Campus Hub

Campus Hub

Ocak 2022 itibarıyla, Malta Üniversitesi Dil Okulu ve Üniversite Yurdu, yeni inşa edilen Campus Hub binasından faaliyet göstermektedir. Malta Üniversitesi’nin hemen yanında elverişli bir konuma sahip olan Campus Hub, öğrencilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Çok çeşitli konaklama seçeneklerinin yanı sıra ders çalışmak, dinlenmek veya sadece arkadaşlarla takılmak için konforlu alanlar sunar. Malta Üniversitesi Dil Okulu da Kampüs Merkezinde yer almaktadır ve bu da öğrencilerin bizimle birlikte çalışmaları ve burada kalmaları için çok rahat bir seçenektir.

Campus Hub Konaklama, Inlingua Malta dil okulu, English Path Malta dil okulu, Malta Üniversitesi Dil Okulu ve EC Malta dil okulu tarafından kullanılan bir konaklama seçeneğidir. Campus Hub konaklama, modern yapısı ve sunduğu kaliteli konaklama seçenekleri ile Malta’da bir çok dil okulu tarafından tercih edilmektedir.

campus hub 2

Campus Hub Konaklama Kimler için Uygun?

Campus Hub konaklama Malta Üniversitesi öğrencileri tarafından en çok tercih edilen konaklamadır. Campus Hub, koınkalamada kalmak için tek koşul öğrenci olmanız. Malta genelindeki herhangi bir kurumda öğrenci olarak bulunduğunuz takdirde, Campus HUB konaklamada kalabilirsiniz.

Bu konaklamanın en büyük avantajı bir öğrenci kampüsü olmasıdır. Genelde Malta Üniversitesinde eğitim alan uluslararası öğrenciler bu konaklamayı tercih eder. Üniversitede eğitim dilinin İngilizce olmasından dolayı, buda İngilizce konuşulan bir ortam oluşturur.

Campus Hub, bir öğrenci yurtdundan çok alışveriş merkezi konseptindedir. Öğrenciler için ortak alanlar, mağazalar, restaurantlar ve aslınd abir öğrencinin tüm ihtiyaçlarını kampüs dışına çıkmadan karşılanması amaçlanmıştır.

Kompleksin içerisinde, Starbucks, Burger King, Wellbee's Supermarket, Cake's Box, Pizza Hut, Ottoman Cafe, Cuba Cafe, Hudson Store gibi bir çok mağaza ve cafe bulunmaktadır.  Ayrıca öğrenciler için gym ve yüzme havuzu bulunmaktadır.

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

Süre Seçimi

Campus Hub Konaklama Seçenekleri

Campus Hub konaklama her ihtiyaca göre farklı konaklama seçenekleri sunar. Bu konaklamalar tek kişilik, iki kişililk, stüdyo veya ortak paylaşımlı apart daireler şeklindedir;

  1. Single Room Cluster Apartment : Tek kişilik odalarda bir buçuk boy yatak, gardırop alanı, komodin, ayna ve kilitlenebilir çekmeceli çalışma masası bulunmaktadır. Banyo bir veya iki öğrenci ile paylaşılır. Ayrıca bu konaklama tipinde küçük bir oturma alanı ve TV içeren ortak mutfağa erişiminiz olur. Tercih ederseniz bu konaklamada en-suite banyo seçeceğide bulunmaktadır.
  2. Single Room Shared Apartment : Tek kişilik odalarda bir buçuk boy yatak, gardırop alanı, komodin, ayna ve kilitlenebilir çekmeceli çalışma masası bulunmaktadır. Ortak paylaşımlı apartmana özel mutfak ve banyo dairede kalan diğer 2-3 öğrenci ile paylaşılır.
  3. Studio Apartment : Stüdyo dairelerde bir buçuk boy yatak, gardırop alanı, komodin, ayna ve kilitlenebilir çekmeceli çalışma masası bulunmaktadır. Ayrıca bu konaklamda bir mini mutfak alanı ve en-suite banyo bulunmaktadır.
  4. Twin Room Cluster Apartment : İki yataklı odada iki adet tek kişilik yatak, 2 adet gardırop, 2 adet komodin, bir ayna ve kilitlenebilir çekmecelerle her öğrenci için bir çalışma masası bulunur. Üç ila dört öğrenci ortak banyoyu paylaşır. Ayrıca, küçük bir oturma alanı ve TV içeren ortak ortak mutfağa erişiminiz olur. Tercih ederseniz bu konaklamada en-suite banyo seçeceğide bulunmaktadır.
  5. Twin Room Shared Apartment : İki yatak odalı dairelerde, odaların her birinde 2 adet tek kişilik yatak, 2 adet gardırop, 2 adet komodin, bir ayna ve kilitlenebilir çekmecelerle her öğrenci için bir çalışma masası bulunur. Daireye özel mutfak ve banyo 3 veya 4 öğrenci ile paylaşılır.
dilokulumalta edge icon
Whatsapp’tan Anında Bilgi Al!

İstersen Malta da eğitim konusunda uzman eğitim danışmanınla Whatsapp üzerinden direk görüşebilirsin

Campus Hub Konaklama Nerede

Campus Hub konaklama kompleksi, Malta Üniversitesi kampus girişindedir. Malta Üniversite dil okulu binasıda Campus Hub'ın içerisinde yer alır. Eğer Malta Üniversitesi Dil Okulunu tercih ederseniz, dil eğitimi sırasında okul ve konaklama arasında ulaşıma ihtiyaç duymazsınız. Fakat Campus Hub Konaklama seçeneği sunan diğer dil okullarını tercih ederseniz bu durumda ek ulaşıma ihtiyacınız olacaktır. Campus Hub'ın tam adresi: University of Malta Tal-Qroqq L-Imsida, MSD 2080, Malta

Malta Üniversitesi Dil Okulundan Campus Hub'a Nasıl Gidilir?

Malta Üniversitesi Dil Okulu ve Campus Hub aynı kampüste ve Msida'da bulunmaktadır. Okuldan çıkıp konaklamaya gitmeniz sadece 1 dakika zaman alacaktır.

English Path Malta Dil Okulundan Campus Hub'a Nasıl Gidilir?

English Path Malta dil okulu, St. Julians'ta, Campus Hub konaklama ise Msida'dır. Aşağıdaki mesafe fikir edinebilmeniz için yürüyüş rotası olarak verilmiştir. Campus Hub'ın hemen önünden kalkan otobüsler ile St Julians'a ulaşım mümkündür. Ayrıca Bolt, Uber gibi taksi hizmetlerinide kullanabilirsiniz.

Yürüyüş rotası

Bolt ile ulaşım

stjulianstan campus hub konaklamaya bolt ile nasil gidilir

Inlingua Malta'dan Campus Hub'a Nasıl Gidilir?

Inlingua Malta dil okulu, Sliema'da, Campus Hub konaklama ise Msida'dır. Aşağıdaki mesafe fikir edinebilmeniz için yürüyüş rotası olarak verilmiştir. Campus Hub'ın hemen önünden kalkan otobüsler ile Sliema'ya ulaşım mümkündür. Ayrıca Bolt, Uber gibi taksi hizmetlerinide kullanabilirsiniz.

Yürüyüş rotası

Bolt ile ulaşım

sliemadan campus hub konaklamaya bolt ile nasil gidilir

EC Malta Dil Okulundan Campus Hub'a Nasıl Gidilir?

EC Malta dil okulu, St. Julians'ta, Campus Hub konaklama ise Msida'dır. Aşağıdaki mesafe fikir edinebilmeniz için yürüyüş rotası olarak verilmiştir. Campus Hub'ın hemen önünden kalkan otobüsler ile St Julians'a ulaşım mümkündür. Ayrıca Bolt, Uber gibi taksi hizmetlerinide kullanabilirsiniz.

Yürüyüş rotası

Bolt ile ulaşım

stjulianstan campus hub konaklamaya bolt ile nasil gidilir

Campus Hub Konaklama Resimleri

Sıkça Sorulan Sorular

Campus Hub’da kimler kalabilir?2023-11-08T14:22:21+03:00

18 yaş ve üzeri ve Malta genelinde bir eğitim kurumuna kayıtlı öğrenci olan herkes Campus Hub konaklamalarda kalabilir.

Campus Hub’da mutfak ve banyo kullanımı ortak mı?2024-03-11T22:30:04+03:00

Hepsinde değil! Stüdyoların tamamında özel banyo ve mutfak bulunmaktadır. Bunun dışındkai bazı konaklama seçeneklerinde banyo odanın içerisinde iken mutfağı minimum 2 kişi maksimum 4 kişi birlikte kullanabileceğiniz seçeneklerde mevcut. Campus Hub içerisinde ayrıca bireysel ve grup çalışma alanları, havuz, spor salonu tesisi, dinlenme ve sosyal ‘bölgeler’ içeren ortak bir öğrenci alanı bulunmaktadır.

Campus Hub’da internet var mı?2024-03-11T22:21:39+03:00

Tüm binalarda, ister odanızda, ister stüdyonuzda, ister Campus Hub binalarının içi ve çevresinde, nerede olursanız olun bağlantıda kalmanıza olanak tanıyan süper hızlı bir Wi-Fi bağlantısı sunulur.

Campus Hub konaklama nerede?2024-03-11T22:22:49+03:00

Campus Hub konaklama kompleksi, Malta Üniversitesi kampus girişinde yer almaktadır. Tam adresi: University of Malta Tal-Qroqq L-Imsida, MSD 2080, Malta.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top