Clubclass Malta Amber Court Apart

Clubclass Malta Amber Court Apart Konaklama

Clubclass Malta Dil Okuluna ait Amber Court apart konaklama Clubclass’a sadece 1 dakika uzaklıktadır. Amber Court konaklama toplamda 24 kişi kapasiteli 4 daireden oluşur. Amber Court’ta 2 daire, 3 yatak odalı ve 7 kişi kapasiteli, diğer 2 daire ise 2 yatak odalı ve 5 kişi kapasitelidir. Her dairede 2 banyo ortak mutfak ve ortak yaşam alanı bulunmaktadır. Dairelerde klima bulunmaktadır ve ek ücrete tabidir.

Dairelerde haftada bir kez genel temizlik yapılmakta ve yatak çarşafları ve havlular değiştirilmektedir. Clubclass Malta Dil Okulunun Amber Court konaklamalarında talebe göre çift kişilik ve üç kişilik odalarda kalınabilir. Odadaki kişi sayısına göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

amber court konaklama

Clubclass Malta Amber Court Apart Kimler için Uygun?

Clubclass'ın sunduğu konaklamaların hepsinin ortak özelliği okulla aynı binada veya çok çok yakın olmasıdır. Okul ve konaklamanın aynı yerde bulunması çok avantajlıdır. Amber Court konaklamalar, okulun hemen karşısında bulunur ve okula yürürerek 1 dakikadan çok daha kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca, bu konaklama türü, Clubclass Malta dil okulunun apart konaklama seçeneklerinden bir tanesidir.

Ada genelinde diğer okullar ile kıyaslandığında Clubclass Amber Court apart konaklamalar arasında şüphesiz en ekonomij apart konaklama seçeneğidir. Toplamda 4 daireden oluşan konaklamada, toplam kapasite 24 kişidir. Çok talep alan bir konaklama olduğu için yer bulmak için erken kayıt çok önemlidir.Özellikle daha az öğrenci ile bir daireyi paylaşmak isteyenler için çok ideal bir konaklamadır. Odaların bazıları 2 kişilik, bazıları ise 3 kişiliktir. Aynı zamanda tek kişilik oda seçenekleride mevcuttur. Kalacağınız kişi sayısına göre ücretlendirme değişmektedir.

Eğer hem ekonomik hem de daha az kişinin kaldığı bir konaklama tercih ediyorsanız bu konaklamayı seçmelisiniz.

Clubclass Malta Amber Court Apart Konaklama Özellikleri

 • 24 kişi kapasiteli - 4 Apartman Dairesi
 • Tek kişilik, iki kişilik ve üç/dört kişilik odalar
 • Klima (ek ücretli)
 • Çamaşır makinası (okulda)
 • Ortak kullanım mutfak
 • Salon ve TV
 • Ücretsiz internet erişimi
 • Okula uzaklığı yürüyerek sadece 1 dakika
 • Haftada bir kez konaklama temizliği
 • Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi
 • Ücretsiz havuz kullanımı
 • Ücretsiz gym kullanımı
 • Restoran (ek ücretli)

Clubclass Malta Amber Court Apart Resimleri

Clubclass Malta Amber Court Apart Nerede?

Amber Court konaklama, Clubclass Malta dil okuluna sadece 1 dakika mesafede bulunmaktadır. Amber Court konaklama, Clubclass Malta dil okulunun hemen yan sokağında, student house/öğrenci evi konaklama ile karşı karşıyadır. Clubclass Malta Amber Court konaklamanın tam adresi: Amber Court 32 Triq Il-Keffa, Is-Swieqi, Malta'dır.

Amber Court Aparttan Clubclass Malta'ya Nasıl Gidilir?

Amber Court konaklamadan Clubclass dil okuluna yürüyerek 1 – 2 dakika içinde ulaşabilirsiniz. Okula yürüme rotasına aşağıdaki haritadan ulaşabilirsiniz. Amber Court konaklama okula sadece 160 metre uzaklıktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Amber Court, Clubclass dil okuluna ne kadar uzak?2023-11-13T10:57:13+03:00

Amber Court konaklamalar, Clubclass dil okuluna 160 metre mesafededir. Yürüyerek okula 1 – 2 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

Amber Court konaklamada klima bulunuyor mu?2023-11-13T11:27:47+03:00

Evet. Amber Court konaklamalarda klima mevcut. Her odada klima var. Bununla birlikte odalarda kış ayları için ısıtıcı, yaz ayları için ise vantilatör bulunuyor. Amber Court konaklamada, klima kullanımı ek ücrete tabi. Odanızda klima kullanmak isterseniz, 24 saatlik ücreti 5 Euro’dur. Bu ücreti oda arkadaşlarınız ile paylaşarak kullanabilirsiniz.

