DilokuluMalta.com güncellendi !

Dilokulumalta.com güncellendi !

Yeni web sitesi tasarımı ve yeni açılan Şişli şubesi ile daha iyiyiz. Advance Yurtdışı Eğitimin “Malta Dil Okulu” konusunda uzmanlaşmış yurtdışı eğitim danışmanları tarafından hazırlanan web sitesi güncellendi. 2014 yılına ait yeni Malta dil okulu fotoğrafları ve okul videoları ile güncellenen web sitesine ek olarak, uzun yıllardır Şişli’de bulunan British Town ingilizce kursu bünyesine katan DilokuluMalta.com ve Advance Yurtdışı Eğitim, hem yurtdışı eğitim hemde yurtiçi eğitim konusunda faaliyet göstermektedir.

British Town + Dilokulumalta.com

Türkiye çapında 20’den fazla şehirde faaliyet gösteren British Town Dil Okullarının Şişli Şubesini bünyesine katan Advance Yurtdışı Eğitim, bu sayede öğrencilerine yurtdışına gitmeden önce İngilizce kursu vermektedir.  Yine yurtdışı eğitimini tamamlayarak Türkiye’ye dönen öğrencilerine de İngilizce’yi unutmamaları için eğitim planlaması yapmaktadır.

İngilizcenize artı katıyoruz!

Özellikle İstanbul’da bulunan öğrencilerimizin faydalanabileceği ve tamamen ücretsiz fırsatlar sunuyoruz. Speaking Club, Movie Club ve Word Club gibi aktivitelerle yurtdışında öğrenilen İngilizcenin unutulmaması sağlanmaktadır. Ayrıca buna ek olarak ileri seviyede Sınav İngilizcesi Eğitimleri olan IELTS, TOEFL IBT gibi sınav hazırlık kursları da yine DilokuluMalta.com ve Advance Yurtdışı Eğitim güvencesi ile öğrencileri sunulmaktadır.

Summary
Açıklama
DilokuluMalta.com güncellendi ! Yeni web sitesi tasarımı ve yeni açılan Şişli şubesi ile daha iyiyiz. Advance Yurtdışı Eğitimin "Malta Dil Okulu" konusunda ...
Yazar
Kurum
Dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir