ESE Malta Salini Konaklama

ESE Malta Salini Konaklama

Salini konaklama ESE Malta dil okulunun sunduğu “Superior Plus” konaklama seçeneklerinden birisidir. Öğrencilere sunulan Salini Studio Konaklamalar, okulun kendine ait oteli olan Salini Resortun içerisinde bulunur. Superior Plus Apart konaklamalar ESE Malta’nın sunduğu en yüksek kaliteli ve en iyi konaklamalardandır. Salini konaklama, ESE Malta dil okuluna 8.6 kilometre uzaklıkta ve otobüsle 27 dakika mesafededir. Salini Resort konaklama, ESE Malta Dil Okulunun kendisine ait 4 yıldızlı bir oteldir.

Salini konaklama, toplamda 27 daireden oluşur. Bu daireler stüdyo daire şeklindedir. Odalar tek kişilik, iki kişilik ve üç kişiliktir. İki veya üç kişişlik odalar arasında fiyat farkı bulunmamaktadır. Salini konaklama özellikle uzun dönem kalacak ve daha kaliteli ve daha az kişiyle konaklamayı paylaşmayı tercih eden öğrenciler için idealdir. Her dairede, ortak kullanılan mutfak, ortak yaşam alanı ve televizyon, ücretsiz kablosuz internet, ortak alanda çamaşır makinesi, klima bulunmaktadır. Tüm odalarda banyo odanın içindedir.

ese malta salini konaklama

ESE Malta Salini Konaklama Kimler İçin Uygun?

ESE Malta dil okuluna 8.6 km uzaklıkta olmasından dolayı dezavantajlı bir konaklamadır. Fakat bu dezavantaj, aynı zamanda otel konforunda kalmak isteyenler için büyük bir avantajdır. Tüm odalarda ayrıca banyo bulunmaktadır. Malta'da ki öğrenci konaklama seçeneklerine göre çok daha lüks bir konaklamadır. Hem kısa dönem hem de uzun dönem öğrenciler için konforlu ve kaliteli bir konaklamadır. Dairelerin az sayıda öğrenci ile paylaşılması ve banyoların yatak odasında olması avantajdır.

ESE Malta dil okulunda kısa dönem veya uzun dönem kalmak istiyorsanız, hem merkezi konumu hem de konaklama rahatlığı açısından ESE Salini'yi tercih etmeniz avantajlı olacaktır.

ESE Malta Salini Konaklama Özellikleri

 • 27 Stüdyo Daire
 • Tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik odalar
 • Klima
 • Çamaşır makinası
 • Ortak kullanım mutfak
 • Salon ve TV
 • Ücretsiz internet erişimi
 • Okula uzaklığı otobüsle 27 dakika
 • Okula ücretsiz servis (servis saatleri okuldan öğrenilmektedir)
 • Haftada bir kez konaklama temizliği
 • Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi

ESE Malta Salini Konaklama Resimleri

ESE Malta Salini Konaklama Nerede?

ESE Salini konaklama, ESE Malta dil okuluna yaklaşık 30 dakika mesafede bulunmaktadır. Salini konaklamanın tam adresi Salini Resort, Salini Bay, St Paul's Bay, Malta'dır. Salini Resorttan, ESE Malta dil okuluna ücretsiz servis bulunmaktadır.

Salini'den ESE Malta'ya Nasıl Gidilir?

Salini Resort konaklamadan ESE dil okuluna otobüsle 25 - 30 dakika içinde ulaşabilirsiniz. Okula ulaşım rotasına aşağıdaki haritadan ulaşabilirsiniz.

ESE Malta Dil Okulu Konaklamaları

ESE Malta, öğrencilerin tercihlerine göre birden çok konaklama seçeneği sunmakta. Okulumuzun sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz;

ese malta aile yani konaklama

Aile Yanı Konaklama

ESE Malta

farklı kültürler ile tanışmak için en ideal konaklama

ese malta residence konaklama 1

ESE Residence Konaklama

ESE Malta

okulla aynı binada, üstelik kahvaltı dahil

ese malta valley view konaklama 1

Valley View Apart Economy

ESE Malta

1.3 km > okula yürüyerek 15 dakika

ese malta springfields house

Springfields House Economy

ESE Malta

1.2 km > okula yürüyerek 15 dakika

ese malta medvista konaklama 2

Medvista Apart Economy

ESE Malta

1.3 km > okula yürüyerek 18 dakika

ese malta astolat konaklama 12

Astolat Apartments Superior

ESE Malta

1.2 km > okula yürüyerek 17 dakika

ese malta central konaklama 3

Central Aparts Superior

ESE Malta

150 m > okula yürüyerek 1 dakika

ese malta claret konaklama 1

Claret Apartments Superior +

ESE Malta

1.1 km > okula yürüyerek 15 dakika

ese malta salini resort

Salini Resort Superior +

ESE Malta

8.6 km > okula otobüsle 27 dakika

ESE Malta Dil Okulu aile yanı konaklama hariç tüm konaklamalarda 100 Euro depozito ücreti almaktadır. Bu depozito ücreti konaklamanıza yerleştiğiniz ilk gün sizden alınır ve konaklamadan ayrılacağınız son gün iade edilir. Depozito bedeli konaklamalarda oluşabilecek hasarlar için alınmaktadır.

Malta Dil Okulları: Dünyaya Açılan Kapı

Salini Resort konaklama ESE Malta dil okulunun sunduğu "Superior +" konaklama seçeneklerinden birisidir. Superior Apart konaklamalar ESE Malta'nın sunduğu en kaliteli ve en iyi konaklamalardandır.

"ESE Malta'da verilen İngilizce kursları, öğrencilere dil becerilerini geliştirmek için mükemmel bir fırsat sunuyor. Deneyimli ve motive edici öğretmenler sayesinde İngilizce konuşma, yazma ve dinleme becerilerimi büyük ölçüde geliştirdim. Kurs içeriği, günlük yaşamda kullanılabilir İngilizceyi öğrenmeye odaklanıyor ve bu da öğrenme sürecini daha eğlenceli ve etkili kılıyor.

Ayrıca, ESE Malta'da tanıştığım uluslararası arkadaşlarım sayesinde farklı kültürleri tanıma fırsatım oldu. Bu, sadece İngilizce öğrenmekle kalmadım, aynı zamanda yeni arkadaşlar edinmek ve dünyayı daha iyi anlamak için harika bir fırsattı.

Eğitimim boyunca Salini Resort ve ESE Malta, harika bir deneyim yaşamama yardımcı oldu. İngilizce dilini daha iyi öğrenmek ve sıcak yaz günlerinin tadını çıkarmak isteyen herkese bu deneyimi tavsiye ederim. Her şey için teşekkür ederim! "

Gizem T.

ese malta claret konaklama yorumu

Sıkça Sorulan Sorular

Salini Resort’dan ESE Malta dil okuluna nasıl gidilir?2023-11-07T12:41:56+03:00

Salini Resort’dan ESE Malta dil okuluna otobüsle 25 – 30 dakika içinde ulaşabilirsiniz. Okula ulaşım rotası harita üzerinden görüntülenebilir.

ESE Salini konaklama nerede bulunur?2023-11-07T12:41:35+03:00

ESE Salini konaklama, Salini Resort’un içerisindedir ve tam adresi Salini Resort, Salini Bay, St Paul’s Bay, Malta’dır. Ayrıca, ESE Malta dil okuluna ücretsiz servis hizmeti de sunulmaktadır.

ESE Malta Salini Konaklama’nın özellikleri nelerdir?2023-11-07T12:41:16+03:00

ESE Malta Salini Konaklama, 27 stüdyo daireden oluşur ve tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik odalar sunar. Konaklamada klima, çamaşır makinesi, ortak kullanım mutfak, salon ve TV, ücretsiz internet erişimi gibi olanaklar bulunur.

ESE Malta Salini Konaklama kimler için uygun?2023-11-07T12:41:00+03:00

ESE Malta Salini Konaklama, özellikle konforlu ve kaliteli bir konaklama arayan öğrenciler için uygundur. Hem kısa dönem hem uzun dönem öğrenciler için idealdir. Dairelerin az sayıda öğrenci ile paylaşılması ve banyoların yatak odasında olması avantaj sağlar.

ESE’nin Salini Resort konaklaması nasıl bir konaklama?2023-11-07T12:40:00+03:00

Salini konaklama, ESE Malta dil okulunun sunduğu “Superior Plus” konaklama seçeneğidir. Bu konaklama seçeneği, okulun kendine ait oteli olan Salini Resort’un içerisinde yer almaktadır.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top