Inlingua Malta Dil Okulu

Inlingua Malta Dil Okulu

Inlingua Malta Dil Okulu; kafesi , restaurantları ve alışveriş merkezleri ile ünlü ; Malta’nın en merkezi ve popüler yeri olan Sliema ‘da bulunmaktadır. Inlingua Malta Dil Okulu;Malta’da kurulmuş ilk İngilizce dil eğitimi veren okul olma özelliğini taşımaktadır. Inlingua Malta; merkezi İsviçre olan ve Dünya çapında 30 farklı ülkede 200 den fazla şubesi bulunan Inlingua’nın bir bölümünü oluşturmaktadır. Malta zengin tarihi, ideal iklimi, gece yaşantısı, havası ve ortamı ile İngilizce Dil Eğitimi için vazgeçilmez bir ülke olmuştur.

Inlingua Malta Dil Okulu Hakkında

Inlingua Malta Dil Okulu , avantajı ile Avrupa’nın her yerinden gelen öğrencilerin buluştuğu bu atmosferde kurumsal olmanın ve kaliteli bir eğitim sunmanın gururunu yaşamaktadır. Profesyonel eğitim kadrosu ile mükemmel bir İngilizce Dil eğitimi alacağınız Inlingua Malta Dil Okulu’nda İngilizce öğretmenleri; İngilizce öğretmek için özel olarak yetiştirilmiş İngilizce öğretmenleri sertifikasına (EFL) sahiptirler. En güncel ve verimli metotlarla mükemmel bir İngilizce Dil Eğitimi alacağınız Inlingua Malta Dil Okulu’nda sürekli olarak öğretmenlerle diyaloglarda bulunabilir, ders dışında da kütüphane,video odaları ve diğer hizmetlerden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Inlingua Malta Dil Okulu’nda her pazartesi yeni gelen öğrencileri tanıştırmak amacıyla ücretsiz olarak hoşgeldin kokteyli verilmektedir. Okula başladığınız ilk gün seviye belirleme sınavı, sınıflara yerleştirilme ve hoş geldin kokteyli gibi bilgiler hakkında Inlingua personellerinden yardım isteyebilirsiniz.

Inlingua: Crossing Language Barriers

İletişim, modern yaşamın hemen hemen her alanında başarının anahtarıdır. Ortak bir dil, etkili iletişimin temelini oluşturur ve dil engellerini aşan uluslararası inlingua sloganı, inlingua’nın tam olarak neyi başarmaya adandığını kısa ve öz bir şekilde aktarır.

Dilleri erişilebilir kılıyoruz, kültürler arası iletişimin temelini oluşturuyoruz, deneyimlerimizi ve kahkahalarımızı ifade araçlarımızla bölünmeden paylaşabildiğimiz bir dünya sağlıyoruz.

Dil engellerini aşmak – dünyayı bir araya getirmek.

İngilizceyi Inlingua Yoluyla Öğretiyoruz!

Inlingua Malta’da sadece İngilizce öğretmiyoruz, İngilizceyi inlingua yoluyla öğretiyoruz.

Ders kitaplarımız, dil öğrenme kaynaklarımız ve inlingua öğretim yönteminin tümü etkili ve başarılı dil eğitimine katkıda bulunur.

Inlingua yöntemi, dil hakkında okumaktan ziyade dili kullanmaya odaklanan bir dizi temel prensibi takip eder ve 37 yıllık tecrübemizle yaklaşımımızın işe yarayacağından eminiz.

Inlingua Malta: Sade Bir Sistemimiz Var!

inlingua Malta, İngilizceyi yabancı dil olarak öğretme konusunda 37 yıllık deneyime sahiptir; bu, yeni bir dil öğrenmenin ilk başta korkutucu olabileceğini anladığımız anlamına gelir.

Eğitmenlerimizin tamamı sertifikalıdır ve uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir. Öğrencilerin sınıfta karşılaştığı zorlukları tam olarak anlarlar. Öğrencilerimizin ilk öğrendiği şey, yeni bir dil öğrenmenin eğlenceli ve teşvik edici olması gerektiğidir.

Eğitmenlerimiz, öğrenme yolculukları boyunca öğrencilerine eşlik eder, zorlukların üstesinden gelmeleri için onlarla işbirliği yapar, tüm süreci basitleştirerek onlara güven aşılar.

Inlingua Malta’da İngilizce Eğitimi: 9 Adımda İngilizce Eğitimimiz

 1. Eğitmenlerimiz sadece hedef dilde ders vermektedir.
  Bir an önce hedef dilde düşünmeye başlamalısınız. Çeviriler kafa karıştırıcıdır ve zaman kaybına neden olur.
 2. Eğitmeniniz İngilizce kursunuz boyunca size mümkün olduğu kadar konuşma fırsatı verecektir.
  Bir dili öğrenmenin tek yolu onu konuşmaktır! Sonuçta yeni bir sporu ancak baştan uygulayarak öğrenebilirsiniz. Peki neden ilk günden itibaren İngilizce konuşmuyorsunuz?
 3. Ders zamanının büyük bir kısmı kitap kapalıyken konuşmaya odaklanılarak harcanır.
  Bir dilin onu kullanarak ve duyarak öğrenildiği bir gerçektir, bu nedenle derslerde gözlerinize daha az güvenmeniz gerekir.
 4. Tek tek kelimeleri öğretmekten ziyade yapıları (örneğin kelimelerin nasıl bir araya getirildiğini) öğretmeye odaklanıyoruz.
  Dil bir kelimeler topluluğu değil, bir kelime kombinasyonları sistemidir.
 5. Eğitmeniniz bilginizin kapsamını teşhis edecektir
  Eğitmenleriniz bir model sunmadan veya bir çözüm sunmadan önce sizin bilginizden yararlanacak ve boşlukları mümkün olan en kısa sürede doldurmaya çalışacaktır.
 6. Teorik açıklamaları minimumda tutuyoruz.
  Arabayı sürmek için motorun iç işleyişini bilmenize gerek yok! Örnekleri dinleyerek kuralları çözebileceksiniz!
 7. Öğrenme sürecinde yaratıcı bir rol oynamaya teşvik edilirsiniz.
  Hedef dili kullanımınızda yapıcı ve yaratıcı olabilmek için denemeler yapmalısınız! Bir gün işinize yarayabilecek ifadelerin bir listesini öğrenmek kesinlikle anlamsızdır!
 8. Herkes farklıdır!
  Eğitmenlerimiz her öğrencinin bireysel güçlü yönlerini geliştirmek için çeşitli öğretim teknikleri kullanır. Inlingua yönteminin amacı, dil öğrenmeyi mümkün olduğunca verimli ve eğlenceli hale getirmektir. Yöntem esnektir ve öğretmenlere yaklaşımlarını her öğrencinin bireysel gereksinimlerine uyarlama yeteneği verir. Dilsel yetenek, motivasyon, açıklık ve kültürel özellikler gibi faktörlerin hepsinin dikkate alınması gerekir.
 9. Size pratik durumlarda dili nasıl kullanacağınızı gösteriyoruz
  Açık ve etkili iletişim kurmanıza yardımcı olacak günlük becerilere ve doğru resmi yapılara odaklanıyoruz. Dil öğrenimine yapısal bir yaklaşım, bir dilin yapılarını veya dilbilgisel kavramlarını öğrenmeye asıl vurguyu yapan yaklaşımdır. İşlevsel yaklaşım, günlük durumlarda kendini nasıl ifade edeceğini öğrenmeyi vurgular. En etkili öğretim yöntemi her iki yaklaşımın birleşimine dayanır. Inlingua yöntemi, işlevsel durumlara dayalı yapıyı öğretir.

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Süre Seçimi

Inlingua Malta Dil Okulu Fiyatları 2024 Ne Kadar?

Aşağıda, Inlingua Malta dil okuluna ait genel İngilizce + konaklama paket fiyatlarını bulabilirsiniz.

Genel İngilizce Kursu + Konaklama4 Hf8 Hf12 Hf24 Hf
Apart Konaklama1710 €2930 €4190 €7970 €
Alie Yanı Konaklama1790 €3130 €4630 €9010 €

Aşağıda, Inlingua Malta dil okuluna ait yoğun İngilizce + konaklama paket fiyatları bulabilirsiniz.

Yoğun İngilizce Kursu + Konaklama4 Hf8 Hf12 Hf24 Hf
Apart Konaklama2030 €3330 €4790 €9170 €
Alie Yanı Konaklama2110 €3530 €5230 €10210 €

Inlingua Malta dil okulunda yukarıdaki fiyatlara ek olarak tek seferlik kayıt ücreti 50 €, kitap ücreti 25 €, havalanı dönüş transferi 25 € eklenmektedir.

Inlingua Malta Fiyatlarına Neler Dahil?

Inlingua Malta dil okulu fiyatlarına dahil olanlar;

 • Kurs ücreti
 • Seçilen konaklama ücreti
 • Welcome evening
 • Kurs sertifikası
 • Ücretsiz Konuşma Klüpleri (müsaitliğe göre)
 • Aylık Gelişim Sınavları
 • Aylık Bireysel Akademik Değerlendirme
 • Ücretsiz Wi-Fi (Okul ve apart konaklamalarda)
 • Konaklama Vergisi
 • Havaalanında karşılama
 • Plaj üyeliği (sadece yaz sezonunda hafta içi günlerde)
 • Sim Card
 • Europass İngilizce Sertifikası (15 Euro ek ücret uygulanır)
 • Gidiş Dönüş Havaalanı Transferleri
 • Kayıt Ücreti
 • Konaklama Yerleştirme Ücreti
 • İlk Seviye Kurs Kitapları

Inlingua Malta Dil Okulunda Hangi Kurslar Var?

Inlingua Malta’da her yaş grubuna ve her seviyeye göre farklı eğitim seçenekleri bulunmaktadır. Inlingua Malta’da kayıt olabileceğiniz kursları aşağıda bulabilirsiniz;

 • Genel İngilizce (General English 20)
 • Genel İngilizce (General English 30)
 • Konuşma Klüpleri
 • Aile Programları (Family Pack)
 • 8 – 17 Yaş Yaz Kampları (8 – 17 Summer Junior Camp)
 • Mini Grup 30 (Mini 30)
 • Akademik İngilizce (Academic English)
 • Cambridge Sınavlarına Hazırlık (PET,FCE, CAE)
 • IELTS Hazırlık
 • TOEFL Hazırlık
 • İş İngilizcesi (Business English)
 • Teacher Training

Inlingua Malta Dil Okulu Broşürü ve Fiyat Listesi PDF 2024

inlingua malta dil okulu broşürü 2024

Inlingua Malta Dil Okulu Broşürü 2024

inlingua malta dil okulu broşürü 2024

Inlingua Malta Dil Okulu Fiyat Listesi 2024

dilokulumalta edge icon
Whatsapp’tan Anında Bilgi Al!

İstersen Malta da eğitim konusunda uzman eğitim danışmanınla Whatsapp üzerinden direk görüşebilirsin

Inlingua Malta Dil Okulu Akreditasyonları

Inlingua Malta Dil Okulu Konaklamaları

Yurtdışında İngilizce öğrenmek hayat değiştiren bir deneyim olabilir ve Sliema’daki Inlingua Malta Dil Okulunu seçtiğinizde, yalnızca kaliteli eğitime yatırım yapmakla kalmaz, aynı zamanda ömür boyu sürecek bir maceraya da yatırım yapmış olursunuz.

Öğrenim yolculuğunuzun en önemli yönlerinden biri konfor, rahatlık ve uygun fiyat sağlayan uygun konaklama yerini bulmaktır. Inlingua Malta, öğrencilere aile yanı konaklamalardan apart ve hostellere kadar her ihtiyaca cevap verecek farklı konaklamalar sunar.

