ESE Malta Valley View Konaklama

Anasayfa > Malta Dil Okulları > ESE Malta > ESE Valley View Konaklama

ESE Malta Valley View Konaklama

Valley View konaklama ESE Malta dil okulunun sunduğu "Economy Apart" konaklama seçeneklerinden birisidir. Economy Apart konaklamalar ESE Malta'nın sunduğu en ekonomik ve en ucuz konaklamalardır. Valley View konaklama, ESE Malta dil okuluna 1,3 km uzaklıkta ve yürüyerek 15 dakika mesafededir. Valley View adını apartmanların vadi manzarasına bakmasından dolayı almıştır.

Valley View konaklama, toplamda 5 daireden oluşur. 1 ve 2 numaralı apartlar 5 yatak odalı, 3 ve 4 numaralı daireler 4 yatak odalı, 5 numaralı daire ise 6 yatak odalıdır. Valley View konaklama özellikle uzun dönem kalacak ve ekonomik konaklama tercih eden öğrenciler için idealdir. Her dairede, ortak kullanılan mutfak, ortak yaşam alanı ve televizyon, ücretsiz kablosuz internet, çamaşır makinesi, klima ve balkon bulunmaktadır. Banyolar ise daireye ve oda yapısına göre değişkendir. Bazı odalarda banyo odanın içinde bazılarında ise dışarıdadır. Banyonun odanın içerisinde olması veya dışarıda olması ücret farkına sebep olmaz.

ese malta valley view konaklama

Hızlı Erişim


ESE Malta Valley View Konaklama Kimler için Uygun?

ESE Malta dil okulunun sunduğu ekonomik konaklamalardan biri olan Valley View, özellikle uzun dönem öğrenciler için idealdir. ESE'nin sunduğu en ekonomik konaklamalardan biri olması en büyük avantajıdır. Kısa dönem kayıt olmak isteyen öğrenciler içinde avantajlı bir ortam sunmaktadır. Sadece ESE dil okulunun öğrencilerinin kaldığı konaklama arkadaş edinmek isteyen kişiler için idealdir. Konaklamanın tek dezavantajı 15 dakikalık yürüyüş mesafesidir.

ESE Malta Valley View Konaklama Özellikleri

  • 49 kişi kapasiteli - 5 Apartman Dairesi
  • Tek kişilik, İki kişilik ve Üç kişilik odalar *
  • Klima
  • Çamaşır makinası
  • Tüm apartmanlarda balkon
  • Ortak kullanım mutfak
  • Ücretsiz internet erişimi
  • Okula uzaklığı yürüyerek 15 dakika
  • Haftada bir kez konaklama temizliği
  • Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi

* 2 ve 3 lişilik odalar arasında konaklama ücretinde fiyat farkı yoktur.

ESE Valley View Konaklama Resimleri

ESE Malta Valley View Konaklama Nerede?

ESE Valley View konaklama, ESE Malta dil okuluna yaklaşık 15 dakika mesafede bulunmaktadır. Valley View konaklamanın tam adresi Valley View Apartments - ESE, 95 Triq Il-Gizimin, Swieqi, Malta'dır.

Valley View apatmanları toplam 5 villadan oluşur. Bu villar sırt sırta pozisyondadır ve girişleri iki farklı sokaktandır. 1 ve 2 nolu villaların adresi: Triq Josef Kalleya, Is-Swieqi. 3,4 ve 5 nolu vilların adresi ise Triq il-Gizimin, Is-Swieqi'dir.

ese maltadan valley viewe nasıl gidilir

ESE Malta Dil Okulu Konaklamaları

ESE Malta dil okulunun öğrencilerine sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!