ESE Malta Astolat Konaklama

ESE Malta Astolat Konaklama

Astolat konaklama ESE Malta dil okulunun sunduğu “Superior” konaklama seçeneklerinden birisidir. Superior Apart konaklamalar ESE Malta’nın sunduğu en kaliteli ve en iyi konaklamalardandır. Astolat konaklama, ESE Malta dil okuluna 1.2 kilometre uzaklıkta ve yürüyerek sadece 17 dakika mesafededir.

Astolat konaklama, toplamda 9 daireden oluşur ve 53 yatak kapasitelidir. Astolat konaklama özellikle uzun dönem kalacak ve daha kaliteli ve daha rahat konaklama tercih eden öğrenciler için idealdir. Her dairede, ortak kullanılan mutfak, ortak yaşam alanı ve televizyon, ücretsiz kablosuz internet, çamaşır makinesi, klima ve balkon bulunmaktadır. Banyolar ise daireye ve oda yapısına göre değişkendir. Bazı odalarda banyo odanın içinde bazılarında ise dışarıdadır. Banyonun odanın içerisinde olması veya dışarıda olması ücret farkına sebep olur.

ese malta astolat konaklama 11

ESE Malta Astolat Konaklama Kimler İçin Uygun?

ESE Malta dil okuluna sadece 1.2 km uzaklıkta olmasından dolayı avantajlı bir konaklamadır. Bazı odalarda ayrıca banyo bulunmaktadır.Malta'da ki öğrenci konaklama seçeneklerine göre çok daha konforlu bir konaklamadır. Hem kısa dönem hem de uzun dönem öğrenciler için konforlu ve kaliteli bir konaklamadır.

ESE Malta dil okulunda kısa dönem veya uzun dönem kalmak istiyorsanız, hem merkezi konumu hem de konaklama rahatlığı açısından ESE Astolat'ı tercih etmeniz avantajlı olacaktır.

ESE Malta Astolat Konaklama Özellikleri

  • 53 kişi kapasiteli - 9 Apartman Dairesi
  • Tek kişilik ve İki kişilik odalar
  • Klima
  • Çamaşır makinası
  • Ortak kullanım mutfak
  • Salon ve TV
  • Ücretsiz internet erişimi
  • Okula uzaklığı yürüyerek 17 dakika
  • Haftada bir kez konaklama temizliği
  • Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi

ESE Malta Astolat Konaklama Resimleri

ESE Malta Astolat Konaklama Nerede?

ESE Astolat konaklama, ESE Malta dil okuluna yaklaşık 17 dakika mesafede bulunmaktadır. Astolat konaklamanın tam adresi Triq il-qatta, Swieqi Malta'dır.

Astolat'tan ESE Malta'ya Nasıl Gidilir?

Astolat konaklamadan ESE dil okuluna yürüyerek 15 - 20 dakika arasında ulaşabilirsiniz. Okula yürüme rotasına aşağıdaki haritadan ulaşabilirsiniz.

ESE Malta Dil Okulu Konaklamaları

ESE Malta, öğrencilerin tercihlerine göre birden çok konaklama seçeneği sunmakta. Okulumuzun sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz;

ese malta aile yani konaklama

Aile Yanı Konaklama

ESE Malta

farklı kültürler ile tanışmak için en ideal konaklama

ese malta residence konaklama 1

ESE Residence Konaklama

ESE Malta

okulla aynı binada, üstelik kahvaltı dahil

ese malta valley view konaklama 1

Valley View Apart Economy

ESE Malta

1.3 km > okula yürüyerek 15 dakika

ese malta springfields house

Springfields House Economy

ESE Malta

1.2 km > okula yürüyerek 15 dakika

ese malta medvista konaklama 2

Medvista Apart Economy

ESE Malta

1.3 km > okula yürüyerek 18 dakika

ese malta astolat konaklama 12

Astolat Apartments Superior

ESE Malta

1.2 km > okula yürüyerek 17 dakika

ese malta central konaklama 3

Central Aparts Superior

ESE Malta

150 m > okula yürüyerek 1 dakika

ese malta claret konaklama 1

Claret Apartments Superior +

ESE Malta

1.1 km > okula yürüyerek 15 dakika

ese malta salini resort

Salini Resort Superior +

ESE Malta

8.6 km > okula otobüsle 27 dakika

ESE Malta Dil Okulu aile yanı konaklama hariç tüm konaklamalarda 100 Euro depozito ücreti almaktadır. Bu depozito ücreti konaklamanıza yerleştiğiniz ilk gün sizden alınır ve konaklamadan ayrılacağınız son gün iade edilir. Depozito bedeli konaklamalarda oluşabilecek hasarlar için alınmaktadır.

Malta Dil Okulları: Dünyaya Açılan Kapı

Astolat konaklama ESE Malta'nın sunduğu "Superior" konaklama seçeneklerinden birisidir. Superior Apart konaklamalar en kaliteli ve en iyi konaklamalardır.

"Astolat Konaklama, ESE dil okuluna yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu, her gün okula gitmek için uzun süreler harcamaktan kaçınmama olanak tanıdı. Odalar, konforlu yataklar ve haftalık temizlik hizmeti ile donatılmıştı. Bu, uzun süreli konaklamalar için önemli bir faktördü. Astolat Konaklama, yemeklerinizi hazırlamak için kullanabileceğiniz bir mutfak ve ücretsiz Wi-Fi gibi çeşitli olanaklar sunuyor.

Diğer konaklama seçeneklerine göre Astolat Konaklama biraz daha pahalı olabilir. Ancak sunduğu olanaklar ve konfor, bu ek maliyeti telafi ediyor."

Nermin K.

ese medvista konaklama yorumu

Sıkça Sorulan Sorular

Astolat’tan ESE Malta’ya nasıl gidilir?2023-11-07T12:22:17+03:00

Astolat Konaklama’dan ESE dil okuluna yürüyerek 15-20 dakika içinde ulaşabilirsiniz. Konforlu ve merkezi konumu sayesinde her gün okula gitmek kolaydır.

ESE Malta Astolat Konaklama nerede bulunur?2023-11-07T12:21:52+03:00

ESE Astolat Konaklama, Swieqi, Malta’da bulunur ve ESE Malta dil okuluna yaklaşık 17 dakika mesafededir. Tam adresi Triq il-qatta, Swieqi Malta’dır.

ESE Malta Astolat Konaklama hangi özelliklere sahiptir?2023-11-07T12:21:26+03:00

ESE Malta Astolat Konaklama, 53 kişilik kapasitesi olan 9 apartman daireden oluşur. Tek kişilik ve iki kişilik odalar, klima, çamaşır makinesi, ortak kullanım mutfak, salon ve TV, ücretsiz internet erişimi gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca haftada bir kez temizlik ve havlu değişimi hizmeti sunar.

ESE Malta Astolat Konaklama kimler için uygundur?2023-11-07T12:20:47+03:00

ESE Malta Astolat Konaklama, kısa dönem ve uzun dönem öğrenciler için uygundur. Merkezi konumu ve konforlu imkanları ile herkes için avantajlı bir tercihtir.

ESE Malta Astolat Konaklama nedir?2023-11-07T12:19:27+03:00

ESE Malta Astolat Konaklama, ESE Malta dil okulunun sunduğu en kaliteli konaklama seçeneklerinden biridir. Bu konaklama seçeneği, okula yaklaşık 1.2 km uzaklıktadır ve özellikle uzun dönem konaklamalar için idealdir.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top