Malta’ da Dil Eğitimi Alınabilecek Okullar Listesi

Malta’ da dil eğitimi almak, hiç kuşkusuz birçok kişinin hayalleri arasındadır. Hem kültürel açıdan hem de tarihi yerler açısından oldukça zengin olan Malta’ da 52’ den fazla yabancı dil okulu bulunmaktadır. Yabancı dil okullarının tamamında ise İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Peki, Malta’da hizmet veren  dil okulları hangileridir?

Malta Dil Okulu Fiyatları Nelerdir?

Malta ülkesinde yer alan dil okullarının fiyatları alınan eğitim paketlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Yapılan araştırmalar doğrultusunda bu ülke de dil eğitimi alabilmek için en az 500 Euro’ luk bir bütçe ayrılması tavsiye edilmektedir. Uzmanlara göre Malta ülkesinde 24 haftalık geniş bir dil eğitimi alabilmek için en az 5000 Euro’ luk bütçenizin olması gerekmektedir.

Malta Dil Okulu ve Çalışma

Malta dil okulu bünyesinde eğitim gören bireyler, aynı zamanda çalışma izni de alabilmektedir. Malta hükümeti, ülkeye gelen tüm öğrencilere kolaylıkla çalışma izni verebilmektedir. Öğrenci vizesi ile bu ülkeye giriş yapan kişiler 3 aydan sonra otomatik olarak çalışma hakkını elde edebilmektedir.

Malta Dil Okullarında Eğitim Süresi Ne Kadar?

Malta dil okullarında eğitim süresi alınan kurs paketlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat, alınan bilgilere göre eğitim süresi en az 2 hafta en fazla ise 50 hafta sürebilmektedir. Dil okulu için satılan paketlere konaklama ve seyahat ücretleri de genellikle dahildir.

Malta Dil Okullarında Belli Başlangıç Tarihileri Var Mı?

Malta’ da Dil Eğitimi Alınabilecek Okullar Listesi

Malta dil okullarının tamamında başlangıç tarihi Pazartesi olarak açıklanmıştır. Fakat, dileyen öğrenciler esnek çalışma imkanından yararlanarak kurs başlangıç tarihini kendileri de belirleyebilmektedir.

Malta’ da Dil Eğitimi Alınabilecek Okullar

Malta ülkesinde dil eğitimi alabileceğiniz birçok okul bulunmaktadır. Fakat, bazı okullar verdikleri eğitim nedeniyle bir adım öne çıkabilmektedir. İşte, o okullar;

Yukarıda yer alan okullar Malta’ da dil kursuna gidebileceğiniz kurumlardan bazılarıdır. Dünya üzerinde en iyi dil okulları barındıran Malta ingilizce eğitimi almayı düşünüyorsanız bu okullar hakkında daha kapsamlı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir