Sabit Kur Kampanyası Yıl Sonuna Kadar Uzatıldı

Sabit Kur Kampanyası Uzatıldı: 2018’in en çok ses getiren kampanyalarından biri olan Sabit Kur Kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar uzatıldı. Malta’nın en popüler okullarından birisi olan Clubclass Malta dil okulunun kampanyası dahilinde Euro kuru 2018 yılında 5.00 TL olarak sabitlenmişti.

Daha önce 31 Aralık 2018 tarihinde biteceği bildirilen kampanyanın 2019 yılında da devam edeceği açıklandı.

Malta’nın Swieqi bölgesinde bulunan Clubclass Malta dil okulunun sabit kur kampanyası ile Malta dil okullarına kayıt yaptırmak şimdi çok daha ekonomik. Özellikle Malta’da 2 ay, 3 ay ve 6 ay kalacaklar için çok avantajlı olan kampanya dahilinde Clubclass Malta dil okulu fiyatları şu şekilde;

SüreEuroTL
8 Hafta1850 Euro9250 TL
12 Hafta2345 Euro11725 TL
24 Hafta4550 Euro22750 TL
Sabit Kur Kampanyası Büyük Avantaj

Özellikle Euro kurundaki dalgalanmalar göz önüne alındığında “Sabit Kur Kampanyası” büyük avantaj sağlıyor. Avantaj konusunu biraz daha açmamız gerekli. Örneğin, bugün Malta dil okullarına gitmeye karar verdiniz ve herhangi bir okula kaydınızı yaptırdınız. Bugün anlaştığınız Malta dil okulu fiyatı “ikibin Euro” olsun. Ve okula kayıt yaptırdığınız bugün Euro/TL kuruda 1 Euro = 6,00 TL olsun. Malta vize işlemleri için evrak hazırlama süreci, Malta vizesinin alınması, hazırlıklar v.s. gibi tüm işlemler 2-3 hafta içerisinde sonuçlanıyor. Malta dil okulu ödemesini vizeniz çıktıktan sonra yapacağınız için, bu süre zarfında Euro %5 değer kazansa ve Euro/TL kuruda 1 Euro = 6,30 TL olsa. ;

Kayıt olduğunuz gün:  2,000 Euro X 6,00 TL = 12,000 TL ödemeniz gerekirken

Vize sonrasında ödeme yapacağınız gün: 2,000 Euro X 6,30 TL = 12,600 TL ödüyorsunuz.

Clubclass Malta dil okulunda: 2,000 Euro X 5,00 TL = 10,000 TL ödüyorsunuz.

Kısacası, Sabit kur kampanyası ile dil okuluna gitmek öğrencilere çok büyük fayda sağlıyor. Sadece kur farkından dolayı edeceğiniz kar ile Malta yaşam masraflarınızı da çıkartmanız mümkün.
Clubclass dil okulu hakkında daha detaylı bilgilere okulun şu sayfasından ulaşabilirsiniz; Clubclass Malta

Sabit Kur Kampanyası 2019 yılının sonuna kadar devam edecek. Bu durumda özellikle yaz sezonunu da kapsıyor olması Malta dil okullarına gidecek öğrenciler için büyük avantaj sağlayacak.

2003 yılından beri Malta Dil okulları konusunda faaliyet gösteren Dilokulumalta.com un yorumu:

2003 yılından beri sektörde Malta Dil okulları konusunda uzman ekibimizle birlikte hizmet veriyoruz. Yaz dönemi kampanyaları karşılaştırıldığında, Clubclass Malta dil okulunun kampanyası açık ara öne çıkıyor. Özellikle Malta yaz okullarına gidecek öğrenciler için büyük bir fırsata dönüşüyor.

Malta dil okulu kayıt işlemlerinizi Türkiye Resmi Temsilcisi Dilokulumalta.com üzerinden yapabilirsiniz. %30’a varan indirimler hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

malta dil okulları bilgi al

Faydalı mı?

Yazımız faydalı mı? Eğer faydalı ise aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz;

[siteorigin_widget class=”DWQA_Widgets_Latest_Question”][/siteorigin_widget]
Summary
Sabit Kur Kampanyası Uzatıldı - Bu Fırsat Kaçmaz!
Makale
Sabit Kur Kampanyası Uzatıldı - Bu Fırsat Kaçmaz!
Açıklama
Sabit Kur Kampanyası Uzatıldı: 2018'in en çok ses getiren kampanyalarından biri olan Sabit Kur Kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar uzatıldı. Malta'nın en popüler okullarından birisi olan Clubclass Malta dil okulunun kampanyası dahilinde Euro kuru 2018 yılında 5.00 TL olarak sabitlenmişti.
Yazar
Kurum
Dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir