Malta Dil Okulları

Malta’nın En İyi dil okulları İle çalışıyoruz. 20 yıllık tecrübe ve binlerce Öğrenci deneyimi …

Malta’da İngilizce Eğitim almayı planlıyorsanız, dil okulu seçimi yapabileceğiniz 50’den fazla dil okulu bulunmaktadır. Dilokulumalta.com olarak sizlere en iyi Malta dil okullarını ve en iyi Malta konaklamalarını yine en iyi fiyatlar ile sunmak için çalışıyoruz!

Malta dil okullarını seçerken, yerinde gidip incelemediğimiz, eğitimine şahit olmadığımız hiç bir okul ile çalışmıyoruz. Bu da her bir öğrencimize güvendiğimiz ve gönül rahatlığı ile sunduğumuz dil okulları ile çalışıyoruz demek oluyor.

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Süre Seçimi

En İyi Malta Dil Okulları Listesi

ese malta dil okulu

Paceville, St. Julians

ESE Malta dil okulu, adanın turizm cenneti sayılan St. Julians’ın merkezi Paceville’de. Eğitim kalitesi ve öğrencilerine sundukları ile en çok tercih edilen okullar arasında…

 • 2012,  2013, 2014, 2015 ve 2017 En İyi Malta Dil Okulu Ödüllü 
 • 14 farklı akreditasyon ile Malta’da Öğrencisine En Çok Değer Veren dil okulu
 • St. Julians’ın merkezi Paceville’de.
 • Eğitim danışmanlarımız ziyaret etti ve onayladı!

atlas malta

Pembroke

Atlas Malta dil okulu, adanın turizm cenneti sayılan St. Julians’a yürüyüş mesafesinde. Atlas Dil Okulları, İrlanda ve İngiltere’den sonra 2018 yılında Malta’da açıldı. Uluslararası eğitim tecrübesini eğitim kalitesine yansıtması ve öğrencilerine sundukları ile en çok tercih edilen okullar arasında…

 • 2017 ve 2019 Avrupa’nın En İyi Dil Okulu Ödüllü
 • butik dil okulları arasında en fazla akreditasyona sahip dil okulu
 • 10 sınıfı olmasına rağmen açık ara en iyi binalardan bir tanesi
 • Eğitim danışmanlarımız ziyaret etti ve onayladı!

Swieqi

Clubclass Malta dil okulu, adanın turizm cenneti sayılan St. Julians’a yürüyerek 15 dakika uzaklıkta. Malta’daki en ekonomik okullardan biri olmasına rağmen, her öğrencinin takdirini toplayan bir Eğitim kalitesi mevcut …

 • Dil okulu, konaklama, havuz, spor salonu hepsi bir arada
 • En uzak konaklaması okula 230 metre mesafede
 • St. Julians’a yürüyerek 15 dakika, otobüsle 5 dakika
 • Eğitim danışmanlarımız ziyaret etti ve onayladı!

clubclass malta dil okulu
english path malta dil okulu

St Julian’s

English Path Malta dil okulu, İngiltere, İrlanda, Malta, Kanada ve Dubai’de bir çok dil okulu olan Global Education Group zincir dil okullarının bir parçasıdır. Global Education Group aynı zamanda İngiltere’deki en prestijli kolejlerinden biri olan GBS (Global Banking School)’yi de bünyesinde bulundurur.

 • Uluslararası bir dil okulu zincirinin parçası
 • Öne çıkan merkezi konumu ile hayatın tam içinde
 • St. Julian’s merkezinde
 • Eğitim danışmanlarımız ziyaret etti ve onayladı!

Sliema

Inlingua Malta Dil Okulu; kafesi , restaurantları ve alışveriş merkezleri ile ünlü ; Malta’nın en merkezi ve popüler yeri olan Sliema ‘da bulunmaktadır. Inlingua Malta Dil Okulu;Malta’da kurulmuş ilk İngilizce dil eğitimi veren okul olma özelliğini taşımaktadır. Inlingua Malta; merkezi İsviçre olan ve Dünya çapında 30 farklı ülkede 200 den fazla şubesi bulunan Inlingua’nın bir bölümünü oluşturmaktadır. 

 • Malta’da kurulmuş ilk dil okulu
 • Dünya çapında 30 ülkede 200’den fazla dil okulunun parçası
 • Malta’nın alışveriş cenneti Sliema’da
 • Eğitim danışmanlarımız ziyaret etti ve onayladı!

inlingua malta dil okulu

Sıkça Sorulan Sorular

Neden malta dil okulları?2023-11-15T01:13:51+03:00

Malta, Türkiye’ye hem yakınlığı hem de vize kolaylığı ile ön plana çıkıyor. Ayrıca, Türk öğrencilere çalışma izni veren nadir ülkelerden birisi. Malta’nın ana dilinin İngilizce olması, lokasyon olarak yakın olması, vize kolaylığı ve çalışma izni vermesi en çok tercih edilen ülkelerden biri olmasının asıl sebeplerinden bir kaçı.

Malta dil okullarına kimler kayıt olabilir?2023-11-15T01:13:33+03:00

İngilizce öğrenmek isteyen her kesimden ve her yaş grubundan herkes Malta dil okullarına kayıt olabilir. Genel olarak eğitimler 18 yaşından küçükler ve 18 yaşından büyükler için ayrılır. Her yaş grubuna göre farklı eğitim seçenekleri mevcuttur. Ayrıca bazı okullarda, 30 yaş ve üzeri katılımcılar için özel eğitim grupları bulunur.

Malta dil okullarına kayıt olmak için ön şart var mı?2023-11-15T01:13:03+03:00

Hayır. Malta’da İngilizce dil okullarına kayıt olmak için bir ön şart bulunmuyor. Fakat, Malta, Türk vatandaşlarından vize istemekte. Vize için gerekli evraklar listesini eğitim danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Malta’da hangi ingilizce kurslarına katılabilirim?2023-11-15T01:12:40+03:00

Malta Dil Okullarında sunulan İngilizce kursları; Genel İngilizce (haftada 20 ders), Yoğun İngilizce (haftada 30 ders), İş İngilizcesi (Business English), Akademik İngilizce (Academic English), IELTS, TOEFL, TOEIC gibi Sınavlara Hazırlık İngilizcesi (Exam Preparation Courses) gibi eğitimlerdir.

Malta’da İngilizce Kursu Nasıl Seçilir?2023-11-14T20:42:56+03:00

Malta dil okulumu seçimi yaparken, öncelikle İngilizce seviyenizi ve hedefinizi belirlemelisiniz. Ucuz, pahalı, en iyi konaklama gibi seçimler, sonrasında çok daha pahalıya mal olabilir.

İngilizce seviyenize, hedefinize, gitmek istediğiniz tarihe ve kalış sürenize göre bir uzman desteği almanız daha sonradan karşınıza çıkabilecek bir çok problemden ve ek maliyetlerden kurtarabilir. İngilizce kursu seçimi hakkında eğitim danışmanlarımızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Malta dil okulları hangi şehirlerde bulunmaktadır?2023-11-15T01:12:27+03:00

Malta Dil Okulları genel olarak adanın nüfusunun yoğun olduğu Valetta, St Julians, Gzira, Pembroke, Sliema ve Valetta şehirlerinde yer alır. Genel olarak bir çok dil okulu St. Julians bölgesinde bulunur. Bir başka deyişle, St. Julians bölgesinde çok daha fazla dil okulu seçeneği bulunmaktadır.

Malta’da dil eğitimine ne kadar süre katılabilirim?2023-11-15T01:12:12+03:00

Malta’da dil eğitimine katılacağınzı süre öncelikle tercihinize bağlı. Kısaca, Malta’da dil eğitimine minimum 2 haftadan başlayarak 1 yıl süreye kadar katılabilirsiniz. Arzu ederseniz bu sürenin sonunda, Malta vizenizi uzatarak, eğitime devam edebilirsiniz.

Malta dil okullarının avantajları nelerdir?2023-11-15T01:11:34+03:00

Malta’da Dil Eğitimi Almanın Avantajları;

 • Ana dilinin İngilizce Olması
 • Malta Vizesi ile tüm Avrupa ülkelerine gidilebilmesi
 • Diğer ülkelere oranla yaşam giderlerinin daha ekonomik olması
 • Diğer ülkelerde konaklama seçeneklerinin çok daha pahalı olması
 • Okulların düzenlediği ücretsiz aktiviteler
 • Hem eğitim hem tatil imkanı
 • Malta vizesinin diğer ülkelere oranlara daha kolay olması
Malta’da dil eğitimi alırken çalışabilir miyim?2023-11-15T01:11:53+03:00

Evet. Malta’da dil eğitimi alırken resmi olarak çalışma izni verilmektedir. Kısaca, Malta’da uzun dönem öğrencilere çalışma izni verilmektedir. Yani, ingilizce dil okuluna gidip aynı zamanda çalışarak masraflarınızın bir kısmını veya tamamını kazanabilirsiniz. BU programın ismi “work & study“dir. Çalışma izni prosedürü ile ilgili detaylı bilgiyi eğitim danışmanlarımızdan edinebilirsiniz.

