Clubclass Malta Student House Konaklama

Clubclass Malta Student House Konaklama

Clubclass Malta Dil Okuluna ait Öğrenci Evi konaklama Clubclass’ın karşı sokağındadır. Öğrenci evi konaklamalar toplamda 10 yatak odalı ve 5 ortak banyolu ve ortak mutfak kullanımlıdır. Toplamda 35 öğrenci kapasitelidir. Clubclass Malta Dil Okulunun en ekonomik konaklamasıdır. Yatak odalarında vantilatör bulunmakta ve haftada bir kez temizlik yapılmakta ve yatak çarşafları ve havlular değiştirilmektedir. Clubclass Malta Dil Okulunun student house (öğrenci evi) konaklamalarında talebe göre çift kişilik ve üç kişilik olarak kalınabilir.

student house konaklama

Clubclass Student House Kimler İçin Uygun?

Clubclass'ın sunduğu konaklamaların hepsinin ortak özelliği okulla aynı binada veya çok çok yakın olmasıdır. Okul ve konaklamanın aynı yerde bulunması ulaşım yönünden çok avantajlıdır. Student House, okulun hemen yan sokağında bulunur. Okula yürürerek gitmek 1 dakikadan az sürede ulaşabilirisniz. Yani toplu taşımada zaman harcamamnıza sevep olur. Ayrıca, bu konaklama türü, Clubclass Malta dil okulunun en ekonomik ve en ucuz konaklama seçeneğidir. Ada genelinde diğer okullar ile kıyaslandığında Clubclass Student House şüphesiz en ucuz konaklama seçeneğidir.

Student house toplamda 2 bloktan oluşur; Villa De Rohan ve Villa La Valette. Bu iki villanın her birinde 10 adet yatak odası ve 5 adet banyo bulunur. İki villanın toplam öğrenci kapasitesi 50 kişidir. Özellikle kalabalıktan rahatsız olmayanlar veya arkadaş ortamında bulunmak isteyen öğrenciler için idealdir. Odaların bazıları 3 veya 4 kişilik, bazılarıda 2 kişiliktir. Aynı zamanda tek kişilik oda seçenekleride mevcuttur. Kalacağınız kişi sayısına göre ücretlendirme değişmektedir.

Malta'da eğitim alacağınız süre boyunca, ilk tercihiniz ekonomik bir konaklama ise ise, kesinlikle student house konaklamayı tercih etmelisiniz. Student House (öğrenci evi) konaklamalar şüphesiz adadaki en ekonomik konaklama seçeneklerinden biridir.

Clubclass Malta Student House Konaklama Özellikleri

 • 50 kişi kapasiteli - 2 Bloktan oluşur
 • Her blokta 10 oda bulunur
 • Tek kişilik, İki kişilik ve üç/dört kişilik odalar
 • Odalarının tamamında gardırop, masa
 • Çamaşır makinası (okulda)
 • Ortak kullanım büyük mutfak
 • Ortak Salon ve TV
 • Ücretsiz internet erişimi
 • Okula uzaklığı yürüyerek sadece 1 dakika
 • Haftada bir kez konaklama temizliği
 • Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi
 • Klima bulunmamaktadır. Her odada vantilatör/ısıtıcı bulunmaktadır.
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Ücretsiz gym kullanımı
 • Restoran (ek ücretli)

Clubclass Malta Student House Resimleri

Clubclass Malta Student House Nerede?

Sudent House, Clubclass Malta dil okuluna sadece 1 dakika yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Student House, okulun hemen yan sokağındadır. Clubclass Student House konaklamanın tam adresi: Villa La Vallette / Villa De Rohan, 178 Triq Il-Keffa, Is-Swieqi, Malta'dır.

Student House'dan Clubclass Malta'ya Nasıl Gidilir?

Student House'dan Clubclass dil okuluna yürüyerek 1 - 2 dakika içinde ulaşabilirsiniz. Okula yürüme rotasına aşağıdaki haritadan ulaşabilirsiniz. Student House okula sadece 160 metre uzaklıktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Student House, Clubclass dil okuluna ne kadar uzak?2023-11-12T19:03:10+03:00

Student house konaklamalar, Clubclass dil okuluna 160 metre mesafededir. yani yürüyerek okula 1 – 2 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

Clubclass Student House konaklamada klima bulunuyor mu?2023-11-12T18:57:03+03:00

Student house konaklamalarda klima bulunmamaktadır. Odalarda, klima yerine yaz aylarında kullanılmak üzere vantilatör, kış aylarında kullanılmak üzere ısıtıcılar  bulunmaktadır.

Student House konaklamada ayrıca elektrik ve su faturası ödeniyor mu?2023-11-12T23:35:41+03:00

Hayır. Student house konaklamalarda, elektrik ve su ücreti gibi ek ücretler bulunmaz. Bir başka deyişle, Malta’ya gittikten sonra hiç bir şekilde ek bir ücret ödemesi bulunmamaktadır. Bununla birlikte, konaklamaya ilk girişte 100 Euro depozito ücreti alınır ve okulun son günü bu ücret size iade edilir.

Clubclass Malta Student House konaklamada ücretsiz hizmetler nelerdir?2023-11-12T19:00:32+03:00

Clubclass Malta Student House konaklamada haftada bir kez genel temizlik, havlu ve çarşaf değişimi ücretsiz olarak sağlanır. Ayrıca, konaklama ücretine dahil olarak ücretsiz havuz ve gym kullanımı da sunulmaktadır. Odaların temizliğinden öğrenciler sorumludur.

Clubclass Malta Student House konaklama fiyatları nedir?2023-11-12T19:02:01+03:00

Clubclass Malta Student House konaklama fiyatları, kalacağınız oda tipine ve kişi sayısına bağlı olarak değişir. Tek kişilik, çift kişilik  ve üç/dört kişilik odalar olarak farklı ücretlendirmelere sahiptir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen eğitim danışmanınız ile iletişime geçin.

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklamaları

Clubclass Malta dil okulunda aile yanı konaklamalardan, okul yurtlarına, apart dairelerden hostel ve öğrenci evlerine kadar bir çok farklı konaklama alternatifini öğrencilerine sunar. Genel olarak tüm konaklamalar okulun çevresinde bulunmaktadır. Okulun bulunduğu konumdan St. Julians bölgesine ulaşım otobüs ile veya yürüyerek çok yakındır. 10 – 15 dakikada St Julians bölgesine ulaşılabilir. Bu bölge, çok sayıda, restaurant, bar, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri sinema ve bowling salonu, ve kumsalı ile en ilgi çekici bölgelerden biridir.

Clubclass Malta, öğrencilerin tercihlerine göre birden çok konaklama seçeneği sunmakta. Okulumuzun sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz;

ese malta aile yani konaklama

Aile Yanı Konaklama

Clubclass Malta

farklı kültürler ile tanışmak için en ideal konaklama

student house konaklama 3

Student House Konaklama

Clubclass Malta

okula 160 metre uzaklıkta

residence konaklama 1

Residence Konaklama

Clubclass Malta

okula 45 metre uzaklıkta

hostel konaklama 1

Hostel Konaklama

Clubclass Malta

okula 130 metre uzaklıkta

amber court konaklama 1

Amber Court Apart Konaklama

Clubclass Malta

okula 160 metre uzaklıkta

garden view konaklama 1

Garden View Apart Konaklama

Clubclass Malta

okulla aynı binada

sunshine court konaklama 2

Sunshine Court Apart Konaklama

Clubclass Malta

Sliema’da > okula otobüsle 20 dakika

st andrew konaklama 17

St. Andrew Apart Konaklama

Clubclass Malta

okula 210 metre uzaklıkta

Clubclass Malta Dil Okulu aile yanı konaklama hariç tüm konaklamalarda 100 Euro depozito ücreti almaktadır. Bu depozito ücreti konaklamanıza yerleştiğiniz ilk gün sizden alınır ve konaklamadan ayrılacağınız son gün iade edilir. Depozito bedeli konaklamalarda oluşabilecek hasarlar için alınmaktadır.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top