ACE Malta Apart Konaklama

ACE Malta Apart Konaklama

Apart konaklama, ACE Malta dil okulunu tercih eden öğrencilere sunulan ortak paylaşımlı dairelerden oluşur. Bu konaklamalarda sadece ACE Malta dil okuluna kayıt yaptıran öğrenciler kalır. Apart konaklamalar, hem arkadaş edinmek için hemde ekonomik bir konaklamada kalmak için en iyi tercihlerden biridir.

Apart konaklamalar, okula 10 dakika ile 30 dakika arasında yürüyüş mesafesinde bulunur. Öğrenciler için sunulan apart konaklamalar, genel olarak, bir dairede 2 veya 3 yatak odası şeklinde bulunan dairelerden oluşur. Her yatak odası, çift kişilik konaklamadan oluşur. Dairedeki ortak alanlar, mutfak, banyo ve oturma alanı şeklindedir.

apart konaklama

ACE Malta Apart Konaklama Kimler için Uygun?

ACE'in sunduğu apart konaklamalar, genelde St Julians bölgesine yürüyerek ulaşabileceğiniz konumdadır. Bu sayede okula yürüyerek gitmek mümkündür. Apart dairelerde, sadece ACE  öğrencileri kalır. Bu sayede fakrlı kültürlerden arkadaş edinebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Apart konaklamalar, Malta'da dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için en ekonomik konaklama seçeneğidir. Dairelerde mutfak ve ortak yaşam alanı bulunur. Tüm odalarda klima mevcuttur fakat klimalar kart veya jeton ile çalışır ve ekstra ücrete tabidir. Hem uzun dönem hem de kısa dönem öğrenciler için idela bir konaklamadır.

Apart konaklamalarda, mutfak, ortak yaşam alanı ve banyolar ortak kullanım alanıdır. Haftada 1 kez genel alan temizliği yapılır, havlu v e çarşaflar değiştirilir. Öğrenciler genel lkukllanım alanlarını temiz tutmak ile sorumludur. Bazı dairelerde odanın içeirisnd ebanyo seçeneğide sunulmakta ama bu ekstra bir ücrete tabidir.

ACE Malta Apart Konaklama Özellikleri

  • Tek kişilik ve İki kişilik odalar
  • Klima (ekstra ücretli)
  • Çamaşır makinası
  • Ortak kullanım mutfak
  • Salon ve TV
  • Ücretsiz internet erişimi
  • Okula uzaklığı yürüyerek 10 - 30 dakika arasında
  • Haftada bir kez konaklama temizliği
  • Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi

ACE Malta Apart Konaklama Resimleri

ACE Malta Apart Konaklama Nerede?

ACE Malta dil okulunun sunduğu apart konaklamalar, okula 10 dakika ile 30 dakika yürüyüş mesafesi arasındadır.

ACE Malta Dil Okulu Konaklamaları

Yurtdışında İngilizce öğrenmek hayat değiştiren bir deneyim olabilir ve St Julians’taki ACE Malta Dil Okulunu seçtiğinizde, yalnızca kaliteli eğitime yatırım yapmakla kalmaz, aynı zamanda ömür boyu sürecek bir maceraya da yatırım yapmış olursunuz.

Öğrenim yolculuğunuzun en önemli yönlerinden biri konfor, rahatlık ve uygun fiyat sağlayan uygun konaklama yerini bulmaktır. ACE, öğrencilere aile yanı konaklamalardan apart ve hostellere kadar her ihtiyaca cevap verecek farklı konaklamalar sunar.

ACE Malta, öğrencilerin tercihlerine göre birden çok konaklama seçeneği sunmakta. Okulumuzun sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz;

ese malta aile yani konaklama

Aile Yanı Konaklama

ACE Malta

farklı kültürler ile tanışmak için en ideal konaklama

ese malta residence konaklama 1

ACE Malta Apart Konaklama

ACE Malta

okula 10 dk ile 30 dk arasında yürüyüş mesafesinde

ACE Malta Dil Okulu aile yanı konaklama hariç tüm konaklamalarda 100 Euro depozito ücreti almaktadır. Bu depozito ücreti konaklamanıza yerleştiğiniz ilk gün sizden alınır ve konaklamadan ayrılacağınız son gün iade edilir. Depozito bedeli konaklamalarda oluşabilecek hasarlar için alınmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

ACE Malta apart konaklamalarda temizlik ve bakım nasıl sağlanmaktadır?2023-11-10T14:27:42+03:00

Haftada bir kez genel alan temizliği yapılır, havlu ve çarşaflar değiştirilir. Ayrıca, öğrenciler genel kullanım alanlarını temiz tutmakla sorumludur.

ACE Malta Apart Konaklama kimler için uygundur?2023-11-10T14:27:12+03:00

ACE Malta Apart Konaklama, dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için uygun olup, özellikle St Julians bölgesine yakın ve ekonomik bir konaklama seçeneği sunmaktadır.

ACE Malta dil okulu apart konaklamaları nerede?2023-11-10T14:26:15+03:00

ACE Malta’nın sunduğu apart konaklamalar okula yürüyüş mesafesinde bulunur. Genelde apart konaklamalar okula minimum 10 dakik ayürüyüş mesafesi ile maksimum 30 dakika yürüyüş mesafesindedir.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top