IELS Malta Dil Okulu

LaL Malta dil okulu, Malta’da IELS ismi ile bilinir. Hemen hemen tüm imkanların tek noktada buluştuğu ve tüm merkezlere rahatça ulaşım imkanının bulunduğu Sliema bölgesindedir. 1985 yılında eğitime başlayan, 25 yılı aşkın deneyimi ile Malta’nın en eski okullarından biridir.

LaL Malta Dil Okulu, Malta Eğitim Bakanlığı tarafından onaylıdır. Ayrıca, ALTO (Association of Language Travel Organisations), FIYTO (Federation of International Youth Travel Organisations), WYSET (World Youth Student & Educational Travel) ve FELTOM( Federation of English Language Teaching Organisations Malta üyesi olan LaL dil okulu, farklı konaklama seçenekleri ile ve özellikle okula 5 dakikalık mesafede bulunan tamamen okula ait Day’s Inn yurt konaklaması ile öğrencilerine rahat bir konaklama imkanı sunmaktadır. Ayrıca aile yanı konaklama, stüdyo daire konaklaması, 4 yıldızlı Rocca Nettuno, 4 yıldızlı Waterfront, 3 yıldızlı Bay View ve 5 yıldızlı The Palace otelleri de diğer konaklama alternatifidir.

Okulun bulunduğu Sliema bölgesi, alışveriş merkezleri, restaurantlar, cafeler,barlar gibi birçok imkana sahip, öğrencilerin okul dışı sosyal hayatlarında rahatlıkla vakit geçirebilecekleri bir bölgedir. Toplamda 100 sınıf kapasitesi olan okulda, sınıflar, öğrencilerin rahatça eğitim alabileceği şekilde dizayn edilmiş olup ayrıca okul içerisinde internet cafe, kütüphane ve kafeterya mevcuttur.

Her yaşa ve ihtiyaca göre kurs seçenekleri bulunan LaL Malta’da yoğun sınıflardan hoşlanmayan öğrenciler için premium sınıflar mevcuttur. Genel ingilizce, yoğun ingilizce, iş ingilizcesi, Cambridge, IELTS sınav hazırlık programları, Celta/Delta öğretmen programları ve 50 yaş üstü öğrenciler için özel programlar mevcuttur. Öğrenciler yaz sezonunda anlaşmalı plaj ve havuzdan ücretsiz yararlanabildikleri gibi Day’s Inn konaklamasın da kalan öğrenciler, konaklamanın en üst katında bulunan havuzdan yararlanabilmektedir. Yine sadece yaz sezonunda açılan Gozo adasında bulunan LaL okulu, sessiz ve rahatlatıcı bir ortamda eğitim almak isteyen öğrenciler için uygundur.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *