ESE Malta Springfields House Konaklama

ESE Malta Springfields Konaklama

Springfields House konaklama ESE Malta dil okulunun sunduğu “Economy Apart” konaklama seçeneklerinden birisidir. Economy Apart konaklamalar ESE Malta’nın sunduğu en ekonomik ve en ucuz konaklamalardır. Springfields House konaklama, ESE Malta dil okuluna 1,2 km uzaklıkta ve yürüyerek 15 dakika mesafededir.

Springfields House konaklama, toplamda 7 odadan oluşur. 1, 3, 5 ve 6 nolu odalar üçer (3) kişilik, 4 ve 7 nolu odalar ise ikişer (2) kişiliktir. Springfields House konaklama özellikle uzun dönem kalacak ve ekonomik konaklama tercih eden öğrenciler için idealdir. Her dairede, ortak kullanılan mutfak, ortak yaşam alanı ve televizyon, ücretsiz kablosuz internet, çamaşır makinesi ve balkon bulunmaktadır. Banyolar ise daireye ve oda yapısına göre değişkendir. Bazı odalarda banyo odanın içinde bazılarında ise dışarıdadır. Banyonun odanın içerisinde olması veya dışarıda olması ücret farkına sebep olmaz. Bu dairelerin en büyük dezavantajı konaklamalarda klima olmamasıdır.

ese malta springfields house konaklama

ESE Malta Springfields House Konaklama Kimler İçin Uygun?

ESE Malta dil okulunun sunduğu ekonomik konaklamalardan biri olan Springfields House, özellikle uzun dönem öğrenciler için idealdir. ESE'nin sunduğu en ekonomik konaklamalardan biri olması en büyük avantajıdır. Kısa dönem kayıt olmak isteyen öğrenciler içinde avantajlı bir ortam sunmaktadır. Sadece ESE dil okulunun öğrencilerinin kaldığı konaklama arkadaş edinmek isteyen kişiler için idealdir. Konaklamanın dezavantajları 15 dakikalık yürüyüş mesafesi ve klima olmamasıdır.

ESE Malta Springfields House Konaklama Özellikleri

  • 19 kişi kapasiteli - 7 Yatak Odası
  • Tek kişilik, İki kişilik ve Üç kişilik odalar *
  • Çamaşır makinası
  • Tüm apartmanlarda balkon
  • Ortak kullanım mutfak
  • Ücretsiz internet erişimi
  • Okula uzaklığı yürüyerek 15 dakika
  • Haftada bir kez konaklama temizliği
  • Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi

ESE Malta Springfields House Konaklama Resimleri

ESE Malta Springfields House Konaklama Nerede?

ESE Springfields House konaklama, ESE Malta dil okuluna yaklaşık 15 dakika mesafede bulunmaktadır. Springfields House konaklamanın tam adresi Springfields House Apartments - Triq il-Molletta, Is-Swieqi Malta'dır.

Springfields House'dan ESE Malta'ya Nasıl Gidilir?

Springfield House konaklamadan ESE dil okuluna yürüyerek 15 - 20 dakika arasında ulaşabilirsiniz. Okula yürüme rotasına aşağıdaki haritadan ulaşabilirsiniz.

ESE Malta Dil Okulu Konaklamaları

ESE Malta, öğrencilerin tercihlerine göre birden çok konaklama seçeneği sunmakta. Okulumuzun sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz;

ese malta aile yani konaklama

Aile Yanı Konaklama

ESE Malta

farklı kültürler ile tanışmak için en ideal konaklama

ese malta residence konaklama 1

ESE Residence Konaklama

ESE Malta

okulla aynı binada, üstelik kahvaltı dahil

ese malta valley view konaklama 1

Valley View Apart Economy

ESE Malta

1.3 km > okula yürüyerek 15 dakika

ese malta springfields house

Springfields House Economy

ESE Malta

1.2 km > okula yürüyerek 15 dakika

ese malta medvista konaklama 2

Medvista Apart Economy

ESE Malta

1.3 km > okula yürüyerek 18 dakika

ese malta astolat konaklama 12

Astolat Apartments Superior

ESE Malta

1.2 km > okula yürüyerek 17 dakika

ese malta central konaklama 3

Central Aparts Superior

ESE Malta

150 m > okula yürüyerek 1 dakika

ese malta claret konaklama 1

Claret Apartments Superior +

ESE Malta

1.1 km > okula yürüyerek 15 dakika

ese malta salini resort

Salini Resort Superior +

ESE Malta

8.6 km > okula otobüsle 27 dakika

ESE Malta Dil Okulu aile yanı konaklama hariç tüm konaklamalarda 100 Euro depozito ücreti almaktadır. Bu depozito ücreti konaklamanıza yerleştiğiniz ilk gün sizden alınır ve konaklamadan ayrılacağınız son gün iade edilir. Depozito bedeli konaklamalarda oluşabilecek hasarlar için alınmaktadır.

Malta Dil Okulları: Dünyaya Açılan Kapı

ESE'nin Springfields House, okula yakın konumundan dolayı çok avantajlı. Yaz aylarında konaklama da klima olmaması bir dezavantaj fakat kış aylarında bu bir sorun değil. .

"ESE Malta Springfields House, Malta'da dil öğrenme deneyimi için konaklamada rekabetçi bir fiyat sunuyor. Benzer beş konaklama seçeneği ile karşılaştırıldığında, diğer seçeneklere göre daha hesaplı bir seçenek sunuyor. Konum açısından mükemmel bir tercih. Okula sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Ayrıca, çevresindeki restoranlar, marketler ve plajlar kolayca ulaşılabilir durumda.

Konaklama birimleri oldukça temiz ve rahat. Haftalık temizlik hizmeti, temiz çarşaflar ve havlular sunuluyor. Her öğrenciye ayrılmış özel bir alan sağlıyorlar."

Hikmet Ç.

ese malta springfields house konaklama yorumu

Sıkça Sorulan Sorular

Springfields House’dan ESE Malta’ya nasıl gidilir?2023-11-07T12:12:41+03:00

Springfields House’dan ESE dil okuluna 15-20 dakikalık yürüyüşle ulaşabilirsiniz. Yürüme rotasına haritadan ulaşabilirsiniz.

Springfields House konaklama nerede bulunmaktadır?2023-11-07T12:12:01+03:00

Springfields House konaklama, ESE Malta dil okuluna yaklaşık 15 dakika mesafede, Is-Swieqi Malta’da bulunur. Adresi: Springfields House Apartments – Triq il-Molletta’dır.

Springfields House konaklama özellikleri nelerdir?2023-11-07T12:11:15+03:00

Springfields House, 19 kişi kapasiteli, tek, çift ve üç kişilik odalar sunar. Ortak kullanım mutfak, balkon, ücretsiz internet, haftada bir temizlik, havlu ve çarşaf değişimi gibi olanaklar sunar.

Springfields House konaklama kimler için uygundur?2024-01-20T15:45:06+03:00

Springfields House, uzun dönem öğrenciler için idealdir. Kısa dönem kayıt yapanlar ve yeni arkadaşlar edinmek isteyenler için de uygundur. Dezavantajları 15 dakikalık yürüyüş mesafesi ve klima eksikliğidir.

Springfields House konaklama nedir?2023-11-07T12:02:13+03:00

Springfields House konaklama, ESE Malta dil okulunun sunduğu ekonomik bir konaklama seçeneğidir. 1,2 km uzaklıkta bulunup yürüyerek 15 dakika mesafededir.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top