Clubclass Malta Garden View Konaklama

Clubclass Malta Garden View Konaklama

Clubclass Malta Dil Okuluna ait Garden View konaklama seçeneği okul ile aynı binadadır. Garden View toplamda 56 daireden oluşur. Bu dairelerden 28 tenesi tek yatak odalı stüdyo daire, 12 tanesi 2 yatak odası ve 1 banyodan oluşan daireler, 16 tanesi de 2 yatak odası ve 2 banyolu dairelerden oluşur.

Garden View’da odalar tek kişilik, iki kişilik ve üç/dört kişilik konaklama seçenekleri ile sunulur. Her dairede mutfak bulunmaktadır. Klima kullanımı yaz aylarında saat 20:00 ile 06:00 arasında ve kış aylarında 15:00 – 24:00 arasında ücretsizdir. 24 saatlik kullanım için günlük 3 € alınmaktadır. Dairelerde haftada bir kez temizlik yapılmakta ve yatak çarşafları ve havlular değiştirilmektedir. Clubclass Malta Dil Okulunun Garden View’de talebe göre tek kişilik, çift kişilik veya üç/dört kişilik odalarda kalınabilir. Odadaki kişi sayısına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

garden view konaklama

Clubclass Malta Garden View Kimler İçin Uygun?

Clubclass'ın sunduğu konaklamaların hepsinin ortak özelliği okulla aynı binada veya çok çok yakın olmasıdır. Okul ve konaklamanın aynı yerde bulunması çok avantajlıdır. Garden View konaklamalar, okul ile yanı binadadadır. Ayrıca, bu konaklama türü, Clubclass Malta dil okulunun apart konaklama seçeneklerinden en iyilerinden bir tanesidir.Toplamda 56 daireden oluşan konaklamada yer bulmak diğer konaklamalara göre daha kolaydır.

Özellikle çok daha az öğrenci ile bir stüdyo daireyi paylaşmak isteyenler için çok ideal bir konaklamadır. Odaların bazıları 2 kişilik, bazıları ise 3/4 kişiliktir. Aynı zamanda tek kişilik oda seçenekleride mevcuttur. Kalacağınız kişi sayısına göre ücretlendirme değişmektedir.

Eğer hem ekonomik hem de çok daha az kişinin kaldığı bir konaklama tercih ediyorsanız bu konaklamayı seçmelisiniz.

Clubclass Malta Garden View Özellikleri

 • 56 daire - tek, çift ve üç/dört kişilik odalar
 • Okulla aynı binada
 • Isıtıcı ve Klima (sınırlı saatlerde ücretsiz)
 • Odalarının tamamında gardırop, masa
 • Ortak alanda televizyon
 • Ortak mutfak
 • Ücretsiz internet erişimi
 • Haftada bir kez konaklama temizliği
 • Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi
 • Çamaşırhane (okul bünyesinde)
 • Ücretsiz spor salonu (sınırlı saatlerde)
 • Ücretsiz sauna (sınırlı saatlerde)
 • Yüzme havuzu
 • Restoran(ek ücretli)

Clubclass Malta Garden View Resimleri

Clubclass Malta Garden View Nerede?

Garden View, Clubclass Malta dil okulu ile aynı binadadır. Konaklamadan okula mesafeniz sadece 10 metre olacaktır. Clubclass Malta Garden View'in tam adresi: Garden View, Chelsea Court, Triq L-Imghazel, Is-Swieqi SWQ 3150, Malta’dır.

Garden View'den Clubclass Malta'ya Nasıl Gidilir?

Garden View'den Clubclass dil okuluna gitmek için zemin kata inmeniz yeterli. Garden View apart konaklamalar okul ile aynı binadadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Garden View konaklama Clubclass dil okuluna ne kadar uzak?2023-11-13T16:16:51+03:00

Garden View konaklama, Clubclass dil okulu ile aynı binada bulunur.

Clubclass Garden View konaklamada klima bulunuyor mu?2023-11-13T16:21:30+03:00

Evet. Garden View konaklamalarda klima mevcut. Diğer konaklamaların aksine klima kullanımı belirli saat dilimlerinde ücretsizdir. Yazın akşam saat 20:00 ile 06:00 arası, kışın ise 15:00 ile 24:00 arası ücretsizdir. Tüm gün kullanım talep edilirse bu ek ücrete tabidir.

Clubclass Garden View konaklamanın tam adresi nedir?2023-11-13T16:24:52+03:00

Clubclass Garden View  konaklamanın tam adresi:Garden View, Chelsea Court, Triq L-Imghazel, Is-Swieqi SWQ 3150, Malta’dır.

Garden View konaklamada ayrıca elektrik ve su faturası ödeniyor mu?2023-11-13T16:25:36+03:00

Hayır. Garden View  konaklamada, elektrik ve su ücreti gibi ek ücretler bulunmaz. Bir başka deyişle, konaklama ücretlerine ek olarak Malta’ya  gittikten sonra hiç bir şekilde ek bir ücret ödemesi yoktur. Bununla birlikte, konaklamaya ilk girişte 100 Euro depozito ücreti alınır ve okulun son günü bu ücret size iade edilir.

Garden View konaklamada sunulan ücretsiz hizmetler nelerdir?2023-11-13T16:27:04+03:00

Garden View konaklamada haftada bir kez genel temizlik, havlu ve çarşaf değişimi ücretsiz olarak sağlanır. Ayrıca, konaklama ücretine dahil olarak ücretsiz havuz ve gym kullanımı da sunulmaktadır. Odaların temizliğinden öğrenciler sorumludur.

Clubclass Garden View konaklama fiyatları nelerdir?2023-11-13T16:28:10+03:00

Clubclass Malta Garden View konaklama fiyatları, kalacağınız oda tipine ve kişi sayısına bağlı olarak değişir. Tek kişilik, çift kişilik  ve üç/dört kişilik odalar olarak farklı ücretlendirmelere sahiptir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen eğitim danışmanınız ile iletişime geçin.

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklamaları

Clubclass Malta dil okulunda aile yanı konaklamalardan, okul yurtlarına, apart dairelerden hostel ve öğrenci evlerine kadar bir çok farklı konaklama alternatifini öğrencilerine sunar. Genel olarak tüm konaklamalar okulun çevresinde bulunmaktadır. Okulun bulunduğu konumdan St. Julians bölgesine ulaşım otobüs ile veya yürüyerek çok yakındır. 10 – 15 dakikada St Julians bölgesine ulaşılabilir. Bu bölge, çok sayıda, restaurant, bar, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri sinema ve bowling salonu, ve kumsalı ile en ilgi çekici bölgelerden biridir.

Clubclass Malta, öğrencilerin tercihlerine göre birden çok konaklama seçeneği sunmakta. Okulumuzun sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz;

ese malta aile yani konaklama

Aile Yanı Konaklama

Clubclass Malta

farklı kültürler ile tanışmak için en ideal konaklama

student house konaklama 3

Student House Konaklama

Clubclass Malta

okula 160 metre uzaklıkta

residence konaklama 1

Residence Konaklama

Clubclass Malta

okula 45 metre uzaklıkta

hostel konaklama 1

Hostel Konaklama

Clubclass Malta

okula 130 metre uzaklıkta

amber court konaklama 1

Amber Court Apart Konaklama

Clubclass Malta

okula 160 metre uzaklıkta

garden view konaklama 1

Garden View Apart Konaklama

Clubclass Malta

okulla aynı binada

sunshine court konaklama 2

Sunshine Court Apart Konaklama

Clubclass Malta

Sliema’da > okula otobüsle 20 dakika

st andrew konaklama 17

St. Andrew Apart Konaklama

Clubclass Malta

okula 210 metre uzaklıkta

Clubclass Malta Dil Okulu aile yanı konaklama hariç tüm konaklamalarda 100 Euro depozito ücreti almaktadır. Bu depozito ücreti konaklamanıza yerleştiğiniz ilk gün sizden alınır ve konaklamadan ayrılacağınız son gün iade edilir. Depozito bedeli konaklamalarda oluşabilecek hasarlar için alınmaktadır.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top