I Am Language Malta Dil Okulu

I Am language Studio Malta Dil Okulu Sliema’da 1987 yılında kurulmuş Maltanın ilk dil okullarından bir tanesidir. Ayrıca ISO 9001 belgeli, FELTOM üyesidir ve Malta Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır. I Am Malta Dil Okulunun Malta’da kaliteli İngilizce dil kursları ve öğrenci memnuniyeti sunan bir geçmişi vardır. Okulda bulunan tüm ögretmenler etkili ve anadili İngilizce olan ülkelerden gelen öğretmenlerdir. Öğrenciler ile gayet ilgili ve iç içe olan öğretmenler İngilizce öğrenmeyi eğlenceli hale getiren sınıf aktiviteleri ile birleştirip öğrencilerin İngilizce öğrenimini hızlı ve akıcı hale getirmeye çalışmaktadırlar.

Dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen ve farklı kültürlere sahip öğrenciler ile tanışıp onlarla arkadaşlık kurabileceğiniz bir ortam sunan I Am language Studio Malta Dil Okulu bunun ile beraber yaşı 50 üstü olan yetişkin öğrenciler için de 50+ sınıf seçeneği olan bir okuldur. 18 yaş üstü yetişkin öğrenciler için ise Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, mini gruplar için İngilizce ve birebir ingilizce dersleri mevcuttur.

Konaklama seçenekleri bakımından çok çeşitliliğe sahip olan I Am language Studio Malta Dil Okulunda Malta kültürünü tanımayı hedefleyen öğrenciler için aile yanı seçeneği, arkadaşları ile iç içe olup onlarla daha çok vakit geçirmek isteyen öğrenciler için öğrenci apart konaklama seçeneği ve okulun anlaşmalı olduğu otel konaklamalarında kalmak isteyen öğrenciler içinde otel konaklaması seçeneği mevcuttur.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *