2023 Kampanyalı Malta Dil Okulları

Anasayfa > Malta Dil Okulları > Kampanyalı Malta Dil Okulları

İndirimli | Promosyonlu | Kampanyalı Malta Dil Okulları 2023

kampanyalı malta dil okulları

Malta indirimli dil okulları son güncellenme tarihi Eylül 2023

Güncel Malta dil okulu kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz. Malta dil okulu indirimleri ve kampanyaları dil okulların sunduğu indirim oranı, kampanyanın geçerli olduğu tarih ve Malta indirimlerinin geçerli olduğu süreye göre belirlenmiştir. Kampanyalar hakkında detaylı bilgiler için yurtdışı eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilir ya da kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz.

Hızlı Erişim


Kampanyalı Malta Dil Okulu Fiyatları Ne Kadar?

Malta Dil Okulu Kampanya Kampanya Başlangıç Tarihi Kampanya Bitiş Tarihi İndirim Açıklaması
ESE Malta 12 Hafta ve Üzeri 01/01/2023 31/12/2023 ESE Malta Dil Okulunda 12 hafta ve üzeri kayıtlarda Gidiş Dönüş Uçak Bileti Hediye ediliyor.
ESE Malta 24 Hafta ve Üzeri 01/01/2023 31/12/2023 ESE Malta Dil Okulunda 24 hafta ve üzeri kayıtlarda Gidiş Dönüş Uçak Bileti Hediye ediliyor.
ACE Malta 4 Hafta ve üzeri 01/05/2023 30/06/2023 ACE Malta, 4 hafta ve üzeri kayıtlarda paket fiyatlarında %20 - %40 arası indirim uyguluyor!
Kampanya 31/12/2023 tarihine kadar başlayacak eğitimler için geçerli fakat en geç kayıt tarihi 30/06/2023!
ACE Malta 4 Hafta ve üzeri 01/05/2023 30/06/2023 ACE Malta, 4 hafta ve üzeri kayıtlarda Genel İngilizce programına kayıt olan herkese, ücretsiz Yoğun İngilizce veriyor.
Kampanya 31/12/2023 tarihine kadar başlayacak eğitimler için geçerli fakat en geç kayıt tarihi 30/06/2023!
ACE Malta 8 Hafta ve üzeri 01/05/2023 30/06/2023 ACE Malta, 8 hafta ve üzeri kayıtlarda kurs için Yaz Sezon Farkı almıyor!
Kampanya 31/12/2023 tarihine kadar başlayacak eğitimler için geçerli fakat en geç kayıt tarihi 30/06/2023!
ACE Malta 24 Hafta ve üzeri 01/05/2023 30/06/2023 ACE Malta, 24 hafta ve üzeri kayıtlarda konaklama için Yaz Sezon Farkı almıyor!
Kampanya 31/12/2023 tarihine kadar başlayacak eğitimler için geçerli fakat en geç kayıt tarihi 30/06/2023!
Clubclass Malta 1 Hafta ve üzeri 01/04/2023 31/12/2023 Clubclass Malta dil okulu, 1 hafta ve üzeri kayıtlarda paket fiyatlarında %20 - %40 arası indirim uyguluyor!
Clubclass Malta 8 Hafta ve üzeri 01/05/2023 31/12/2023 Clubclass Malta dil okulu, 8 hafta ve üzeri kayıtlarda kurs ve konaklama için Yaz Sezon Farkı almıyor!
ELA Berlitz Malta 8 Hafta ve üzeri 01/05/2023 30/06/2023 ELA Berlitz Malta dil okulu, 8 hafta ve üzeri kayıtlarda kurs için Yaz Sezon Farkı almıyor!
ELA Berlitz Malta 1 Hafta ve üzeri 01/05/2023 30/06/2023 ELA Berlitz Malta dil okulu, 1 hafta ve üzeri kayıtlarda kurs ücretinde %20, konaklama ücretlerinde %30 İndirim Sağlıyor.