Malta dil okulları ile ilgileniyorum ne yapmalıyım?2023-11-15T01:11:20+03:00

Malta’da dil eğitimi ile ilgileniyorsanız, eğitim danışmanlarımızdan detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz. Bilgi formundan eğitim danışmanlarımıza ulaşabilir ve çok kısa sürede tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Malta’da genel ingilizce mi? yoğun ingilizce mi?2024-01-20T15:09:40+03:00

Genel İngilizce kursları haftada 20 ders, yoğun İngilizce kursları ise haftada 30 derslik programlardır. Eğer süre olarak kısıtlı zamanınız var ise, haftada 30 derslik programları tercih etmek daha avantajlıdır. Örneğin, Malta’da 1 aylık bir kursa katılacaksanız, genel İngilizce kursuna katılırsanız toplada 80 ders alırken, yoğun İngilizce kursunda 120 ders alırsınız. Aynı süre zarfında daha fazla derse katılmak İngilizcenizi geliştirmek için çok daha avantajlıdır.

Malta’da hangi ingilizce dil okulları var?2023-11-15T01:10:24+03:00

Malta’da toplamda 50’den fazla dil okulu var. Malta’da bu kadar çok dil okulunun olmasının en önemli sebepleri; ana dilinin İngilizce olması ve kaliteli dil okulları ile diğer dil eğitimi veren ülkelere kıyasla çok daha ekonomik kurs ücretleri. Malta’da İngilizce kursu veren en iyi dil okulları ise;

 • ESE Malta
 • ACE Malta
 • Clubclass Malta
 • Malta Üniversitesi Dil Okulu
 • Am Language Malta
 • Sprahccafe Malta
 • Easy Malta
 • Atlas Malta
 • Maltalingua
 • Berlitz – Ela Malta
 • EC Malta
Malta’daki en iyi ingilizce kursu hangisi?2023-11-15T01:10:09+03:00

Malta’daki en iyi dil okulları ESE Malta, ACE Malta, Clubclass Malta, Malta Üniversitesi Dil Okulu, Atlas Malta, Maltalingua, Easy Malta gibi en çok tercih edilen okullardır. Malta’daki en iyi dil okulu sıralaması, tamamen öğrencilere sunulan eğitim, hizmet ve bütçe gibi kriterlere bağlı olduğunu unutmamak gerekir. Genelde bu 3 okul öğrencisi ile en çok ilgilenen okullar olarak en başta yer almaktadır.

Malta dil okulu işlemleri için danışmanlık ücreti var mı?2024-03-22T22:23:01+03:00

Hayır. Malta dil okuluna kayıt işlemleri için ek danışmanlık ücreti ödenmiyor. Tüm işlemler çoğu zaman okulların liste fiyatından daha da düşük oluyor. Bunun sebebi, okulların liste fiyatının haricinde, sunulan promosyon ve kampanyalar ile bu ücretlerin daha ekonomik olması. Kısaca, okulun liste fiyatı üzerinden daha yüksek bir ücret ödenmiyor. Malta ‘da İngilizce Kursu fiyatları için Malta dil okulu fiyatları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Öğrenci olmadan Malta dil okuluna gidilir mi?2024-01-28T19:29:44+03:00

Evet, öğrenci olmadan Malta dil okuluna gidilir. Aslında genel olarak Malta’ya dil okuluna gitmek için öğrenci vizesi almak gerekir kısmında belirtilen Malta öğrenci vizesi, Malta’da dil eğitimi alacağınız için Malta’ya gidiş amacınızın öğrenci statüsünde olmasıdır. Malta dil okuluna başvuru için Türkiye’de öğrenci olmanıza gerek yoktur.

Lise mezunu Malta dil okuluna gidebilir mi?2024-01-28T19:32:01+03:00

Evet. Lise mezunları Malta dil okuluna gidebilir. Yurtdışında eğitim almak için özelliklede dil okuluna kayıt olmak için herhangi bir mezuniyet şartı aranmaz. Bir başka deyişle, ilkokul mezunundan, lise mezununa kadar her yaş grubundan herkes isterse yurtdışında dil okuluna gidebilir.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top