Malta’nın En iyi 5 Kafesi – Malta’da Harika Manzaralı En iyi 5 Kafe

Malta’nın en iyi 5 kafesi: Malta’ya gittiğimde kahve içmekten keyif aldığım ve aynı zamanda muhteşem manzarasına hayran kaldığım kafeler arasında bir listeleme yapmanın zamanı gelmişti. İster uzun dönem gidin, isterseniz 2-3 günlüğüne, bu kafelerden bir iki tanesine kesinlikle uğramanızı tavsiye ederim.

Mükemmel manzara karşısında kahvesini yudumlayıp kendine vakit ayırmayı kim istemez ki?

Malta adasının İtalya’ya olan yakınlığından ya da sadece günlük hayatın kendine has bir parçasından dolayı adada harika kahve üretilir. Bundan dolayı Malta’da durup manzarayla birlikte favori kahvenizi de içinize çekebileceğiniz muazzam noktalar mevcuttur. Ben de kendimce sizin için Malta Adasında kahve içerken muhteşem manzarasına haran kalacağınız kafelerin listesini oluşturdum.

Malta’nın En İyi 5 Kafesi
  1. Upper Barakka Gardens – Valetta
Malta Kafeleri - Upper Barakka Gardens, Malta
Malta Kafeleri – Upper Barakka Gardens, Malta

Malta’nın en iyi 5 kafesi listesinde kesinlikle birinci sırayı Upper Barakka Gardens’da buluna kafe alır. Yorucu geçen bir günün ortasında mükemmel bir mola adresi olabilecek bir yer burası. Kahveleri, atıştırmalıkları çok lezzetli olan bu mekan size yorgunluğunuzu atarken mükemmel bir manzara izleme keyfini sunmakta. Bahçeye sürekli ziyarete gelen güvercinler bu güzel manzaraya renk katıyorlar. Valetta’nın tarihi dokusu ile birlikte Valetta limanı ve yat limanı manzarası ile birlikte mutlaka bir kahve içmelisiniz

  1. Caffe Cordina – Valetta
Malta Kafeleri - Coffee Shops - Cordnina Kafe, Malta 1837
Malta Kafeleri – Coffee Shops – Cordnina Kafe, Malta 1837

Valetta tarihiyle harmanlanmış bir kahve molası vermek istiyorsanız Caffe Cordina’yı tercih etmenizi öneririzm. Burası diğer kafe(coffee shops) oranla daha eski ve tarihi bir mekan. Dinlenmek için ideal bir yer. Ve manzarası mükemmel tabi ki.. Özellikle tatlılar konusunda oldukça başarılı. Buraya giderseniz tatlılarının tadına kesinlikle bakmalısınız. Ayrıca 1837 kurulmuş olması da ayrı bir hava veriyor. (http://www.caffecordina.com/)

  1. Waterpolo Club – Ta ‘Xbiex
Malta Kafeleri - Waterpolo Club, Tax Biex, Malta
Malta Kafeleri – Waterpolo Club, Tax Biex, Malta

Kıyı şeridinden Sliema’ya yürüyerek, Valetta’nın en güzel manzaralarına şahit olabilirsiniz. Son teknolojiye sahip süperyatlar, Ta ‘Xbiex’in yat limanlarının sıralandığı tarihi binaların önünde size eşsiz manzara sunuyorlar. Aynı zamanda bu mekanın yemekleri de inanılmaz lezzetli. Sizin için güzel bir öğün ve muhteşem bir manzara imkanı sunuyor. (https://taxbiexwaterpoloclub.com)

  1. Radisson Blu Resort & Spa – Mokka Lobby Bar and Terrace, Golden Bay
Malta Kafeleri - Radisson Blu, Mokka Kafe, Malta
Malta Kafeleri – Radisson Blu, Mokka Kafe, Malta

Kahve keyfinizi adanın en çarpıcı manzaralarıyla çevrili bir yerde çıkarmak istiyorsanız orası burası. Radisson Blu Resort & Spa’da yer alan Mokka, sahil şeridini en iyi şekilde sergileyen bir yerde konumlandırılmış. Kahvelerinin oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca yemek yemek isterseniz gelen porsiyonların gayet büyük ve doyurucu olduğunu belirtmek isterim.

  1. Munchies – Għadira Körfezi, Mellieħa
Malta Kafeleri -Munchies, Malta
Malta Kafeleri -Munchies, Malta

Mellieħa Körfezi (Għadira Körfezi), Mavi Bayrak statüsüne sahip 10 plaj listesine bir kez daha dahil edildi. Kristal berraklığında suları ile nedenini görmek kolaydır. Denizin sakin olduğu sabahın erken saatlerinde su kenarında keyif yapabilirsiniz. Şeffaf sularda yüzen balıkları izlerken sıcak kahvenin ve kahvaltının tadını çıkartmak için mükemmel bir yer! (http://munchies.com.mt/)

Malta dil okulu kayıt işlemlerinizi Türkiye Resmi Temsilcisi Dilokulumalta.com üzerinden yapabilirsiniz. %30’a varan indirimler hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

malta dil okulları bilgi al

Faydalı mı?

“Malta’nın En İyi 5 Kafesi” yazımız faydalı mı? Eğer faydalı ise aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz;

[siteorigin_widget class=”DWQA_Widgets_Latest_Question”][/siteorigin_widget]
Summary
Malta'nın En iyi 5 Kafesi - Malta'da Harika Manzaralı En iyi 5 Kafe
Makale
Malta'nın En iyi 5 Kafesi - Malta'da Harika Manzaralı En iyi 5 Kafe
Açıklama
Malta'nın en iyi 5 kafesi: Malta'ya gittiğimde kahve içmekten keyif aldığım ve aynı zamanda muhteşem manzarasına hayran kaldığım kafeler arasında bir listeleme yapmanın zamanı gelmişti.
Yazar
Kurum
Dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir