Clubclass Malta Sunshine Court Apart

Clubclass Malta Sunshine Court Konaklama

Clubclass Malta Dil Okuluna ait Sunshine Court konaklama seçenekleri Sliema şehrindedir. Sliema’da bulunana Sunshine Court’dan Clubclass dil okuluna mesafe otobüs ile 20 – 30 dakika arasındadır.

Sunshine Court, açık ara Clubclass dil okulunun en iyi konaklamalarından biridir. Toplamda 8 daireden oluşan bu konaklamada, 3 adet tek yatak odalı daire ve 5 adet iki yatak odalı daire bulunamaktadır. Sunshine Court’da odalar tek kişilik veya iki kişilik konaklama seçenekleri ile sunulur. Her dairede mutfak bulunmaktadır. Dairelerde haftada bir kez temizlik yapılmakta ve yatak çarşafları ve havlular değiştirilmektedir. Clubclass Malta Dil Okulunun Sunshine Court konaklamalarında talebe göre tek kişilik veya çift kişilik odalarda kalınabilir. Odadaki kişi sayısına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

sunshine court konaklama

Clubclass Malta Sunshine Court Kimler İçin Uygun?

Clubclass'ın diğer konaklamalarına alternatif olarak sunduğu Sunshine Court daha lüks bir konaklamadır. Sunshien Court'un tek dezavantajı okulun bulunduğu Swieqi ile Sliema arasındaki mesafedir. Tüm konaklamalarda özel banyo bulunmaktadır. Ayrıca, bu konaklama türü, Clubclass Malta dil okulunun sunduğu en iyi apart konaklama seçeneklerinden bir tanesidir. Toplamda 8 daireden oluşan konaklamada yer bulmak diğer konaklamalara göre daha zordur. Özellikle az sayıda öğrenci ile bir stüdyo daireyi paylaşmak isteyenler için çok ideal bir konaklamadır. Ya da tüm dairede tek başınıza olmak isterseniz bu konaklama en iyi konaklama seçeneğidir. Odaların tamamı tek kişilik veya iki kişiliktir. Kalacağınız kişi sayısına göre ücretlendirme değişmektedir.

Eğer hem ekonomik hem de çok daha az kişinin kaldığı bir konaklama tercih ediyorsanız bu konaklamayı seçmelisiniz.

Clubclass Malta Sunshine Court Özellikleri

 • 8 daire - 5 adet 2 yatak odalı, 3 adet tek yatak odalı
 • Okula otobüsle 30 dakika mesafede
 • Isıtıcı ve Klima (ücretli)
 • Odalarının tamamında gardırop, masa
 • Ortak alanda televizyon
 • Ortak mutfak
 • Ücretsiz internet erişimi
 • Haftada bir kez konaklama temizliği
 • Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi
 • Çamaşırhane (okul bünyesinde)
 • Ücretsiz spor salonu (sınırlı saatlerde)
 • Ücretsiz sauna (sınırlı saatlerde)
 • Yüzme havuzu (okulda)
 • Restoran(ek ücretli)

Clubclass Malta Sunshine Court Resimleri

Clubclass Malta Sunshine Court Nerede?

Sunshine Court, Malta'nın Sliema bölgesinde bulunur. Sunshine Court, Clubclass Malta dil okuluna otobüsle yaklaşık 20 dakika mesafededir. Clubclass Malta Sunshine Court'un tam adresi: Triq Santa Rita Tas-Sliema, SLM 1484, Malta'dır.

Sunshine Court'tan Clubclass Malta'ya Nasıl Gidilir?

Sunshine Court Clubclass dil okuluna otobüsle 20 dakika içinde ulaşabilirsiniz. Okula gidiş rotasına aşağıdaki haritadan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

St Andrew, Clubclass dil okuluna ne kadar uzak?2023-11-14T00:08:12+03:00

St Andrew konaklama, Clubclass Malta dil okuluna sadece 210 metre mesafede bulunmaktadır. St Andrew konaklama, Clubclass Malta dil okuluna yaklaşık 3 dakika yürüyüş mesafededir. Clubclass Malta St. Andrew Central konaklamanın tam adresi: St. Andrew’s Suites, Triq il-Qasam, Swieqi, Malta’dır.

St Andrew konaklamada klima bulunuyor mu?2023-11-14T00:09:54+03:00

Evet. St Andrew konaklamalarda klima mevcut. Her odada klima var. Bununla birlikte odalarda kış ayları için ısıtıcı, yaz ayları için ise vantilatör bulunuyor. St Andrew konaklamada, klima kullanımı ek ücrete tabi. Odanızda klima kullanmak isterseniz, 24 saatlik ücreti 6 Euro’dur. Bu ücreti oda arkadaşlarınız ile paylaşarak kullanabilirsiniz.

Clubclass St Andrew konaklamanın tam adresi nedir?2023-11-14T00:10:37+03:00

Clubclass Malta St. Andrew Central konaklamanın tam adresi: St. Andrew’s Suites, Triq il-Qasam, Swieqi, Malta’dır.

St Andrew konaklamada ayrıca elektrik ve su faturası ödeniyor mu?2023-11-14T00:11:29+03:00

Hayır. St Andrew konaklamada, elektrik ve su ücreti gibi ek ücretler bulunmaz. Bir başka deyişle, konaklama ücretlerine ek olarak Malta’ya  gittikten sonra hiç bir şekilde ek bir ücret ödemesi yoktur. Bununla birlikte, konaklamaya ilk girişte 100 Euro depozito ücreti alınır ve okulun son günü bu ücret size iade edilir.

St Andrew konaklamalarda klima bulunur ve klima kullanımı ek ücrete tabidir. 24 saat klima kullanımı için 6 Euro ödenmesi gerekir. Bu ücreti konaklamada beraber kaldığınız oda arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

St Andrew konaklamada sunulan ücretsiz hizmetler nelerdir?2023-11-14T00:12:06+03:00

Clubclass Malta St Nadrew konaklamada haftada bir kez genel temizlik, havlu ve çarşaf değişimi ücretsiz olarak sağlanır. Ayrıca, konaklama ücretine dahil olarak ücretsiz havuz ve gym kullanımı da sunulmaktadır. Odaların temizliğinden öğrenciler sorumludur. Odalarda, klima, televizyon, vantilatör, ısıtıcı bulunur.

Clubclass St Andrew konaklama fiyatları nelerdir?2023-11-14T00:12:49+03:00

Clubclass Malta St Andrew konaklama fiyatları, kalacağınız oda tipine ve kişi sayısına bağlı olarak değişir. Tek kişilik ve çift kişilik  odalar olarak farklı ücretlendirmelere sahiptir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen eğitim danışmanınız ile iletişime geçin.

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklamaları

Clubclass Malta dil okulunda aile yanı konaklamalardan, okul yurtlarına, apart dairelerden hostel ve öğrenci evlerine kadar bir çok farklı konaklama alternatifini öğrencilerine sunar. Genel olarak tüm konaklamalar okulun çevresinde bulunmaktadır. Okulun bulunduğu konumdan St. Julians bölgesine ulaşım otobüs ile veya yürüyerek çok yakındır. 10 – 15 dakikada St Julians bölgesine ulaşılabilir. Bu bölge, çok sayıda, restaurant, bar, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri sinema ve bowling salonu, ve kumsalı ile en ilgi çekici bölgelerden biridir.

Clubclass Malta, öğrencilerin tercihlerine göre birden çok konaklama seçeneği sunmakta. Okulumuzun sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz;

ese malta aile yani konaklama

Aile Yanı Konaklama

Clubclass Malta

farklı kültürler ile tanışmak için en ideal konaklama

student house konaklama 3

Student House Konaklama

Clubclass Malta

okula 160 metre uzaklıkta

residence konaklama 1

Residence Konaklama

Clubclass Malta

okula 45 metre uzaklıkta

hostel konaklama 1

Hostel Konaklama

Clubclass Malta

okula 130 metre uzaklıkta

amber court konaklama 1

Amber Court Apart Konaklama

Clubclass Malta

okula 160 metre uzaklıkta

garden view konaklama 1

Garden View Apart Konaklama

Clubclass Malta

okulla aynı binada

sunshine court konaklama 2

Sunshine Court Apart Konaklama

Clubclass Malta

Sliema’da > okula otobüsle 20 dakika

st andrew konaklama 17

St. Andrew Apart Konaklama

Clubclass Malta

okula 210 metre uzaklıkta

Clubclass Malta Dil Okulu aile yanı konaklama hariç tüm konaklamalarda 100 Euro depozito ücreti almaktadır. Bu depozito ücreti konaklamanıza yerleştiğiniz ilk gün sizden alınır ve konaklamadan ayrılacağınız son gün iade edilir. Depozito bedeli konaklamalarda oluşabilecek hasarlar için alınmaktadır.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top