Clubclass Malta Residence Konaklama

Clubclass Malta Residence Konaklama

Residence Konaklama, Clubclass Malta Dil Okulunun tam yanında bulunmaktadır. Toplamda 4 daireden oluşur. Daireler, 3 yatak odalı 3 daireden ve 4 yatak odalı bir daireden oluşur. Odalar tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik olarak sunulmaktadır. Oda seçimine göre ücretlerde değişiklik olmaktadır. 4 yatak odalı dairede 3 banyo, 3 yatak odalı dairelerde ise 3 banyo bulunmaktadır. Banyolar ve mutfak ortak yaşam alanıdır. Televizyon ortak yaşam alanındadır. Haftada 1 kez genel konaklama temizliği yapılmakta, havlu ve çarşaflar değiştirilmektedir. Tüm odalarda, kış ayları için ısıtıcı ve yaz ayları için ise vantilatör bulunmaktadır. Tüm yatak odalarında klima bulunmaktadır. Klima kullanımı ekstra ücrete tabidir.

residence konaklama

Clubclass Residence Konaklama Kimler İçin Uygun?

Clubclass'ın sunduğu konaklamaların hepsinin ortak özelliği okulla aynı binada veya çok yakın olmasıdır. Okul ve konaklamanın aynı yerde veya yakın olması ulaşım açısından çok avantajlıdır. Residence, okulun hemen yan binasında bulunan toplam 4 daireden oluşur. Okula yürürerek 1 dakikadan çok daha kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca, bu konaklama türü, Clubclass Malta dil okulunun sunduğu ekonomik ve ucuz konaklama seçenekerinden biridir. Ada genelinde diğer okullar ile kıyaslandığında Clubclass Residence şüphesiz en ucuz konaklama seçeneklerinden biridir.

Bu konaklama tipi apart dairelerden oluşur. Toplamda 4 daireden oluşan Residence'da üç adet 3 yatak odalı daire ve 1 adet 4 yatak odalı daire bulunur. Bu dairelerde tek kişilik, iki kişilik, üç kişilik ve dört kişilik odalar bulunmaktadır. Öğrenci evi ile kıyaslandığında daha az kişinin konakladığı bir dairede kalmak istiyorsanız bu seçim sizin için ideal olabilir. Konaklamanın yakın olması ve ekonomik olması bir avantajdır. Özellikle kalabalıktan rahatsız olmayanlar veya kalabalık arkadaş ortamında bulunmak isteyen öğrenciler için idealdir. Odaların bazıları 3 kişilik, bazılarıda 2 kişiliktir. Aynı zamanda tek kişilik oda seçenekleride mevcuttur. Kalacağınız kişi sayısına göre ücretlendirme değişmektedir. Clubclass Malta Dil Okulunun içerisinde bulunan apart konaklamalara göre daha ekonomiktir.

Eğer hem ekonomik hem de kalabalık bir ortam size uygun bir seçenek ise bu konaklamaları tercih etmelisiniz.

Clubclass Malta Residence Özellikleri

 • 40 kişi kapasiteli - 4 Apartman Dairesi
 • Tek kişilik, İki kişilik ve üç/dört kişilik odalar
 • Klima (ek ücretli)
 • Çamaşır makinası (okulda)
 • Ortak kullanım mutfak
 • Salon ve TV
 • Ücretsiz internet erişimi
 • Okula uzaklığı yürüyerek sadece 1 dakika
 • Haftada bir kez konaklama temizliği
 • Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Ücretsiz gym kullanımı
 • Restoran (ek ücretli)

Clubclass Malta Residence Resimleri

Clubclass Malta Residence Nerede?

Residence, Clubclass Malta dil okulunun hemen yan binasında bulunur. Okula sadece sadece 1 dakika mesafede bulunmaktadır. Residence, Clubclass Malta dil okulu ile aynı sokakta bulunmaktadır. Clubclass Residence'ın tam adresi: 110 Triq Is-Sidra, Is-Swieqi, Malta'dır.

Residence'dan Clubclass Malta'ya Nasıl Gidilir?

Residence'dan Clubclass dil okuluna yürüyerek 10 sn. içinde ulaşabilirsiniz. Okula yürüme rotasına aşağıdaki haritadan ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Residence konaklama, Clubclass dil okuluna ne kadar uzak?2023-11-12T23:30:00+03:00

Residence konaklama, Clubclass dil okulunun hemen yan binasında bulunur. Okul ile konaklama arasındaki mesafe yaklaşık 45 metredir. Okula bir kaç saniye içerisinde ulaşabilirsiniz.

Clubclass Residence konaklamada klima bulunuyor mu?2023-11-12T23:32:12+03:00

Hayır. Residence konaklamalarda klima mevcut değil. Odalarda kış ayları için ısıtıcı, yaz ayları için ise vantilatör bulunuyor. Clubclass dil okulunda, klima bulunan farklı tipte konaklamalar mevcut. Fakat klima kullanımı ek ücrete tabidir.

Clubclass Residence Konaklama’nın tam adresi nedir?2023-11-12T23:32:56+03:00

Clubclass Residence konaklamanın tam adresi: 110 Triq Is-Sidra, Is-Swieqi, Malta’dır.

Residence konaklamada ayrıca elektrik ve su faturası ödeniyor mu?2023-11-12T23:34:37+03:00

Hayır. Residence konaklamada, elektrik ve su ücreti gibi ek ücretler bulunmaz. Bir başka deyişle, konaklama ücretlerine ek olarak Malta’ya  gittikten sonra hiç bir şekilde ek bir ücret ödemesi yoktur. Bununla birlikte, konaklamaya ilk girişte 100 Euro depozito ücreti alınır ve okulun son günü bu ücret size iade edilir.

Residence konaklamada sunulan ücretsiz hizmetler nelerdir?2023-11-12T23:36:31+03:00

Residence konaklamada haftada bir kez genel temizlik, havlu ve çarşaf değişimi ücretsiz olarak sağlanır. Ayrıca, konaklama ücretine dahil olarak ücretsiz havuz ve gym kullanımı da sunulmaktadır. Odaların temizliğinden öğrenciler sorumludur.

Clubclass Residence konaklama fiyatları nelerdir?2023-11-12T23:37:40+03:00

Clubclass Malta Residence konaklama fiyatları, kalacağınız oda tipine ve kişi sayısına bağlı olarak değişir. Tek kişilik, çift kişilik  ve üç/dört kişilik odalar olarak farklı ücretlendirmelere sahiptir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen eğitim danışmanınız ile iletişime geçin.

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklamaları

Clubclass Malta dil okulunda aile yanı konaklamalardan, okul yurtlarına, apart dairelerden hostel ve öğrenci evlerine kadar bir çok farklı konaklama alternatifini öğrencilerine sunar. Genel olarak tüm konaklamalar okulun çevresinde bulunmaktadır. Okulun bulunduğu konumdan St. Julians bölgesine ulaşım otobüs ile veya yürüyerek çok yakındır. 10 – 15 dakikada St Julians bölgesine ulaşılabilir. Bu bölge, çok sayıda, restaurant, bar, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri sinema ve bowling salonu, ve kumsalı ile en ilgi çekici bölgelerden biridir.

Clubclass Malta, öğrencilerin tercihlerine göre birden çok konaklama seçeneği sunmakta. Okulumuzun sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz;

ese malta aile yani konaklama

Aile Yanı Konaklama

Clubclass Malta

farklı kültürler ile tanışmak için en ideal konaklama

student house konaklama 3

Student House Konaklama

Clubclass Malta

okula 160 metre uzaklıkta

residence konaklama 1

Residence Konaklama

Clubclass Malta

okula 45 metre uzaklıkta

hostel konaklama 1

Hostel Konaklama

Clubclass Malta

okula 130 metre uzaklıkta

amber court konaklama 1

Amber Court Apart Konaklama

Clubclass Malta

okula 160 metre uzaklıkta

garden view konaklama 1

Garden View Apart Konaklama

Clubclass Malta

okulla aynı binada

sunshine court konaklama 2

Sunshine Court Apart Konaklama

Clubclass Malta

Sliema’da > okula otobüsle 20 dakika

st andrew konaklama 17

St. Andrew Apart Konaklama

Clubclass Malta

okula 210 metre uzaklıkta

Clubclass Malta Dil Okulu aile yanı konaklama hariç tüm konaklamalarda 100 Euro depozito ücreti almaktadır. Bu depozito ücreti konaklamanıza yerleştiğiniz ilk gün sizden alınır ve konaklamadan ayrılacağınız son gün iade edilir. Depozito bedeli konaklamalarda oluşabilecek hasarlar için alınmaktadır.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top