ESE Malta Valley View Konaklama

ESE Malta Valley View Konaklama

Valley View konaklama ESE Malta dil okulunun sunduğu “Economy Apart” konaklama seçeneklerinden birisidir. Economy Apart konaklamalar ESE Malta’nın sunduğu en ekonomik ve en ucuz konaklamalardır. Valley View konaklama, ESE Malta dil okuluna 1,3 km uzaklıkta ve yürüyerek 15 dakika mesafededir. Valley View adını apartmanların vadi manzarasına bakmasından dolayı almıştır.

Valley View konaklama, toplamda 5 daireden oluşur. 1 ve 2 numaralı apartlar 5 yatak odalı, 3 ve 4 numaralı daireler 4 yatak odalı, 5 numaralı daire ise 6 yatak odalıdır. Valley View konaklama özellikle uzun dönem kalacak ve ekonomik konaklama tercih eden öğrenciler için idealdir. Her dairede, ortak kullanılan mutfak, ortak yaşam alanı ve televizyon, ücretsiz kablosuz internet, çamaşır makinesi, klima ve balkon bulunmaktadır. Banyolar ise daireye ve oda yapısına göre değişkendir. Bazı odalarda banyo odanın içinde bazılarında ise dışarıdadır. Banyonun odanın içerisinde olması veya dışarıda olması ücret farkına sebep olmaz.

ese malta valley view konaklama

ESE Malta Valley View Konaklama Kimler İçin Uygun?

ESE Malta dil okulunun sunduğu ekonomik konaklamalardan biri olan Valley View, özellikle uzun dönem öğrenciler için idealdir. ESE'nin sunduğu en ekonomik konaklamalardan biri olması en büyük avantajıdır. Kısa dönem kayıt olmak isteyen öğrenciler içinde avantajlı bir ortam sunmaktadır. Sadece ESE dil okulunun öğrencilerinin kaldığı konaklama arkadaş edinmek isteyen kişiler için idealdir. Konaklamanın tek dezavantajı 15 dakikalık yürüyüş mesafesidir.

ESE Malta Valley View Konaklama Özellikleri

  • 49 kişi kapasiteli - 5 Apartman Dairesi
  • Tek kişilik, İki kişilik ve Üç kişilik odalar *
  • Klima
  • Çamaşır makinası
  • Tüm apartmanlarda balkon
  • Ortak kullanım mutfak
  • Ücretsiz internet erişimi
  • Okula uzaklığı yürüyerek 15 dakika
  • Haftada bir kez konaklama temizliği
  • Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi* 2 ve 3 kişilik odalar arasında konaklama ücretinde fiyat farkı yoktur.

ESE Malta Valley View Konaklama Resimleri

ESE Malta Valley View Konaklama Nerede

ESE Valley View konaklama, ESE Malta dil okuluna yaklaşık 15 dakika mesafede bulunmaktadır. Valley View konaklamanın tam adresi Valley View Apartments - ESE, 95 Triq Il-Gizimin, Swieqi, Malta'dır.

Valley View apatmanları toplam 5 villadan oluşur. Bu villar sırt sırta pozisyondadır ve girişleri iki farklı sokaktandır. 1 ve 2 nolu villaların adresi: Triq Josef Kalleya, Is-Swieqi. 3,4 ve 5 nolu vilların adresi ise Triq il-Gizimin, Is-Swieqi'dir.

Valley View'den ESE Malta'ya Nasıl Gidilir?

Valley View konaklamadan ESE dil okuluna yürüyerek 15 - 20 dakika arasında ulaşabilirsiniz. Okula yürüme rotasına aşağıdaki haritadan ulaşabilirsiniz.

ESE Malta Dil Okulu Konaklamaları

ESE Malta, öğrencilerin tercihlerine göre birden çok konaklama seçeneği sunmakta. Okulumuzun sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz;

ese malta aile yani konaklama

Aile Yanı Konaklama

ESE Malta

farklı kültürler ile tanışmak için en ideal konaklama

ese malta residence konaklama 1

ESE Residence Konaklama

ESE Malta

okulla aynı binada, üstelik kahvaltı dahil

ese malta valley view konaklama 1

Valley View Apart Economy

ESE Malta

1.3 km > okula yürüyerek 15 dakika

ese malta springfields house

Springfields House Economy

ESE Malta

1.2 km > okula yürüyerek 15 dakika

ese malta medvista konaklama 2

Medvista Apart Economy

ESE Malta

1.3 km > okula yürüyerek 18 dakika

ese malta astolat konaklama 12

Astolat Apartments Superior

ESE Malta

1.2 km > okula yürüyerek 17 dakika

ese malta central konaklama 3

Central Aparts Superior

ESE Malta

150 m > okula yürüyerek 1 dakika

ese malta claret konaklama 1

Claret Apartments Superior +

ESE Malta

1.1 km > okula yürüyerek 15 dakika

ese malta salini resort

Salini Resort Superior +

ESE Malta

8.6 km > okula otobüsle 27 dakika

ESE Malta Dil Okulu aile yanı konaklama hariç tüm konaklamalarda 100 Euro depozito ücreti almaktadır. Bu depozito ücreti konaklamanıza yerleştiğiniz ilk gün sizden alınır ve konaklamadan ayrılacağınız son gün iade edilir. Depozito bedeli konaklamalarda oluşabilecek hasarlar için alınmaktadır.

Malta Dil Okulları: Dünyaya Açılan Kapı

ESE'nin Valley View komnaklamaları, ekonomik konaklamalar arasındaki en iyi konaklamalardan biridir. Okula yürüyerek 15 dakika mesafededir.

"Dil öğrenme yolculuğunuz sırasında eviniz diyebileceğiniz mükemmel yeri arıyorsanız, işte burası. En önemli avantajı da burada kalan öğrencilerin çeşitliliğidir. Dünyanın her yerinden insanlarla tanışma fırsatına sahip olacak ve İngilizce öğrenme deneyiminizi daha da zenginleştireceksiniz.

Konaklamada ücretsiz Wi-Fi, çamaşır yıkama olanakları ve rahatlatıcı bir ortak alan dahil olmak üzere bir çok olanak var. Aslında bir öğrenci konaklaması için ihtiyacınız olacak herşey bu konaklamada mevcut.

Sonuç olarak Valley View Konaklama, ESE Malta'daki 8 haftalık İngilizce programı boyunca konforlu ve rahat bir konaklama arayan öğrenciler için mükemmel bir seçim."

Can A.

ese valley view konaklama yorumu

Sıkça Sorulan Sorular

Valley View konaklama ESE Malta’ya ne kadar uzaklıkta?2023-11-07T11:59:06+03:00

Valley View konaklama, ESE Malta dil okuluna 1,3 km uzaklıkta ve yürüyerek 15 dakika mesafededir.

Valley View konaklamada neler sunulmaktadır?2023-11-07T11:57:52+03:00

Valley View konaklamalarda her dairede ortak kullanılan mutfak, ortak yaşam alanı, ücretsiz kablosuz internet, çamaşır makinesi, klima ve balkon gibi olanaklar bulunur. Banyolar, odalara ve dairelere göre farklılık gösterebilir. Daha detaylı bilgiyi eğitim danışmanlarımızdan edinebilirsiniz.

Valley View konaklama hangi daire tiplerini içerir?2023-11-07T11:56:07+03:00

Valley View konaklama 1, 2, 3, 4 ve 5 numaralı daireler olmak üzere toplamda 5 daireden oluşur. 1 ve 2 numaralı daireler 5 yatak odalı, 3 ve 4 numaralı daireler 4 yatak odalı, 5 numaralı daire ise 6 yatak odalıdır.

Valley View Konaklama Nerede?2023-11-07T11:54:01+03:00

ESE Malta dil okuluna ait Valley View konaklama, ESE Malta’ya yaklaşık 15 dakika mesafede bulunmaktadır. Valley View konaklamanın tam adresi Valley View Apartments – ESE, 95 Triq Il-Gizimin, Swieqi, Malta’dır.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top