Eros Ramazzotti Malta Konseri

Eros Ramazzotti Malta Konseri

Malta‘nın en ünlü alış veriş merkezi olan Bay Street‘te açılacak olan “The Italian Job” isimli restaurant açılışına Eros Ramazzotti’yi getiriyor. 13 Eylül Cumartesi yapılacak olan konser aktivitesi tamamen ücretsiz olacak. St. Julians‘da bulunan Bay Street alış veriş merkezi Malta’nın en ünlü alış veriş merkezi olmasının yanında, Malta’nın kalbi sayılan St. Julians’ın da merkezinde olmasından dolayı çok popüler.

Eros Ramazzotti Malta Konseri – Ücretsiz Konser
13 Eylül Cumartesi saat 21:30 da başlayacak konserde Eros Ramazzotti ve ekibi “The Italian Job” isimli restaurantın açılışı onuruna bir konser verecek. Bay Street alış veriş merkezinin zemin katında yapılacak konser için tek şart aranıyor; Orada bulunmanız !

Bay Street Nerede?

Bay street alış veriş merkezi, St Julians’ın tam merkezinde, ACE, ESE, EC, EF gibi malta dil okullarının tam da ortasında bulunmaktadır. Eğer yukarıdaki malta dil okullarından birinde öğrenci iseniz kesinlikle kaçırmamanız gereken bir fırsat.

Summary
Eros Ramazzotti'den Malta'da Ücretsiz Konser
Makale
Eros Ramazzotti'den Malta'da Ücretsiz Konser
Açıklama
Malta'nın en ünlü alış veriş merkezi olan Bay Street'te açılacak olan "The Italian Job" isimli restaurant açılışına Eros Ramazzotti'yi getiriyor.
Yazar
Kurum
Dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir