2022 - 2023 Kampanyalı Malta Dil Okulları

Anasayfa > Malta Dil Okulları > 2021 Kampanyalı Malta Dil Okulları

İndirimli | Promosyonlu | Kampanyalı Malta Dil Okulları 2022 - 2023

kampanyalı malta dil okulları

Malta indirimli dil okulları son güncellenme tarihi Mart 2023

Güncel Malta dil okulu kampanyalarını aşağıda bulabilirsiniz. Malta dil okulu indirimleri ve kampanyaları dil okulların sunduğu indirim oranı, kampanyanın geçerli olduğu tarih ve Malta indirimlerinin geçerli olduğu süreye göre belirlenmiştir. Kampanyalar hakkında detaylı bilgiler için yurtdışı eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilir ya da kampanya detaylarını inceleyebilirsiniz.

Malta Dil Okulu Kampanya Kampanya Başlangıç Tarihi Kampanya Bitiş Tarihi İndirim Açıklaması
ESE Malta 12 Hafta ve Üzeri 01/01/2022 01/01/2023 ESE Malta Dil Okulunda 12 hafta ve üzeri kayıtlarda Gidiş Dönüş Uçak Bileti Hediye
ESE Malta 24 Hafta ve Üzeri 01/01/2022 01/01/2023 ESE Malta Dil Okulunda 24 hafta ve üzeri kayıtlarda Gidiş Dönüş Uçak Bileti Hediye
Am Language Malta 1 Hafta ve üzeri 01/02/2020 16/02/2020 Am Language Malta dil okulu, Aşkım olmadan şuradan şuraya gitmem diyenlere "Malta Aşkına" hediye haftalar sunuyor. 1 hafta ve üzeri kayıt yaptırana hafta sayısı kadar hediye ediyor. Malta aşkına acele et son günü kaçırma!
Linguatime Malta 12 Hafta ve üzeri 01/01/2020 29/02/2020 Linguatime Malta dil okulu, Malta'da dil eğitimi alacaklar için yılın son ve en uygun Malta Dil Okulu fiyatlarını sunuyor. 12 hafta ve üzeri kayıtlarda büyük indirim uyguluyor.
ACE Malta 8 Hafta ve üzeri 01/02/2020 29/02/2020 ACE Malta, 6 hafta ve üzeri kayıtlarda paket fiyatlarında %20 - %40 arası indirim uyguluyor!
Kampanya 31/12/2020 tarihine kadar başlayacak eğitimler için geçerli fakat en geç kayıt tarihi 29/02/2020 !
ACE Malta 8 Hafta ve üzeri 01/02/2020 29/02/2020 ACE Malta, 6 hafta ve üzeri kayıtlarda Genel İngilizce Kursu Öde Yoğun İngilizce Eğitimi Al!
Kampanya 31/12/2020 tarihine kadar başlayacak eğitimler için geçerli fakat en geç kayıt tarihi 29/02/2020 !
ACE Malta 24 Hafta ve üzeri 01/01/2020 22/02/2020 ACE Malta, 24 hafta ve üzeri kayıtlarda Kurs için Yaz Sezon Farkı alınmıyor!
24 hafta ve üzeri kayıtlarda ise hem Kurs hem de Konaklamadan Yaz Sezon Farkı almıyor.
Clubclass Malta 8 Hafta ve üzeri 01/01/2020 29/02/2020 Clubclass Malta dil okulu, Malta'da dil eğitimi alacaklar için sabit döviz kuru kampanyası sunuyor. 8 hafta ve üzeri İngilizce dil eğitimi alacaklar için 1 Euro = 5 TL.
ESE Malta 1 - 7 Hafta arası 01/02/2020 29/02/2020 ESE Malta, 1 - 7 hafta arası kayıtlarda Kurs ve Konaklama paket fiyatlar üzerinden %20'a varan indirimler uyguluyor. Kampanya dahilinde kursun başlangıç tarihi 04 Ocak 2020 ile 27 Mart 2020 arasında olması gerekiyor.

12 Hafta Kayıt Ol, Uçak Biletini Kap!

ücretsiz uçak bileti

DilokuluMalta.com olarak tüm öğrencilerimize her zaman en ucuz ve en ekonomik uçak bileti sunmak için her türlü araştırmayı sizin adınıza yapıyoruz. Uçak biletleri kademeli fiyat politikasına göre sürekli olarak değiştiğinden, erken kaydın önemi çok büyüktür. Bu nedenle, ne kadar erken kayıt yaptırıp, uçak biletinizi ne kadar erken alırsanız o kadar ekonomik bilet alma şansınız olur.

Eğer 3 ay (12 hafta) ve daha uzun sureli bir eğitim planlıyorsanız, o zaman uçak biletinizi ücretsiz olarak paket programınıza dahil ediyoruz. Ücretsiz uçak biletlerinin geçerli olduğu okullar için lütfen eğitim danışmanlarımızdan bilgi alınız.

"Hediye Uçak Bileti Kampanyası" kampanyaya dahil olan okullarda geçerli olup, 2021 yılında kursuna başlayacak tüm öğrenciler için geçerlidir. Kampanya bir başka kampanya ile birleştirilemez. "Hediye Uçak Bileti Kampanyası", kontenjanlarla sınırlı olup, Kampanyaya dahil olan ücretler;

Kurs, Konaklama, Havaalanı Transferleri, Kurs Kitapları ve Eğitim Materyalleri, Vize ücreti ve Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortasıdır.

"Hediye Uçak Bileti Kampanyası"nda tüm okul ücretinin kurs başlangıç tarihinden 30 gün önce ödenmesi gerekmektedir.

DilOkuluMalta.com öğrencilerine Özel Kariyer!

özel Kariyer

Kariyer Programlarına % 50 İndirimli Katılma Fırsatı!!

“DilokuluMalta.com” aracılığı ile Malta’daki Dil okullarına 8 hafta ve üzeri kayıt olan tüm öğrencilerimize Şişli Bemar Kariyer Okulu’ndaki Kariyer Programlarına %50 İNDİRİMLİ katılma fırsatı sunuyoruz.

Katılabileceğiniz kariyer programları için eğitim danışmanlarınızdan bilgi alabilirsiniz.

Dilokulumalta.com" Malta Konsolosluğu Yetkili Vize Acentasıdır!

Malta Konsolosluğu Yetkili Vize Acentası

"Dilokulumalta.com" Malta Konsolosluğu Yetkili Vize Acentası'dır (AVIA - Accredited Visa Intermediary Agent). Ve dolayısı ile Malta vize başvurularınız, profesyonel vize kadrosu ile şansa kalmaz.

"Dilokulumalta.com", Malta vizesi için konsolosluğa gitmenize, sıra beklemenize gerek kalmadan Türkiye'nin her tarafından vize işlemlerinizi sizin adınıza yürütmek için Malta Konsolosluğu tarafından yetkilendirilmiştir.

Malta'da dil eğitimi için seçiminizi yaparken seçtiğiniz kurumun Malta Konsolosluğu tarafından Akredite Vize Acentası olmaması durumunda tüm vize işlemleri ile kendiniz ilgilenmek zorunda kalırsınız. Bu durumda vize başvurunuzu şahsen yapmanız ve sonucunu yine şahsen teslim almanız gerekir.

Advance Yurtdışı Eğitimin, Malta konusunda ki deneyimli ekibinin oluşturduğu "Dilokulumalta.com", Malta vize işlemlerinizin tamamını sizin adınıza tamamen ÜCRETSİZ yerine getirmekte YETKİLİDİR.

Ayrıca 12 hafta ve üzeri tüm kayıtlarda 80 Euro olan vize ücreti ve 30 Euro olan vize servis bedeli ücreti "Dilokulumalta.com" tarafından karşılanmaktadır.

Yeşil Pasaport'a Vizesiz Malta

Malta yeşil pasaporta vizesiz

01 Kasım 2008'de Avrupa Birliğine tam üye olan Malta, iş, eğitim, turizm ve diğer amaçlı seyahatlerde Türk Vatandaşlarına Schengen Vizesi uygulamaktadır. Yeşil Pasaport sahibi öğrencilerin Malta'ya eğitim için gidecekleri zaman vize başvurusu yapmasına gerek yoktur. Malta'ya girişte ihtiyaç duyacağınız tek belge "DilokuluMalta.com" tarafından hazırlanan okul evraklarınız olacaktır. Diğer ülkelerin aksine, Yeşil Pasaportla vizesiz eğitim alabileceğiniz tek ülke olan Malta'da Vizesiz Eğitimin keyfini çıkartın.

En Ucuz Uçak Bileti Cepte!

uçak bileti

"DilokuluMalta.com" olarak tüm öğrencilerimize her zaman en ucuz ve en ekonomik uçak bileti sunmak için her türlü araştırmayı sizin adınıza biz yapıyoruz. İster 2 haftalık, isterseniz 6 aylık bir eğitim planlayın, uçak biletlerinizi özel anlaşmalarımız ve yoğun araştırmalarımız sayesinde inanılmaz fiyatlarla sunuyoruz. İstanbul - Malta - İstanbul, gidiş dönüş uçak biletleri 150 Euro ve 250 Euro arasında değişmektedir. Uçak biletleri rezervasyonları "DilokuluMalta.com" tarafından yapılmamakta olup uçaklardaki yer durumuna göre yapılmaktadır.

"DilokuluMalta.com" yoğun öğrenci potansiyeli sayesinde yıl içerisinde uluslararası kurumlarla özel antlaşmalar yapmakta ve bu kurumlardan aldığı indirimleri direk olarak öğrencilerine sunmaktadır.

Vize Bizden!

Vize Bizden

Malta'da en az 12 haftalık kurs + konaklama programına kayıt yaptırdığınızda, Malta vize ücreti olan 80 Euro ve Malta Vize Başvuru servis ücreti olan 30 Euro "Dilokulumalta.com" tarafından karşılanmaktadır. Kampanyaya dahil olan okullar için eğitim danışmanlarımızdan bilgi isteyin!

Sağlığınız Garantide!

sağlığınız garantide

Malta'da dil eğitiminiz süresince sağlığınız DilokuluMalta.com tarafından yaptırılan "Seyahat Sağlık Sigortası" ile güvencede. Gidiş tarihi ve süresi ne olursa olsun, 30.000 Euro üst teminatlı %100 kapsamlı sağlık sigortası hiç bir ekstra ücret talep edilmeden yaptırılmaktadır. Yaptırılan sağlık sigortası şu an için zorunlu bir evrak değildir. Sağlık poliçesi, okul ve vize dosyanız ile birlikte size teslim edilir. Herhangi bir sağlık probleminde istediğiniz hastaneye gidip muayene ve tedavi olabilirsiniz. Sağlık sigortası kapsamında, sigorta şirketinden hastane masraflarınızı tahsil edebilmeniz için "doktor raporu" ve "hastane faturasını" kesinlikle almalısınız. Rapor ve fatura doğrultusunda sizi bilgilendirdiğimiz kurumlardan fatura tutarını Türkiye'ye döndüğünüzde tahsil edebilirsiniz.

Eğitim Süresince Destek!

eğitim süresince destek

Malta’ya vardığınız andan, eğitiminizi tamamlayıp bitirdiğiniz ve Türkiye’ye döneceğiniz zamana kadar DİLOKULUMALTA.COM ekibi büyük küçük her türlü sorununuzu çözebilmek için eğitiminiz süresince sizlere destek verecektir. Bunun için dosyanızın içerisinde bulunan acil iletişim numaraları ya da mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi: Yukarıdaki Malta Dil Okulları fiyatları yalnızca kurs fiyatlarını karşılaştırmak amacıyla sunulmuştur.
Uyarı! Yıl içerisinde Dilokulumalta.com'a özel fiyatlardan dolayı yukarıdaki fiyatlar üzerinden indirimler ortaya çıkabilmektedir.

Gitmek istediğiniz dönem ve kurs süresini Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu doldurarak bize ulaştırırsanız, size özel bütçe hesaplamalarını ve geçerli kampanyalarımızı Malta'da eğitim almış Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız sizlere en kısa zamanda gönderecektir.

indirimli malta dil okulları | indirimli malta ingilizce kursları | kampanyalı malta dil okulları | promosyonlu malta dil okulları | malta dil okulu kampanyaları | malta dil kursu kampanyaları

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!