12 Hafta Kayıt Ol, Uçak Biletini Kap!

ücretsiz uçak bileti

DilokuluMalta.com olarak tüm öğrencilerimize her zaman en ucuz ve en ekonomik uçak bileti sunmak için her türlü araştırmayı sizin adınıza yapıyoruz. Uçak biletleri kademeli fiyat politikasına göre sürekli olarak değiştiğinden, erken kaydın önemi çok büyüktür. Bu nedenle, ne kadar erken kayıt yaptırıp, uçak biletinizi ne kadar erken alırsanız o kadar ekonomik bilet alma şansınız olur.

Eğer 3 ay (12 hafta) ve daha uzun sureli bir eğitim planlıyorsanız, o zaman uçak biletinizi ücretsiz olarak paket programınıza dahil ediyoruz. Ücretsiz uçak biletlerinin geçerli olduğu okullar için lütfen eğitim danışmanlarımızdan bilgi alınız.

"Hediye Uçak Bileti Kampanyası" kampanyaya dahil olan okullarda geçerli olup, 2023 yılında kursuna başlayacak tüm öğrenciler için geçerlidir. Kampanya bir başka kampanya ile birleştirilemez. "Hediye Uçak Bileti Kampanyası", kontenjanlarla sınırlı olup, Kampanyaya dahil olan ücretler;

Kurs, Konaklama, Havaalanı Transferleri, Kurs Kitapları ve Eğitim Materyalleridir.

"Hediye Uçak Bileti Kampanyası"nda vizenin kurs başlangıç tarihinden 30 gün önce çıkmış olması gerekmektedir.

Dilokulumalta.com" Malta Konsolosluğu Yetkili Vize Acentasıdır!

Malta Konsolosluğu Yetkili Vize Acentası

"Dilokulumalta.com" Malta Konsolosluğu Yetkili Vize Acentası'dır (AVIA - Accredited Visa Intermediary Agent). Ve dolayısı ile Malta vize başvurularınız, profesyonel vize kadrosu ile şansa kalmaz.

Malta'da dil eğitimi için seçiminizi yaparken seçtiğiniz kurumun Malta Konsolosluğu tarafından Akredite Vize Acentası olmaması durumunda tüm vize işlemleri ile kendiniz ilgilenmek zorunda kalırsınız.

Advance Yurtdışı Eğitimin, Malta konusunda ki deneyimli ekibinin oluşturduğu "Dilokulumalta.com", Malta vize işlemlerinizin tamamını sizin adınıza tamamen ÜCRETSİZ yerine getirmekte YETKİLİDİR.

Ayrıca 24 hafta ve üzeri tüm kayıtlarda 80 Euro olan vize ücreti ve 30 Euro olan vize servis bedeli ücreti "Dilokulumalta.com" tarafından karşılanmakta ve vize ücreti kadar indirim sağlanmaktadır.

Yeşil Pasaporta Vizesiz Malta

Malta yeşil pasaporta vizesiz

01 Kasım 2008'de Avrupa Birliğine tam üye olan Malta, iş, eğitim, turizm ve diğer amaçlı seyahatlerde Türk Vatandaşlarına Schengen Vizesi uygulamaktadır. Yeşil Pasaport sahibi öğrencilerin Malta'ya eğitim için gidecekleri zaman vize başvurusu yapmasına gerek yoktur. Malta'ya girişte ihtiyaç duyacağınız tek belge "DilokuluMalta.com" tarafından hazırlanan okul evraklarınız olacaktır. Diğer ülkelerin aksine, Yeşil Pasaportla vizesiz eğitim alabileceğiniz tek ülke olan Malta'da Vizesiz Eğitimin keyfini çıkartın.

Eğer yeşil pasaport sahibi iseniz, 12 hafta ve üzeri kayıtlarda vize ücreti kadar indirim fırsatını kayıt olurken hatırlatmayı unutmayın.

En Ucuz Uçak Bileti Cepte!

uçak bileti

"DilokuluMalta.com" olarak tüm öğrencilerimize her zaman en ucuz ve en ekonomik uçak bileti sunmak için her türlü araştırmayı sizin adınıza biz yapıyoruz. İster 2 haftalık, isterseniz 6 aylık bir eğitim planlayın, uçak biletlerinizi özel anlaşmalarımız ve yoğun araştırmalarımız sayesinde inanılmaz fiyatlarla sunuyoruz. İstanbul - Malta - İstanbul, gidiş dönüş uçak biletleri 300 Euro ve 400 Euro arasında değişmektedir. Uçak biletleri rezervasyonları "DilokuluMalta.com" tarafından yapılmamakta olup uçaklardaki yer durumuna göre yapılmaktadır.

"DilokuluMalta.com" yoğun öğrenci potansiyeli sayesinde yıl içerisinde uluslararası kurumlarla özel antlaşmalar yapmakta ve bu kurumlardan aldığı indirimleri direk olarak öğrencilerine sunmaktadır.

Vize Bizden Kampanyası

Vize Bizden

Malta'da en az 24 haftalık kurs + konaklama programına kayıt yaptırdığınızda, Malta vize ücreti olan 80 Euro ve Malta Vize Başvuru servis ücreti olan 30 Euro "Dilokulumalta.com" tarafından karşılanmaktadır. Kampanyaya dahil olan okullar için eğitim danışmanlarımızdan bilgi isteyin!

Sağlığınız Garantide!

sağlığınız garantide

Malta'da dil eğitiminiz süresince sağlığınız DilokuluMalta.com tarafından yaptırılan "Seyahat Sağlık Sigortası" ile güvencede. 12 hafta ve üzeri kurs ve konaklama kayıtlarında, 30.000 Euro üst teminatlı %100 kapsamlı sağlık sigortası tutarı kadar indirim sağlanmaktadır. Yaptırılan sağlık sigortası şu an için zorunlu bir evraktır. Sağlık poliçesi, okul ve vize dosyanız ile birlikte size teslim edilir. Herhangi bir sağlık probleminde istediğiniz hastaneye gidip muayene ve tedavi olabilirsiniz. Sağlık sigortası kapsamında, sigorta şirketinden hastane masraflarınızı tahsil edebilmeniz için "doktor raporu" ve "hastane faturasını" kesinlikle almalısınız. Rapor ve fatura doğrultusunda sizi bilgilendirdiğimiz kurumlardan fatura tutarını Türkiye'ye döndüğünüzde tahsil edebilirsiniz.

Eğitim Süresince Destek!

eğitim süresince destek

Malta’ya vardığınız andan, eğitiminizi tamamlayıp bitirdiğiniz ve Türkiye’ye döneceğiniz zamana kadar DİLOKULUMALTA.COM ekibi büyük küçük her türlü sorununuzu çözebilmek için eğitiminiz süresince sizlere destek verecektir. Bunun için dosyanızın içerisinde bulunan acil iletişim numaraları ya da mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi: Yukarıdaki Malta Dil Okulları fiyatları yalnızca kurs fiyatlarını karşılaştırmak amacıyla sunulmuştur.
Uyarı! Yıl içerisinde Dilokulumalta.com'a özel fiyatlardan dolayı yukarıdaki fiyatlar üzerinden indirimler ortaya çıkabilmektedir.

Gitmek istediğiniz dönem ve kurs süresini Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu doldurarak bize ulaştırırsanız, size özel bütçe hesaplamalarını ve geçerli kampanyalarımızı Malta'da eğitim almış Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız sizlere en kısa zamanda gönderecektir.

Bu Sayfada En Çok Aranan Kelimeler

indirimli malta dil okulları | indirimli malta ingilizce kursları | kampanyalı malta dil okulları | promosyonlu malta dil okulları | malta dil okulu kampanyaları | malta dil kursu kampanyaları | malta dil okulu indirimleri 2023 | malta dil okulu kampanyaları 2023 | 2023 malta indirimli dil okulları | 2023 malta kampanyalı dil okulları

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!