ESE Malta Salini Konaklama

Anasayfa > Malta Dil Okulları > ESE Malta > ESE Salini Konaklama

ESE Malta Salini Konaklama

Salini konaklama ESE Malta dil okulunun sunduğu "Superior Plus" konaklama seçeneklerinden birisidir. Öğrencilere sunulan Salini Studio Konaklamalar, okulun kendine ait oteli olan Salini Resortun içerisinde bulunur. Superior Plus Apart konaklamalar ESE Malta'nın sunduğu en yüksek kaliteli ve en iyi konaklamalardandır. Salini konaklama, ESE Malta dil okuluna 8.6 kilometre uzaklıkta ve otobüsle 27 dakika mesafededir. Salini Resort konaklama, ESE Malta Dil Okulunun kendisine ait 4 yıldızlı bir oteldir.

Salini konaklama, toplamda 27 daireden oluşur. Bu daireler stüdyo daire şeklindedir. Odalar tek kişilik, iki kişilik ve üç kişiliktir. İki veya üç kişişlik odalar arasında fiyat farkı bulunmamaktadır. Salini konaklama özellikle uzun dönem kalacak ve daha kaliteli ve daha az kişiyle konaklamayı paylaşmayı tercih eden öğrenciler için idealdir. Her dairede, ortak kullanılan mutfak, ortak yaşam alanı ve televizyon, ücretsiz kablosuz internet, ortak alanda çamaşır makinesi, klima bulunmaktadır. Tüm odalarda banyo odanın içindedir.

ese malta salini konaklama

Hızlı Erişim


ESE Malta Salini Konaklama Kimler için Uygun?

ESE Malta dil okuluna 8.6 km uzaklıkta olmasından dolayı dezavantajlı bir konaklamadır. Fakat bu dezavantaj, aynı zamanda otel konforunda kalmak isteyenler için büyük bir avantajdır. Tüm odalarda ayrıca banyo bulunmaktadır. Malta'da ki öğrenci konaklama seçeneklerine göre çok daha lüks bir konaklamadır. Hem kısa dönem hem de uzun dönem öğrenciler için konforlu ve kaliteli bir konaklamadır. Dairelerin az sayıda öğrenci ile paylaşılması ve banyoların yatak odasında olması avantajdır.

ESE Malta dil okulunda kısa dönem veya uzun dönem kalmak istiyorsanız, hem merkezi konumu hem de konaklama rahatlığı açısından ESE Salini'yi tercih etmeniz avantajlı olacaktır.

ESE Malta Salini Konaklama Özellikleri

 • 27 Stüdyo Daire
 • Tek kişilik, iki kişilik ve üç kişilik odalar
 • Klima
 • Çamaşır makinası
 • Ortak kullanım mutfak
 • Salon ve TV
 • Ücretsiz internet erişimi
 • Okula uzaklığı otobüsle 27 dakika
 • Okula ücretsiz servis (servis saatleri okuldan öğrenilmektedir)
 • Haftada bir kez konaklama temizliği
 • Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi

ESE Salini Konaklama Resimleri

ESE Malta Salini Konaklama Nerede?

ESE Salini konaklama, ESE Malta dil okuluna yaklaşık 30 dakika mesafede bulunmaktadır. Salini konaklamanın tam adresi Salini Resort, Salini Bay, St Paul's Bay, Malta'dır. Salini Resorttan, ESE Malta dil okuluna ücretsiz servis bulunmaktadır.

ese maltadan salini konaklamaya nasıl gidilir

ESE Malta Dil Okulu Konaklamaları

ESE Malta dil okulunun öğrencilerine sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!