Clubclass Malta Hostel Konaklama

Clubclass Malta Hostel Konaklama

Clubclass Malta Dil Okuluna ait Hostel konaklama okulun hemen yan sokağındadır. Hostelde , toplamda 15 yatak odalı, her odaya ait banyo ve ortak mutfaktan oluşmaktadır. Yatak odalarında, vantilatör, telefon, TV, Buzdolabı ve kahve / çay için kettle bulunmaktadır. Haftada bir kez temizlik yapılmakta ve yatak çarşafları ve havlular değişitirilmektedir. Clubclass Malta‘ya yakınlığı ile öne çıkan Hostel’de talebe göre tek kişilik, çift kişilik ve üç kişilik odalar tercih edilebilir.

hostel konaklama

Clubclass Malta Hostel Kimler İçin Uygun?

Clubclass Malta'nın sunduğu konaklamaların hepsinin ortak özelliği okulla aynı binada veya çok çok yakın olmasıdır. Okul ve konaklamanın aynı yerde bulunması çok avantajlıdır. Hostel, okulun hemen yan sokağında bulunan bir villadan oluşur.  Okula yürürerek 1 dakikadan daha kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca, bu konaklama türü, Clubclass Malta dil okulunun sunduğu ekonomik ve ucuz konaklama seçenekerinden biridir.

Ada genelinde diğer okullar ile kıyaslandığında Clubclass Hostel şüphesiz en ucuz konaklama seçeneklerinden biridir. Bu konaklama tipi okulun tam karşısında bulunan bir villadan oluşur. Toplamda 15 oda bullunur. Tüm odalarda konaklamalar 2 veya 3 kişiliktir. Konaklamanın yakın olması ve ekonomik olması bir avantajdır. Özellikle kalabalıktan rahatsız olmayanlar veya kalabalık arkadaş ortamında bulunmak isteyen öğrenciler için idealdir. Odaların bazıları 3 kişilik, bazılarıda 2 kişiliktir. Aynı zamanda tek kişilik oda seçenekleride mevcuttur. Kalacağınız kişi sayısına göre ücretlendirme değişmektedir. Clubclass Malta Dil Okulunun içerisinde bulunan apart konaklamalara göre daha ekonomiktir.

Eğer hem ekonomik hem de kalabalık bir ortam size uygun bir seçenek ise bu konaklamaları tercih etmelisiniz.

Clubclass Malta Hostel Özellikleri

 • 35 kişi kapasiteli 15 Oda
 • Tek kişilik, İki kişilik ve Üç kişilik odalar
 • Klima
 • Odalarda mini buzdolabı
 • Çamaşır makinası (okulda)
 • Ortak kullanım büyük bir mutfak
 • Odalarda TV
 • Ücretsiz internet erişimi
 • Okula uzaklığı yürüyerek sadece 1 dakika
 • Haftada bir kez konaklama temizliği
 • Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Ücretsiz gym kullanımı
 • Restoran (ek ücretli)

Clubclass Malta Hostel Resimleri

Clubclass Malta Hostel Nerede?

Hostel, Clubclass Malta dil okuluna sadece 100 metre mesafede bulunan Villa Kavallieri'dedir. Hostel, Clubclass Malta dil okulu ile aslında aynı sokakta bulunmaktadır. Clıubclass Malta Hostelin tam adresi: Villa Kavallieri, 178 Triq Il-Keffa, Is-Swieqi, Malta'dır.

Hostel'den Clubclass Malta'ya Nasıl Gidilir?

Hostel, Clubclass dil okuluna mesafe 100 metredir. Yürüyerek 1 dakika içinde ulaşabilirsiniz. Okula yürüme rotasına aşağıdaki haritadan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Hostel konaklama, Clubclass dil okuluna ne kadar uzak?2023-11-13T10:30:58+03:00

Hostel konaklama, Clubclass dil okulu ile aynı sokakta bulunur. Okul ile konaklama arasındaki mesafe yaklaşık 100 metredir. Okula bir dakika qiçerisinde ulaşabilirsiniz.

Clubclass Hostel konaklamada klima bulunuyor mu?2023-11-13T11:29:34+03:00

Evet. Hostel konaklamalarda klima mevcut. Her odada klima var. Bununla birlikte odalarda kış ayları için ısıtıcı, yaz ayları için ise vantilatör bulunuyor. Hostel konaklamada, klima kullanımı ek ücrete tabi. Odanızda klima kullanmak isterseniz, 24 saatlik ücreti 5 Euro’dur. Bu ücreti oda arkadaşlarınız ile paylaşarak kullanabilirsiniz. .

Clubclass Hostel konaklamanın tam adresi nedir?2023-11-13T10:35:35+03:00

Clubclass Hostel konaklamanın tam adresi: Villa Kavallieri, 178 Triq Il-Keffa, Is-Swieqi, Malta’dır.

Hostel konaklamada ayrıca elektrik ve su faturası ödeniyor mu?2023-11-13T11:33:30+03:00

Hayır. Hostel konaklamada, elektrik ve su ücreti gibi ek ücretler bulunmaz. Bir başka deyişle, konaklama ücretlerine ek olarak Malta’ya  gittikten sonra hiç bir şekilde ek bir ücret ödemesi yoktur. Bununla birlikte, konaklamaya ilk girişte 100 Euro depozito ücreti alınır ve okulun son günü bu ücret size iade edilir.

Hostel konaklamalarda klima bulunur ve klima kullanımı ek ücrete tabidir. 24 saat klima kullanımı için 5 Euro ödenmesi gerekir. Bu ücreti konaklamada beraber kaldığınız oda arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

 

Hostel konaklamada sunulan ücretsiz hizmetler nelerdir?2023-11-13T10:39:00+03:00

Clubclass Malta Hostel konaklamada haftada bir kez genel temizlik, havlu ve çarşaf değişimi ücretsiz olarak sağlanır. Ayrıca, konaklama ücretine dahil olarak ücretsiz havuz ve gym kullanımı da sunulmaktadır. Odaların temizliğinden öğrenciler sorumludur. Odalarda, klima, televizyon, vantilatör, ısıtıcı bulunur.

Clubclass Hostel konaklama fiyatları nelerdir?2023-11-13T10:40:26+03:00

Clubclass Malta Hostel konaklama fiyatları, kalacağınız oda tipine ve kişi sayısına bağlı olarak değişir. Tek kişilik, çift kişilik  ve üç/dört kişilik odalar olarak farklı ücretlendirmelere sahiptir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen eğitim danışmanınız ile iletişime geçin.

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklamaları

Clubclass Malta dil okulunda aile yanı konaklamalardan, okul yurtlarına, apart dairelerden hostel ve öğrenci evlerine kadar bir çok farklı konaklama alternatifini öğrencilerine sunar. Genel olarak tüm konaklamalar okulun çevresinde bulunmaktadır. Okulun bulunduğu konumdan St. Julians bölgesine ulaşım otobüs ile veya yürüyerek çok yakındır. 10 – 15 dakikada St Julians bölgesine ulaşılabilir. Bu bölge, çok sayıda, restaurant, bar, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri sinema ve bowling salonu, ve kumsalı ile en ilgi çekici bölgelerden biridir.

Clubclass Malta, öğrencilerin tercihlerine göre birden çok konaklama seçeneği sunmakta. Okulumuzun sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz;

ese malta aile yani konaklama

Aile Yanı Konaklama

Clubclass Malta

farklı kültürler ile tanışmak için en ideal konaklama

student house konaklama 3

Student House Konaklama

Clubclass Malta

okula 160 metre uzaklıkta

residence konaklama 1

Residence Konaklama

Clubclass Malta

okula 45 metre uzaklıkta

hostel konaklama 1

Hostel Konaklama

Clubclass Malta

okula 130 metre uzaklıkta

amber court konaklama 1

Amber Court Apart Konaklama

Clubclass Malta

okula 160 metre uzaklıkta

garden view konaklama 1

Garden View Apart Konaklama

Clubclass Malta

okulla aynı binada

sunshine court konaklama 2

Sunshine Court Apart Konaklama

Clubclass Malta

Sliema’da > okula otobüsle 20 dakika

st andrew konaklama 17

St. Andrew Apart Konaklama

Clubclass Malta

okula 210 metre uzaklıkta

Clubclass Malta Dil Okulu aile yanı konaklama hariç tüm konaklamalarda 100 Euro depozito ücreti almaktadır. Bu depozito ücreti konaklamanıza yerleştiğiniz ilk gün sizden alınır ve konaklamadan ayrılacağınız son gün iade edilir. Depozito bedeli konaklamalarda oluşabilecek hasarlar için alınmaktadır.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top