Malta’da İş İngilizcesi Kursları

Malta’da İş İngilizcesi Kursları – Business English

Malta’da iş ingilizcesi kursları: Maltada iş ingilizcesi kursları, genel olarak telefonda konuşma taktikleri, toplantılarda etkin olma, sunum teknikleri, anlaşma metinleri ve resmi yazışmalar gibi konularda verilen eğitimlerdir. İş İngilizcesi kurslarının genel amacı, iş hayatında karşınıza çıkacak terimleri ve iş hayatına ait İngilizce alt yapısını oluşturmaktır. İş İngilizcesi kurslarının yapısı, eğitim sistemi, ders sayısı, süresi gibi kriterler her okulda farklılık gösterir. Bu yazımızda, en iyi Malta dil okullarının sunduğu iş ingilizcesi programları hakında en detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

maltada is ingilizcesi kursu

İş İngilizcesi Ne İşe Yarar?

İş İngilizcesi, kariyer yolculuğunuzda kritik bir rol oynayan bir beceridir. İş dünyasında etkili iletişim kurma yeteneği, başarılı bir kariyer için temel bir unsurdur. İşte İş İngilizcesi'nin sağladığı bazı temel avantajlar:

  1. Küresel İletişimde Liderlik: İş İngilizcesi, uluslararası iş dünyasında liderlik pozisyonları için gerekli olan etkili iletişim becerilerini geliştirmenize yardımcı olur.
  2. Profesyonel Ağ Oluşturma: İş İngilizcesi, dünya çapında profesyonellerle bağlantı kurmanızı kolaylaştırır, iş ağınızı genişletir ve küresel fırsatları artırır.
  3. Kariyer İlerlemesi: Yüksek pozisyonlara yükselme şansınızı artırarak, kariyerinizde önemli bir adım atmanıza yardımcı olur.

Malta'da İş İngilizcesi Kursu

Malta dil okullarının sunduğu İş İngilizcesi kursları her okula göre değişmekle birlikte, genelde uzun dönem eğitim programlarını kapsayan kurslar değildir.

İş İngilizcesi kurslarında toplantılarda etkin olma, anlaşılır ve açık sunum yapabilme, telefonda konuşma, teklif talebi, teklif cevapları, resmi ve gayri resmi yazışmalar konuları üzerine İngilizce kursu eğitimi verilir. İş İngilizcesi kurslarına talepler yılın her döneminde Genel ve Yoğun İngilizce programlarına göre daha düşüktür. Bu sebeple az sayıda öğrenci ile eğitim alma şansınız yüksektir. İş İngilizce kurslarında eğitim programları da genelde kursun ilk günü öğrencilerin istekleri doğrultusunda hazırlanır.

İş İngilizcesi kursları, her okulda farklı saatlerde ve sürelerde sunulmaktadır. İş İngilizcesi kursuna katılabilmek için minimum orta seviyede (intermediate - B1) bir İngilizce seviyesine sahip olmanız gerekmektedir. İngilizce seviyenizi bilmiyorsanız İngilizce seviyeleri hakkında daha detaylı bilgi için ingilizce seviyeleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Süre Seçimi

Malta'daki Okullar ve İş İngilizcesi Kursları

maltada is ingilizcesi

ESE Malta İş İngilizcesi Kursu

ESE Malta dil okulunda alacağınız İş İngilizcesi kursu eğitimleri, 6 kişilik sınıflarda maksimum verimi almanız için tasarlanmıştır. Sınıf mevcutları az olduğu için İş İngilizcesi kurslarında ilgi duyduğunuz alanlar üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Genel olarak, teklif hazırlama, telefonda pazarlama ve satış, resmi yazışmalar gibi başlıkları içeren ESE Malta Dil Okulundaki İş İngilizcesi programına katılmak içim minimum orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

DetaylarProgram
Malta dil okulu:ESE Malta Dil Okulu
Kurs ismi:Business English / İş İngilizcesiEnglish for Work / İş İçin İngilizceIntensive Business English / Yoğun İş İngillizcesi
Ders saati:20 Ders/hafta * (1 ders = 45 dakika)30 Ders/hafta (20 Ders Genel İngilizce + 10 Ders İş İngilizcesi)30 Ders/hafta (20 Ders iş İngilizcesi + 10 Ders Özel Ders)
Sınıf Mevcudu:Maksimum 6 kişiMaksimum 12 kişiGrup dersleri max 6 kişi + Birebir dersler
Minimum Kurs Süresi:1 Hafta1 Hafta1 Hafta
Maksimum Kurs Süresi:---
Minimum Yaş:181718
Minimum Seviye:B1 | Orta seviye (intermediate)A2 | Orta altı seviye (pre-intermediate)B1 | Orta seviye (intermediate)
Ne Zaman Başlıyor:Her PazartesiHer PazartesiHer Pazartesi

ESE Malta'nın sunduğu İş İngilizcesi kurslarında eğitmenler, ilk eğitim gününde bir ihtiyaç analizi yapar. Bu analize göre eğitim müfredatınız belirlenir ve iş hayatında akıcılığınızı geliştirmek, iş hayatının çeşitli alanları etrafında dil becerilerinizi güçlendirmek için eğitim müfredatı sunulur.

Bu Kursla İlgileniyor musunuz?

Bir sonraki adıma geçin ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın. Size özel atanacak eğitim danışmanı detayları size iletecektir.

ACE Malta İş İngilizcesi Kursu

ACE Malta dil okulunda alacağınız İş İngilizcesi kursu eğitimleri, maksimum 8 kişilik sınıflarda gerçek iş dünyasında ihtiyacınız olacak iş İngilizcesi bilgilerinizi geliştirmek için düzenlenmiştir. Genel olarak eğitim konuları; iş ve finansla ilgili konular, iş ingilizcesi kelime dağarcığı ve yapıları, toplantılarda, müzakerelerde, telefonda ve sunum yaparken veya ağ oluştururken profesyonel ve etkili bir şekilde nasıl iletişim kurulacağını kapsar. İş İngilizcesi kursunda hedeflenen beceriler şunlardır;

  • Dil: Okuma ve anlama, yazma, dinleme, konuşma, dil bilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz
  • İşletme ve finans terminolojisi, rapor yazma ve sunum becerileri
  • İşletme ve pazarlama terminolojisi, reklam ve satış konuşması sunum becerileri
  • Cambridge ICFE ve BEC sınavlarına isteğe bağlı hazırlık.
DetaylarProgram
Malta dil okulu:ACE Malta Dil Okulu
Kurs ismi:Business English  20 / İş İngilizcesi 20Business English  30 / İş İngilizcesi 30Business English  40 / İş İngilizcesi 40
Ders saati:20 Ders/hafta30 Ders/hafta40 Ders/hafta
Sınıf Mevcudu:Maksimum 8 kişiMaksimum 8 kişiMaksimum 8 kişi
Minimum Kurs Süresi:1 Hafta1 Hafta1 Hafta
Maksimum Kurs Süresi:8 Hafta8 Hafta8 Hafta
Minimum Yaş:181818
Minimum Seviye:B1 | Orta seviye (intermediate) B1 | Orta seviye (intermediate) B1 | Orta seviye (intermediate)
Ne Zaman Başlıyor:Her PazartesiHer PazartesiHer Pazartesi

Bu Kursla İlgileniyor musunuz?

Bir sonraki adıma geçin ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın. Size özel atanacak eğitim danışmanı detayları size iletecektir.

Clubclass Malta İş İngilizcesi Kursu

Clubclass Malta dil okulunda alacağınız İş İngilizcesi kursu eğitimleri, maksimum 6 kişilik sınıflarda verilir. Genel sınıf ortalaması 4 kişidir. Genel konular, iş ingilizcesi ifadeleri, finans, satış pazarlama, teklif hazırlama, telefonda satış, resmi yazışmalar gibi başlıkları içerir. Clubclass'ta sunulan iş ingilizcesi kursları haftada 20 ders, haftada 30 ders veya haftada 20 ders iş İngilizcesi gruplarına ek olarak haftada 10 ders iş İngilizcesi özel ders olarak planlanmıştır.

DetaylarProgram
Malta dil okulu:Clubclass Malta Dil Okulu
Kurs ismi:Business English  20 / İş İngilizcesi 20Business English  Intensive / Yoğun İş İngilizcesiBusiness English Combination / İş İngilizcesi + Özel Ders
Ders saati:20 Ders/hafta30 Ders/hafta30 Ders/hafta (20 grup + 10 özel ders)
Sınıf Mevcudu:Maksimum 6 kişiMaksimum 6 kişiMaksimum 6 kişi
Minimum Kurs Süresi:1 Hafta1 Hafta1 Hafta
Maksimum Kurs Süresi:8 Hafta8 Hafta8 Hafta
Minimum Yaş:161616
Minimum Seviye:B1 | Orta seviye (intermediate) B1 | Orta seviye (intermediate) B1 | Orta seviye (intermediate)
Ne Zaman Başlıyor:Her PazartesiHer PazartesiHer Pazartesi

Bu Kursla İlgileniyor musunuz?

Bir sonraki adıma geçin ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın. Size özel atanacak eğitim danışmanı detayları size iletecektir.

Malta Üniversitesi Dil Okulu İş İngilizcesi Kursu

Malta Üniversitesi dil okulunda alacağınız İş İngilizcesi kursu bağımsız bir eğitim olarak sunulmamaktadır. Bu okulumudaki İş ingilizcesi kursları haftada 20 ders genel İngilizce eğitimine ek olarak öğleden sonraları hafta 10 ders iş İngilizcesi kursu olarak verilir.

İş İngilizcesi kursu için İngilizce seviyenizin yeterli olmadığını veya sadece İş İngilizcesi kursu yerine, hem İngilizce becerilerinizi hem de iş İngilizcesi yeteneklerinizi geliştirmeyi düşünüyorsanız, UMLS ( University of Malta Language School) dil okulundaki iş İngilizcesi programları tam size göre. UMLS'nin iş İngilizcesi programını seçerek, hafta içi sabahları günde 4 ders ile İngilizce seviyenizi geliştirirsiniz, öğleden sonraları da 2 ders iş İngilizcesi programlarına katılarak işiniz için temel ihtiyacınız olacak eğitimleri alırsınız.

DetaylarProgram
Malta dil okulu:Malta Üniversitesi Dil Okulu
Kurs ismi:GE + Business English / Genel İngilizce + İş İngilizcesi
Ders saati:30 Ders/hafta (20 genel İngilizce + 10 iş İngilizcesi)
Sınıf Mevcudu:Maksimum 12 kişi
Minimum Kurs Süresi:1 Hafta
Maksimum Kurs Süresi:-
Minimum Yaş:18
Minimum Seviye:B1 | Orta seviye (intermediate)
Ne Zaman Başlıyor:Her Pazartesi

Bu Kursla İlgileniyor musunuz?

Bir sonraki adıma geçin ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın. Size özel atanacak eğitim danışmanı detayları size iletecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

İş İngilizcesi ne işe yarar?2023-11-15T17:16:33+03:00

İş İngilizcesi, kariyer yolculuğunuzda kritik bir rol oynayan bir beceridir. İş dünyasında etkili iletişim kurma yeteneği, küresel iletişim kurmak, profesyonel bir network oluşturmak, ve kariyerinizde ilerlemek için kesinlikle iş İngilizcesine hakim olmanız gerekir.

Yurtdışında iş İngilizcesi kursları var mı? Faydalı mı?2023-11-15T17:23:27+03:00

Evet, yurtdışında iş ingilizcesi kursları var. Evet, karşılaştırma yapıldığında çok daha faydalı.

Yurtdışında iş İngilizcesi kursları business English olara geçer ve tercih etitğiniz okula göre iş İngilizcesi kursları farklılık gösterir. Yurtdışındaki iş İngilizce kursları, İngilizce konuşulan bir ortamda iş İngilizcesi kursu alacağınız için çok daha faydalı olur. Ayrıca, yurtdışında sunulan iş İngilizcesi kursları dünya çapında tanınır bu da size uluslararası kariyer yolculuğunuzda değerli bir varlık sağlar.

İş İngilizcesi kurslarına katılabilmek için gereken İngilizce seviyesi nedir?2023-11-15T17:24:43+03:00

İş İngilizcesi kurslarına katılabilmek için minimum orta seviyede (intermediate – B1) bir İngilizce seviyesine sahip olmanız gerekmektedir.

Malta dil okullarının sunduğu tüm iş İngilizce kursları aynı mı?2024-01-20T14:51:25+03:00

Hayır. Malt adil okullarının sunduğu tüm iş İngilizcesi kursları aynı değil. Her okulun eğitim sistemi farklıdır. Sunulan programlar, eğitim saatleri, ders sayısı, sınıftaki mevcut sayısı, programın yoğunluğu her okula göre değişkenlik gösterir. Doğru iş İngilizcesi kursunu seçmeniz için eğitim dnaışmanınızla görüşmeniz tavsiye edilir.

Malta’da İş İngilizcesi kursları ne kadar sürer?2023-11-15T17:52:07+03:00

Malta’da iş İngilizcesi kursları genellikle 4 – 8 hafta arasında sürer. Bu süre zarfında tercihinize göre sadece iş İngilizcesi kurslarına veya genel İngilizce kursu + iş İngilizcesi kursuna katılabilirsiniz.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top