Clubclass Amber Court konaklamanın tam adresi nedir?2023-11-13T11:31:01+03:00

Clubclass Amber Court konaklamanın tam adresi: Amber Court 32 Triq Il-Keffa, Is-Swieqi, Malta’dır.

Amber Court konaklamada ayrıca elektrik ve su faturası ödeniyor mu?2023-11-13T11:33:35+03:00

Hayır. Amber Court konaklamada, elektrik ve su ücreti gibi ek ücretler bulunmaz. Bir başka deyişle, konaklama ücretlerine ek olarak Malta’ya  gittikten sonra hiç bir şekilde ek bir ücret ödemesi yoktur. Bununla birlikte, konaklamaya ilk girişte 100 Euro depozito ücreti alınır ve okulun son günü bu ücret size iade edilir.

Amber Courtkonaklamalarda klima bulunur ve klima kullanımı ek ücrete tabidir. 24 saat klima kullanımı için 5 Euro ödenmesi gerekir. Bu ücreti konaklamada beraber kaldığınız oda arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Amber Court konaklamada sunulan ücretsiz hizmetler nelerdir?2023-11-13T11:34:26+03:00

Clubclass Malta Amber Court konaklamada haftada bir kez genel temizlik, havlu ve çarşaf değişimi ücretsiz olarak sağlanır. Ayrıca, konaklama ücretine dahil olarak ücretsiz havuz ve gym kullanımı da sunulmaktadır. Odaların temizliğinden öğrenciler sorumludur. Odalarda, klima, televizyon, vantilatör, ısıtıcı bulunur.

Clubclass Amber Court konaklama fiyatları nelerdir?2023-11-13T11:35:38+03:00

Clubclass Malta Amber Court konaklama fiyatları, kalacağınız oda tipine ve kişi sayısına bağlı olarak değişir. Tek kişilik, çift kişilik  ve üç/dört kişilik odalar olarak farklı ücretlendirmelere sahiptir. Detaylı fiyat bilgisi için lütfen eğitim danışmanınız ile iletişime geçin.

Clubclass Malta Dil Okulu Konaklamaları

Clubclass Malta dil okulunda aile yanı konaklamalardan, okul yurtlarına, apart dairelerden hostel ve öğrenci evlerine kadar bir çok farklı konaklama alternatifini öğrencilerine sunar. Genel olarak tüm konaklamalar okulun çevresinde bulunmaktadır. Okulun bulunduğu konumdan St. Julians bölgesine ulaşım otobüs ile veya yürüyerek çok yakındır. 10 – 15 dakikada St Julians bölgesine ulaşılabilir. Bu bölge, çok sayıda, restaurant, bar, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri sinema ve bowling salonu, ve kumsalı ile en ilgi çekici bölgelerden biridir.

Clubclass Malta, öğrencilerin tercihlerine göre birden çok konaklama seçeneği sunmakta. Okulumuzun sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz;

ese malta aile yani konaklama

Aile Yanı Konaklama

Clubclass Malta

farklı kültürler ile tanışmak için en ideal konaklama

student house konaklama 3

Student House Konaklama

Clubclass Malta

okula 160 metre uzaklıkta

residence konaklama 1

Residence Konaklama

Clubclass Malta

okula 45 metre uzaklıkta

hostel konaklama 1

Hostel Konaklama

Clubclass Malta

okula 130 metre uzaklıkta

amber court konaklama 1

Amber Court Apart Konaklama

Clubclass Malta

okula 160 metre uzaklıkta

garden view konaklama 1

Garden View Apart Konaklama

Clubclass Malta

okulla aynı binada

sunshine court konaklama 2

Sunshine Court Apart Konaklama

Clubclass Malta

Sliema’da > okula otobüsle 20 dakika

st andrew konaklama 17

St. Andrew Apart Konaklama

Clubclass Malta

okula 210 metre uzaklıkta

Clubclass Malta Dil Okulu aile yanı konaklama hariç tüm konaklamalarda 100 Euro depozito ücreti almaktadır. Bu depozito ücreti konaklamanıza yerleştiğiniz ilk gün sizden alınır ve konaklamadan ayrılacağınız son gün iade edilir. Depozito bedeli konaklamalarda oluşabilecek hasarlar için alınmaktadır.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top