Clubclass Malta Dil Okulu

Pembroke, Malta
Anasayfa > Malta Dil Okulları > Clubclass Malta Dil Okulu

Clubclass Malta Dil Okulu

Swieqi’nin merkezinde kurulmuş olan Clubclass Malta Dil Okulu, tatil kompleksi şeklindeki atmosferi ve sunduğu imkanları ile İngilizce Dil Eğitimi için en verimli ortamı sağlamaktadır. Modern eğitim sınıfları, kütüphanesi, çalışma ve video odaları, kütüphanesi ile öğrencilere birinci sınıf eğitim kalitesini sunmaktadır. Clubclass Malta Dil Okulu’nun öğrencilere; Geniş terası ile açık yüzme havuzu, Kapalı yüzme havuzu, Fitness Centre, Sauna ve Jakuzi, Snack Bar(sadece yaz sezonunda), Restaurant, Oyun odaları, Televizyon Odaları, Çamaşır yıkama salonları, Internet cafe, Düşük ücretli telefon hizmeti sunmaktadır.

Malta gece hayatının kalbi olan Paceville’e 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Clubclass Malta; Malta Turizm ve Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı bir okuldur. Bunun anlamı gerek İngilizce dil kursu veren öğretmenleri gerekse konaklamaları özel sertifikalıdır. Clubclass Malta ayrıca FELTOM (Malta İngilizce Eğitim Veren Kurumlar Birliği) üyesidir. Okulun FELTOM onaylı olması verilen eğitimin ve konaklamaların yüksek standartta olduğunu gösterir. Clubclass Malta Dil Okulu İngilizce Dil Eğitimi programları ihtiyaçlarınıza yönelik olarak büyük bir titizlikle hazırlanmıştır. Öğrenciler sınıflara yerleştirilmeden önce öğretmenler tarafından hedeflerine yönelik seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra en uygun sınıflara yerleştirilir.

Derslerin içeriği gramer,okuma,konuşma,yazma,anlama ve kavrama, iletişim becerilerine yönelik olarak planlanmış ve geliştirilmiştir. Clubclass Malta, öğrencilerin konuşma yeteneklerini ilerletebilmeleri için ders dışı aktivitelere yer verir. Öğrencilere kurs sonunda sertifikaları verilmektedir.

Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları 2020

İngilizce Kursu + Konaklama 4 Hf 8 Hf 12 Hf 24 Hf
Aile Yanı 1530 € 2600 € 3840 € 6870 €
Hostel 1350 € 9800 ₺ 12.650 ₺ 24.800 ₺
Residence - - 12.875 ₺ 25.250 ₺
Apart 1390 € 10.100 ₺ 13.100 ₺ 25.700 ₺
Dikkat: Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları kurs ve konaklama fiyatları örnek olarak verilmiştir. Clubclass Malta dil okulu fiyatları gideceğiniz tarihe, süreye ve aktif kampanyalara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Size özel fiyat hesaplaması yapılması için lütfen bilgi formunu doldurunuz.

Bilgi: Clubclass Malta fiyatlarını PDF olarak görmek için;
Bknz.Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları
Bilgi: Tüm Malta Dil Okulu fiyatlarını görmek için:
Bknz.Malta Dil Okulu Fiyatları

Clubclass Malta Dil Okulu İngilizce Kurs Seçenekleri

İngilizce eğitiminiz süresince, Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma, Anlama, Gramer, Kelime Bilgisi, ve Telaffuz bilginizi genel anlamda geliştirirsiniz. Bu sayede, eğitiminiz tamamlandığında İngilizcenize daha çok güvenir, grammerinizi, kelime bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirerek daha akıcı konuşabilirsiniz. Clubclass Malta Dil Okulunda genel İngilizce programları, Pazartesi'den Cuma'ya, haftanın 5 günü, günde 4 ders olarak planlanmıştır.
Genel İngilizce programının takip edildiği ve kısa sürede daha iyi sonuç almak için Yoğun İngilizce programlarını tercih edebilirsiniz. Clubclass Malta dil okulunda Yoğun İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 6 ders olarak planlanmıştır. Yoğun İngilizce programları ile aynı süre zarfında Genel İngilizce Kursuna göre ortalama %50 daha fazla eğitim alır ve planladığınız eğitim süresini daha verimli geçirebilirsiniz.
Kalabalık sınıf eğitimleri yerine daha küçük gruplar ile eğitim almak isteyenler için idealdir. Clubclass Malta dil okulunda Haftada 20 veya 30 ders seçenekleri ile her Pazartesi başlayabileceğiniz Mini Class kurslarında sınıf mevcutları maksimum 6 kişi ile sınırlandırılmış ve özellikle kısa süreli eğitim planlamalarında maksimum verim hedeflenmiştir.
Minimum 8 hafta ve üzeri kayıt olabileceğiniz, haftada 20 veya 30 ders tercihi ile birlikte İndirimli fiyatlardan faydalanabileceğiniz Genel veya Yoğun İngilizce programlarıdır. Hafta sayısı arttıkça birim fiyat düşürülerek, hem ekonomik hem de hedef odaklı bir eğitim programı olarak planlanmıştır. Clubclass Malta dil okulunda 12 hafta ve üzeri uzun dönem kayıtlarda gidiş dönüş uçak bileti hediye edilmektedir.
Akademik İngilizce programları, akademik veya kariyer hedefli öğrenciler için uzun soluklu hazırlanmış haftalık 30 derslik bir eğitimdir. Clubclass Malta dil okulunda her 6 haftada bir açılan eğitim programlarda ilk 2 dönemde tüm öğrenciler aynı eğitimi alırlar. 3. dönem tercihi yapan öğrenciler ise Akademik, İş İngilizcesi, Turizm veya Fluency üzerine eğitimlerini tamamlayabilirler.
Clubclass Malta'nın sunduğu İş İngiilzce programlarına minimum A2 seviyesini bitirmiş öğrenciler katılabilir. İş İngilizcesi programları haftada 20 ders ve hedefe ulaşabilmek için 6 kişilik sınıflarda verilmektedir. Kısa vadede çok daha fazla verim alabilmek için ayrıca İş İngilizcesi kursuna ek olarak haftada 10 derslik özel İş İngilizcesi Kursu ile kuvvetlendirilmiş Yoğun İş İngilizcesi Kursunu tercih edebilirsiniz.
Dünya çapında kabul eden İngilizce yeterlilik sınavlarının her biri için farklı eğitim programları sunulmaktadır. IELTS, TOEFL ve TOEIC kurslarının en önemli ortak kriteri tercih edilen sınava yönelik stratejiler ve egzersizler ile sınav skorunuzu yükseltmektir. Clubclass Malta'da sınava hazırlık kursları, her Pazartesi başlayan, Pazartesiden Cumaya 5 gün, günde 6 ders, toplamda haftada 30 derslik bir eğitim programı olarak sunulmaktadır. Dünya çapında kabul eden İngilizce yeterlilik sınavlarının her biri için farklı eğitim programları sunulmaktadır. IELTS, TOEFL ve TOEIC kurslarının en önemli ortak kriteri tercih edilen sınava yönelik stratejiler ve egzersizler ile sınav skorunuzu yükseltmektir. Clubclass Malta'da sınava hazırlık kursları, her Pazartesi başlayan, Pazartesiden Cumaya 5 gün, günde 6 ders, toplamda haftada 30 derslik bir eğitim programı olarak sunulmaktadır.
Aile Programı - Family Programme, çocuklarıyla seyahat ederken İngilizce dil eğitimi almak isteyenler için hazırlanmış programdır. Clubclass Malta dil okulu bu programla hem sizin hem de çocuklarınız için hızlı ve pratik öğrenme vaat ediyor. İngilizce dil eğitimi alırken aynı zamanda Malta'da iyi vakit geçirmeniz için planlanmış aktivitelere katılabilirsiniz. Clubclass Malta bu programla, hem çocuğunuzla hem de ailecek kalabileceğiniz seçenekler sunmaktadır.

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklamaları

Clubclass Malta dil okulunun öğrencilerine sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz


Clubclass Malta Dil Okulu PDF ve Broşürleri 2020

Clubclass Malta Dil Okuluna ait broşürler, bilgilendirmeler ve fiyat listeleri PDF formatındadır. Clubclass Malta PDF dosyalarını incelemek üzere indirebilirsiniz. Clubclass Malta dil okulu ile ilgili sorularınız olursa bilgi formundan bize ulaşabilirsiniz.Clubclass Malta Dil Okulu Görselleri - Resimleri 2020

clubclass malta dil okulu resimleri
clubclass malta dil okulu fotoğrafları
clubclass malta dil okulu resimleri
clubclass malta dil okulu fotoğrafları
clubclass malta dil okulu resimleri

Clubclass Malta Dil Okulu Videoları

Clubclass Malta Dil Okulu Tanıtımı
Clubclass Malta Dil Okulu Kursları
Clubclass Malta Dil Okulu Aktiviteler

Clubclass Malta Öğrenci Yorumları

Benim Malta’ya 2. Gelişim. Pek çok yeni öğrenci, ilk geldiği günlerde belki de büyük hayal kırıklığına uğruyor. Çünkü burada eğitim sistemi değişik, yemek alışkanlıkları değişik, binalar değişik, trafik değişik kısacası hayat değişik

Duygu B. / Clubclass Malta - 3 Ay

Özellikle eğitim sistemi değişik ki bu da ülkemizde alıştığımız sisteme nazaran, size okulların eğitimi kötü ve hiç bir şey öğrenemiyormuşsunuz gibi hissettiriyor. Ancak buradan Türkiye’ye döndüğünüzde bu farkı çok iyi anlıyorsunuz :)

Yasin S. / Clubclass Malta - 2 Ay

Gerçekten söylediklerinizin dışında bir durumla karşılaşmadım. Klimanın ücretli olduğundan tutunda spor salonun depozito ücretine hatta ekstra kur ders kitaplarının ücretli olduğuna kadar buraya gelmeden sizden öğrendiğimi diğer öğrencilere söylediğimde çok şaşırdılar.

Mehtap Y / Clubclass Malta - 6 Ay

Gözümü kapattım hiç bir soru sormadan Malta'ya 3 aylığına dil eğitimine gittim. Hiç bir problem yaşamadan mükemmel bir şekilde tatil gibi bir eğitim programı görüp geldim.

Burak K. / Clubclass Malta - 2 Ay
clubclass malta dil okulu | clubclass malta dil okulu fiyatları | clubclass malta dil okulu indirimleri | clubclass malta | clubclass malta fiyatları | clubclass malta dil okulu yorumları | clubclass malta öğrenci yorumları | clubclass malta pdf

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!