ESE Malta Central Konaklama

ESE Malta Central Konaklama

Central konaklama ESE Malta dil okulunun sunduğu “Superior” konaklama seçeneklerinden birisidir. Superior Apart konaklamalar ESE Malta’nın sunduğu en kaliteli ve en iyi konaklamalardandır. Central konaklama, ESE Malta dil okulu ile aynı sokakta 150 metre mesafededir. Ve yürüyerek sadece 1 (bir) dakika uazaklıktaır.

Central konaklama, toplamda 8 daireden oluşur ve 43 yatak kapasitelidir. Central konaklama özellikle uzun dönem kalacak ve daha kaliteli ve daha rahat konaklama tercih eden öğrenciler için idealdir. Her dairede, ortak kullanılan mutfak, ortak yaşam alanı ve televizyon, ücretsiz kablosuz internet, çamaşır makinesi, klima bulunmaktadır. Banyolar ise daireye ve oda yapısına göre değişkendir. Bazı odalarda banyo odanın içinde bazılarında ise dışarıdadır. Banyonun odanın içerisinde olması veya dışarıda olması ücret farkına sebep olur.

ese malta astolat konaklama 11

ESE Malta Central Konaklama Kimler İçin Uygun?

ESE Malta dil okuluna sadece 150 metre uzaklıkta olmasından dolayı avantajlı bir konaklamadır. Bazı odalarda ayrıca banyo bulunmaktadır. Malta'da ki öğrenci konaklama seçeneklerine kıyasla çok daha konforlu bir konaklamadır. Hem kısa dönem hem de uzun dönem öğrenciler için konforlu ve kaliteli bir konaklamadır.

ESE Malta dil okulunda kısa dönem veya uzun dönem kalmak istiyorsanız, hem merkezi konumu hem de konaklama rahatlığı açısından ESE Central'ı tercih etmeniz avantajlı olacaktır.

ESE Malta Central Konaklama Özellikleri

  • 43 kişi kapasiteli - 8 Apartman Dairesi
  • Tek kişilik ve İki kişilik odalar
  • Klima
  • Çamaşır makinası
  • Ortak kullanım mutfak
  • Salon ve TV
  • Ücretsiz internet erişimi
  • Okula uzaklığı yürüyerek sadece 1 dakika
  • Haftada bir kez konaklama temizliği
  • Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi

ESE Malta Central Konaklama Resimleri

ESE Malta Central Konaklama Nerede?

ESE Central konaklama, ESE Malta dil okuluna sadece 1 dakika mesafede bulunmaktadır. Central konaklama, ESE Malta dil okulu ile aynı sokakta bulunmaktadır. ESE Central konaklamanın tam adresi Tanya Flats, Pacaeville Avenue, St Julians, Malta'dır.

Central'dan ESE Malta'ya Nasıl Gidilir?

Central konaklamadan ESE dil okuluna yürüyerek 1 - 2 dakika içinde ulaşabilirsiniz. Okula yürüme rotasına aşağıdaki haritadan ulaşabilirsiniz.

ESE Malta Dil Okulu Konaklamaları

ESE Malta, öğrencilerin tercihlerine göre birden çok konaklama seçeneği sunmakta. Okulumuzun sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz;

ese malta aile yani konaklama

Aile Yanı Konaklama

ESE Malta

farklı kültürler ile tanışmak için en ideal konaklama

ese malta residence konaklama 1

ESE Residence Konaklama

ESE Malta

okulla aynı binada, üstelik kahvaltı dahil

ese malta valley view konaklama 1

Valley View Apart Economy

ESE Malta

1.3 km > okula yürüyerek 15 dakika

ese malta springfields house

Springfields House Economy

ESE Malta

1.2 km > okula yürüyerek 15 dakika

ese malta medvista konaklama 2

Medvista Apart Economy

ESE Malta

1.3 km > okula yürüyerek 18 dakika

ese malta astolat konaklama 12

Astolat Apartments Superior

ESE Malta

1.2 km > okula yürüyerek 17 dakika

ese malta central konaklama 3

Central Aparts Superior

ESE Malta

150 m > okula yürüyerek 1 dakika

ese malta claret konaklama 1

Claret Apartments Superior +

ESE Malta

1.1 km > okula yürüyerek 15 dakika

ese malta salini resort

Salini Resort Superior +

ESE Malta

8.6 km > okula otobüsle 27 dakika

ESE Malta Dil Okulu aile yanı konaklama hariç tüm konaklamalarda 100 Euro depozito ücreti almaktadır. Bu depozito ücreti konaklamanıza yerleştiğiniz ilk gün sizden alınır ve konaklamadan ayrılacağınız son gün iade edilir. Depozito bedeli konaklamalarda oluşabilecek hasarlar için alınmaktadır.

Malta Dil Okulları: Dünyaya Açılan Kapı

Central konaklama ESE Malta dil okulunun sunduğu "Superior" konaklama seçeneklerinden birisidir. Superior Apart konaklamalar ESE Malta'nın sunduğu en kaliteli ve en iyi konaklamalardandır.

"Central Apart, Malta'nın güzel bir bölgesinde yer alıyor ve ESE Dil Okulu'na yakın bir konumda bulunuyor. Konaklama birimleri temiz ve rahat, ev konforunu sunuyor. Aynı zamanda yerel restoranlara ve dükkanlara da kolay erişim sağlıyor. Benzer okulları ve fiyatlarını karşılaştırmadan önce bir araştırma yaptım ve ESE Malta Dil Okulu ve Central Apart konaklamasının diğer seçeneklere göre oldukça rekabetçi olduğunu fark ettim. Hem eğitim kalitesi hem de konaklama seçeneği göz önüne alındığında, fiyatlarının adil olduğunu söyleyebilirim."

Ayşenur T.

ese malta central konaklama yorumu

Sıkça Sorulan Sorular

Central’dan ESE Malta’ya nasıl gidilir?2023-11-07T12:26:48+03:00

Central konaklamadan ESE dil okuluna yürüyerek 1-2 dakikada ulaşabilirsiniz. Konaklama, ESE Malta’nın en kaliteli seçeneklerinden biridir ve okula çok yakın bir konumdadır.

ESE Malta Central Konaklama nerede bulunur?2023-11-07T12:26:10+03:00

ESE Malta Central Konaklama, ESE Malta dil okulu ile aynı sokakta ve okula yürüyerek sadece 1 dakika mesafededir. Tam adresi Tanya Flats, Pacaeville Avenue, St Julians, Malta’dır.

ESE Malta Central Konaklama kimler için uygundur?2023-11-07T12:25:34+03:00

ESE Malta Central Konaklama, hem kısa dönem hem uzun dönem öğrenciler için idealdir. Konforlu ve kaliteli bir konaklama seçeneği sunar ve okula yakın konumu avantaj sağlar.

ESE Malta Central Konaklama ne gibi özelliklere sahiptir?2023-11-07T12:24:26+03:00

ESE Malta Central Konaklama, 43 kişi kapasiteli 8 apartman dairesinden oluşur. Tek kişilik ve iki kişilik odalar sunar, klima, çamaşır makinesi, ortak kullanım mutfak, salon, TV, ücretsiz internet erişimi gibi özelliklere sahiptir. Haftada bir kez temizlik yapılır ve havlu, çarşaf değişimi yapılır.

ESE Malta Central Konaklama nedir?2023-11-07T12:23:36+03:00

ESE Malta Central Konaklama, ESE Malta dil okulunun sunduğu “Superior” konaklama seçeneklerinden biridir. ESE Malta’nın en kaliteli konaklama seçeneğidir ve okula sadece 150 metre uzaklıktadır.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top