Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları

Malta merkeze sadece 15 dakika mesafede yer alan Clubclass Malta Dil Okulu, FELTOM onaylı olarak eğitim vermektedir. Ekonomik Malta dil okulu fiyatları arayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen Clubclass, pek çok sosyal imkanları da bir arada sunmaktadır.

Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları Nasıl?

İngilizce kursu için ayırdığınız bütçe kısıtlı ise Clubclass, gayet ekonomik dil okulu fiyatlarına sahip olmakla beraber kaliteli eğitim sunan bir kurumdur. Öğrenciler için sunduğu olanaklarda dikkat çekicidir. Yüzme havuzu, spor salonu gibi tesislerin yanında çamaşırhane, restoran olanakları da bulunmaktadır.

Clubclass Dil Okulu içerisinde eğitim veren öğretmenlerin tamamı ana dili İngilizce olan öğretmenlerden oluşmaktadır. Online sistemleri sayesinde eğitim öncesi ve eğitim sonrasında İngilizce eğitiminizi destekleyici çalışmalar yapmaktadır.

Konumu itibari ile istediğiniz zamanda sosyal yaşantınızı ve aktivitelerinizi sürdürme imkanı mevcuttur. Şehir merkezine sadece 15 dakika mesafede olması nedeni ile Clubclass Dil Okulu, Malta okulları arasında çok tercih edilen dil okulu olmaktadır.

Clubclass Malta Yorumları

Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları

Clubclass Malta ekşi kullanıcıları tarafından tavsiye edilen okullardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Clubclass Malta Dil Okulu yorumları incelediğimizde ders sonrası şehir merkezinde keyifli anlar yaşamanın mümkün olduğu ve eğitim kalitesinin yüksek olması sebebi ile kısa sürede İngilizce öğrendikleri belirtilmektedir.

Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları 2021

Clubclass  Dil Okulu fiyatları yaz sezonu ve kış sezonu olmasına göre farklılık göstermektedir. Yaz sezonunda Clubclass Malta Dil Okulu fiyatlarının 120 Euro’dan başlayan fiyatlar ile yaz döneminde arttığını söyleyebiliriz.

Clubclass Malta tarafından verilen TOEFL, IELTS ve Staj programları için fiyatlar dönemsel olarak farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle iletişim formumuz vasıtası ile bize ulaşarak güncel fiyatlar hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Clubclass Malta fiyatları firmamızın okul ile yapmış olduğu kampanya çerçevesinde döviz kuru sabitlenmiş ve Türk Lirası olarak ödeme yapılmasına imkan tanınmaktadır.

Clubclass Dil Okulu fiyatları yoğunlaştırılmış olarak sunulan İngilizce kursu seçenekleri dışında 20 derslik olarak verilen genel İngilizce kursu şeklinde fiyatlandırılmaktadır. Çoğunlukla Malta dil okulu fiyatları her dahil olduğu için konaklama türüne ve eğitim hafta sayısına göre fiyatlar değişmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir