dile getirerek, olumlu deneyimlerini paylaşmışlardır.

ACE Malta Dil Okulu konaklama seçenekleri nelerdir?2023-11-11T15:50:20+03:00

ACE Malta, aile yanı konaklama, apart konaklama ve otel gibi farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Konaklamalar kişisel tercihine göre değişkenlik gösterebilir. Konaklamalar ile ilgili detayları eğitim danışmanlarımız ile görüşmeniz tavsiye edilir.

ACE Malta Dil Okulu Akreditasyonları

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top