Inlingua Malta, öğrencilerin tercihlerine göre birden çok konaklama seçeneği sunmakta. Okulumuzun sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz;

aile yanı konaklama

Aile Yanı Konaklama

Inlingua Malta

farklı kültürler ile tanışmak için en ideal konaklama

inlingua malta st julians apart konaklama 25

Inlingua Malta St. Julians Apart Konaklama

Inlingua Malta

okula otobüs ile 15 dk yürüyerek 30 dk

sliema apart konaklama inlingua malta

Inlingua Malta Sliema Apart Konaklama

Inlingua Malta

okula yürüyerek bir kaç dakika

Campus hub konaklama

Campus Hub Konaklama

Inlingua Malta

okula otobüs ile 20 dk yürüyerek 45 dk

Inlingua Malta Dil Okulu aile yanı konaklama hariç tüm konaklamalarda 100 Euro depozito ücreti almaktadır. Bu depozito ücreti konaklamanıza yerleştiğiniz ilk gün sizden alınır ve konaklamadan ayrılacağınız son gün iade edilir. Depozito bedeli konaklamalarda oluşabilecek hasarlar için alınmaktadır.

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Süre Seçimi

Inlingua Malta Dil Okulu Nerede?

Inlingua Malta dil okulu, dünya çapında 44 ülkede faliyet gösteren 400 okuldan bir tanesi. İnlingua Malta dil okulu Sliema’da bulunuyor. Inlingua Maltanın tam adres: Inlingua Malta, 92, Tigne Towers, Tigne Street, Sliema SLM 3172, Malta

Inlingua Malta Dil Okulu Resimleri

Sıkça Sorulan Sorular

Inlingua Malta dil okulu hangi şehirde?2024-03-12T15:57:16+03:00

Inlingua Malta dil okulu, dünya çapında 44 ülkede faliyet gösteren 400 okuldan bir tanesi. Inlingua Malta dil okulu Sliema şehrinde bulunuyor. Inlingua Malta’nın tam adres: Inlingua Malta, 92, Tigne Towers, Tigne Street, Sliema SLM 3172, Malta

Inlingua Malta iyi bir okul mu?2024-03-12T15:58:18+03:00

Inlingua Malta, Malta’nın en iyi dil okulları listesinde yer alır. Hem konumu, hem sunduğu eğitim ile ön plana çıkmaktadır. Eğitmen kalitesi, öğrencilerine sunduğu hizmetler ve konaklama seçenekleri ile verdiği eğitimin arkasındadır.

Inlingua Malta dil okulunda hangi kurslar var?2024-03-12T16:03:15+03:00

Inlingua Malta Dil Okulu’nda farklı seviyelere, ihtiyaçlara ve yaş gruplarına yönelik çeşitli kurs seçenekleri bulunmaktadır.

 • Genel İngilizce (General English 20)
 • Genel İngilizce (General English 30)
 • Smart İngilizce
 • Konuşma Klüpleri
 • Aile Programları (Family Pack)
 • 8 – 17 Yaş Yaz Kampları (8 – 17 Summer Junior Camp)
 • Mini Grup 30 (Mini 30)
 • Akademik İngilizce (Academic English)
 • Cambridge Sınavlarına Hazırlık (PET,FCE, CAE)
 • IELTS Hazırlık
 • TOEFL Hazırlık
 • İş İngilizcesi (Business English)
 • Teacher Training
Inlingua Malta dil okulu öğrenci yorumları nasıl?2024-03-12T16:04:24+03:00

Inlingua Malta öğrencileri, okulun eğitim kalitesi, sosyal aktiviteler ve öğrenci odaklı yaklaşımından memnuniyetlerini dile getirerek, olumlu deneyimlerini paylaşmışlardır.

Inlingua Malta dil okulunda konaklama seçenekleri nelerdir?2024-03-12T16:05:30+03:00

Inlingua Malta, aile yanı konaklama, apart konaklama ve otel gibi farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Konaklamalar kişisel tercihine göre değişkenlik gösterebilir. Konaklamalar ile ilgili detayları eğitim danışmanlarımız ile görüşmeniz tavsiye edilir.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top