Malta’da Akademik İngilizce Kursları

Malta’da Akademik İngilizce Kursları

Malta’da akademik ingilizce kursları, minimum 12 hafta ve üzeri kayıt olmak isteyenler için düzenlenen programlardır. Maltada akademik ingilizce, genel olarak okula göre değişiklik gösterir ve eğitim sistemide genel İngilizce kurslarından farklıdır. Akademik İngilizce, tercihinize göre sadece İngilizce seviyenizi geliştirmek, uluslararası geçerliliği olan bir sınava girmek, iş hayatında İngilizceyi daha verimli kullanmak veya İngilizcedeki akıcılığınızı geliştirmek için tercih edebilirsiniz.

Akademik İngilizce kursları, haftada 30 ders olarak planlanan daha yoğun bir kurstur. Akademik İngilizce kurslarının farkı sadece ders sayısı değil tabiki. Akademik İngilizce kursları daha fazla ödev, daha fazla proje ve eğitim departmanı tarafından mentorluk sunan yapılandırılmış ve yoğun bir kurstur.

Bir başka deyişle Malta’da 3 ay, 6 ay veya daha uzun süreli bir eğitim planlıyorsanız Akademik İngilizce kurslarını tercih etmeniz tavsiye edilir.

maltada akademik ingilizce kurslari

Akademik İngilizce Kurslarının Avantajları Nelerdir?

  • Malta'da akademik ingilizce kursları belirli bir tarihte başlar ve belirli bir tarihte sona erer. Başlangıç tarihi dışında kursa katılım sağlanamaz. Bu sayede, hedefi ve seviyesi aynı olan öğrencilerin aynı sınıfta olması sağlanır.
  • Uzun dönem programlar olduğu için fiyat açısından daha avantajlıdır.
  • Normal genel İngilizce kursları ile kıyaslandığında çok daha fazla verim alınabilir.
  • Hedef odaklı programlar olduğu için başarı oranı daha yüksektir.
  • Her pazartesi başlamadığı için, eğitim sürekliliği maksimum seviyededir.
  • Belirli bir seviyenin üzerinde iseniz IELTS, TOEFL, Cambridge gibi sınav eğitimlerine, iş hayatı için İngilizce programlarına veya İngilizcede akıcılık eğitimlerine katılabilirsiniz.

Malta'da akademik ingilizce kursları bazı Malta dil okullarında belirli tarihlerde başlamaktadır. Belirli tarihlerde başlayan akademik İngilizce kurslarındaki amaç; ingilizce seviyeleri ve hedefleri aynı olan öğrencilerin aynı sınıflarda eğitim almasını sağlamak ve bu öğrencilere daha kaliteli bir eğitim programı sunabilmektir. Malta'da Akademik İngilizce kurslarında haftalık birim fiyat Genel veya Yoğun İngilizce programlarına göre daha düşüktür. Bu nedenle normal bir 24 haftalık Malta dil okulu fiyatı ile 24 haftalık akademik İngilizce kursu fiyatı karşılaştırıldığında, Akademik dönem fiyatları daha ekonomiktir.

Malta'da Akademik İngilizce Kursları Ne Kadar Sürüyor?

Malta'da Akademik İngilizce Kursları minimum 12 haftalık programlardan oluşur. Bu programlar, belirli bir tarihte başlar ve belirli bir tarihte tamamlanır. Programlara bu tarihler haricinde katılmak mümkün değildir. Bu da aynı seviyede ve aynı hedefte olan öğrencilerin bir sınıfta olmasını sağlar. Akademik İngilizce kursları 12 hafta, 18 hafta, 24 hafta, 30 hafta, 36 hafta, 42 hafta ve 48 hafta gibi sürelerde tercih edilebilir.

Akademik İngilizce kursları okula göre değişiklik göstersede genelde haftada 30 derslik yoğun ingilizce kursları olarak sunulur.

Malta'da Akademik İngilizce Kursları Ne Zaman Başlıyor?

Malta'da akademik dönem dil kurslarının başlangıç tarihleri her okula göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca bazı okullarda İngilizce seviyesine görede farklı başlangıç tarihleri oluşabilir.  Aşağıda Akademik İngilizce kursları sunan dil okullarının detaylarını bulabilirsiniz.

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Süre Seçimi

Malta'da Akademik İngilizce Kursu Veren Dil Okulları

ESE Malta: Akademik İngilizce

Malta'da akademik İngilizce kurslarının başlangıç tarihleri her okula göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca bazı okullarda İngilizce seviyesine görede farklı başlangıç tarihleri oluşabilir.  Aşağıda Akademik İngilizce kursları sunan dil okullarının detaylarını bulabilirsiniz.

DetaylarProgram
Malta dil okulu:ESE Malta Dil Okulu
Kurs ismi:Akademik İngilizce Kursu
Ders saati:30 Ders/hafta
Sınıf Mevcudu:Maksimum 12 kişi
Minimum Kurs Süresi:12 Hafta
Maksimum Kurs Süresi:48 Hafta
Minimum Yaş:17
Minimum Seviye:Starter A0
Ne Zaman Başlıyor:08/01/2024
19/02/2024
01/04/2024
13/05/2024
01/07/2024
12/08/2024
30/09/2024
11/11/2024
06/01/2025

Bu Kursla İlgileniyor musunuz?

Bir sonraki adıma geçin ve fiyat teklifi almak için aşağıdaki düğmeyi tıklayın. Size özel atanacak eğitim danışmanı detayları size iletecektir.

Bu Sayfada En Çok Aranan Kelimeler

akademik ingilizce | akademik ingilizce kursları | maltada akademik ingilizce kursu | akademik ingilizce kursu avantajları | maltada akademik ingilizce kursları

Sıkça Sorulan Sorular

Akademik İngilizce kursları normal İngilizce kurslarından farklı mı?2023-11-17T14:16:30+03:00

Akademik İngilizce kursları, haftada 30 dersle daha yoğun bir yapıya sahiptir. Daha fazla ödev, proje ve mentorluk içerir, bu da daha yapılandırılmış bir eğitim sunar. Bunun somnucunda eğitim verimi artar

Akademik İngilizce kurslarının avantajları nelerdir?2023-11-17T14:18:07+03:00

Akademik İngilizce kursları, belirli bir tarihte başlar ve biter, bu da aynı seviyedeki öğrencilerin bir araya gelmesini sağlar. Uzun dönemli oldukları için fiyat açısından avantajlıdır, hedef odaklıdır ve başarı oranı yüksektir.

Akademik İngilizce kursları kaç hafta sürer?2023-11-17T14:18:43+03:00

Akademik İngilizce kursları minimum 12 hafta sürelidir. Ayrıca 18, 24, 30, 36, 42 ve 48 hafta gibi uzun süre seçenekleri bulunmaktadır.

Malta’da Akademik İngilizce kursları ne zaman başlıyor?2023-11-17T14:19:17+03:00

Malta’daki akademik İngilizce kurslarının başlangıç tarihleri okula göre değişiklik gösterir. Detaylı bilgi için ilgili dil okulunun programına bakabilirsiniz.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top