Malta Uçak Bileti

Ne Kadar? Kaç Saat Sürüyor?
Anasayfa > Malta Adası > Malta Uçak Bileti

İstanbul Malta Ucuz Uçak Bileti

istanbul Malta Uçak Bileti

malta uçak bileti"DilokuluMalta.com" olarak tüm öğrencilerimize her zaman en ucuz ve en ekonomik Malta uçak bileti sunmak için her türlü araştırmayı sizin adınıza biz yapıyoruz. İster 2 haftalık, isterseniz 6 aylık bir eğitim planlayın, uçak biletlerinizi özel anlaşmalarımız ve yoğun araştırmalarımız sayesinde inanılmaz fiyatlarla sunuyoruz. İstanbul - Malta - İstanbul, gidiş dönüş uçak biletleri 250 € ve 350 € arasında değişmektedir. Uçak biletleri rezervasyonları "DilokuluMalta.com" tarafından yapılmakta olup uçaklardaki yer durumuna göre yapılmaktadır. Yoğun sezonlarda, bayramlarda ve Malta Dil Okullarına öğrenci yoğunluğu olduğu dönemlerde Malta Uçak Bileti fiyatları gidiş dönüş 500 €'ya kadar çıkmabilmektedir.

"DilokuluMalta.com" yoğun öğrenci potansiyeli sayesinde yıl içerisinde uluslararası kurumlarla "Malta Uçak Bileti" için özel antlaşmalar yapmakta ve bu kurumlardan aldığı Malta Uçak Bileti indirimlerini direk olarak öğrencilerine sunmaktadır.

İstanbul - Malta Uçakla Ne Kadar Sürüyor?

İstanbul - Malta arası uçuslar ortalama 2,5 saat civarında sürmektedir. İstanbul - Malta arası uçuş mesafesi kilometre olarak 1871 kilometredir. İstanbul Malta uçuşlarında uçak kalkış saatleri ve uçak iniş saatleri arasında 1 saat fark bulunduğunu unutmayınız. İstanbul - Malta uçak biletlerinde İstanbuldan kalkan uçaklar için yazan kalkış saati Türkiye saatini, Malta'dan kalkan uçaklar için yazan kalkış saati ise Malta saatine göredir. (Malta saati Türkiye saatinden 1 saat geridir.)

İstanbul Malta Uçakları Hangi Gün?

İstanbul'dan Malta'ya uçuş seferleri her gün sabah ve akşam olmak üzere 2 seferde yapılmaktadır. Bu uçuşlar direk uçuşlardır ve THY tarafından yapılmaktadır. Aktarmalı uçuşlar ile farklı saat dilimlerinde İstanbul Malta uçak bileti bulunabilir fakat uçuş süresi ve bekleme süresi ile birlikte seyahat süresi 12 saatin üstüne çıkmaktadır.

İstanbul Malta Uçak Bileti Nasıl Ucuza Alınır?

Malta uçak biletini ekonomik fiyatlara almak istiyorsanız, Dilokulumalta.com'un yurtdışı eğitim danışmanları ile temasa geçebilirsiniz. Yıl içerisinde çok sayıda Malta uçak bileti alımı yaptığımız için kampanyaları sürekli oalrak takip etmekteyiz.

Ayrıca Malta uçak biletini ucuza almak isterseniz, seyahatinizi erken planlamanız ve işlemlerinizi erkenden bitirmenizde fayda vardır. Zira son dakika alınan biletlerde ekonomik fiyatlar bulmak neredeyse imkansızdır.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!