Malta’da İnanılmaz Kampanyalar ve Fırsatlar

Malta’da İnanılmaz Kampanyalar ve Fırsatlar ile daha ucuza nasıl İngilizce dil eğitimi alınır?

Malta’ya Daha Ucuza Nasıl Gidilir?

Malta Akdeniz’in ortasında bir ada ülkesi. Hem tatil hem de dil eğitimi açısından oldukça popüler bir ülke. Nüfusu 400 binin biraz üzerinde bir nüfusa sahip Malta adası her yıl 70 – 80 bin civarında İngilizce öğrenmek isteyen yabancı öğrenciye ev sahipliği yapıyor.

Malta’da 50 den fazla dil okulu mevcut. Malta’da ingilizce kursuna giden öğrencilerin büyük bir çoğunluğu Avrupa ülkelerinden geliyor. Malta’ya İngilizce kursuna giden öğrencilerin çoğunluğu İtalya, İspanya, Almanya, Fransa, İsviçre, Macaristan, Rusya, Güney Kore, Brezilya ve Türkiye gibi ülkelerden geliyor.

Malta, Avrupa birliğine bağlı bir ada ülkesi (Bknz. “Malta nerede“). Malta’nın para birimi Euro. Özellikle son dönemlerde artan döviz kurları neticesinde Malta dil okullarının fiyatları da hatırı sayılır miktarda artış gösterdi. Bu artışlar yüzünden planlarını erteleyen hatta vazgeçenler olmaya başladı.

Malta dil okulları fiyatlarında yapılan kampanyalar son dönemlerde artan dövizin etkisini baya azalttı.

Malta’da İnanılmaz Kampanyalar ve Fırsatlar

Malta’da şu anda geçerli olan kampanyalar Malta ingilizce kursu fiyatlarında inanılmaz fırsatlar sunuyor.

Sabit Kur Kampanyası

Malta dil okulları konusunda uzman olan Dilokulumalta.com kampanyaların en iyisini yapıyor. Euro kurunu sabitleyerek şu ana kadarki artışları ve bundan sonra yaşanacak artışların önüne geçmiş durumda. En iyi malta dil okullarını 1 Euro = 5.00 TL üzerinden sabitlemiş durumdalar. Kampanya 27 Ağustos 30 Eylül arasında belirli malta dil okullarında geçerli. Detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Malta Kampanyalı Dil Okulları

Gidiş Dönüş Uçak Bileti Fırsatı

Bir çok malta dil okulu uçak biletlerini ücretsiz olarak hediye etmeye başladı. 300 Euro civarında olan uçak biletleri 12 hafta ve üzeri giden öğrencilerde tamamen ücretsiz veriliyor. Bedava uçak bileti fırsatı 31 Ekim’e kadar geçerli. Detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Malta Kampanyalı Dil Okulları

Bedava Hafta Kampanyası

Malta dil okullarında 12 hafta ve üzeri kayıtlarda + 2 hafta ücretsiz konaklama veya kurs içeren bu kampanyanın detaylarına  aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Malta Kampanyalı Dil Okulları

Vize Ücretine Para Ödemeyin

Malta dil okullarına 8 hafta ve üzeri kayıt yaptırdığınız takdirde vize ücreti ödemiyorsunuz. 100 -120 Euro civarında seyreden vize ücretini bu şekilde bedavaya getirmiş oluyorsunuz.

Detaylı bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Malta Kampanyalı Dil Okulları

Malta dil okulu kayıt işlemlerinizi Türkiye Resmi Temsilcisi Dilokulumalta.com üzerinden yapabilirsiniz. %30’a varan indirimler hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

malta dil okulları bilgi al

[siteorigin_widget class=”DWQA_Widgets_Latest_Question”][/siteorigin_widget]
Summary
Malta'da İnanılmaz Kampanyalar ve Fırsatlar ile Daha Ucuza Nasıl Gidilir?
Makale
Malta'da İnanılmaz Kampanyalar ve Fırsatlar ile Daha Ucuza Nasıl Gidilir?
Açıklama
Malta'da İnanılmaz Kampanyalar ve Fırsatlar ile Daha Ucuza Nasıl Gidilir? Malta'da şu anda geçerli olan kampanyalar Malta ingilizce kursu fiyatlarında inanılmaz fırsatlar sunuyor.
Yazar
Kurum
Dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir