ESE Malta Med Vista Konaklama

Anasayfa > Malta Dil Okulları > ESE Malta > ESE Med Vista Konaklama

ESE Malta Med Vista Konaklama

Med Vista konaklama ESE Malta dil okulunun sunduğu "Economy Apart" konaklama seçeneklerinden birisidir. Economy Apart konaklamalar ESE Malta'nın sunduğu en ekonomik ve en ucuz konaklamalardır. Med Vista konaklama, ESE Malta dil okuluna 1,3 km uzaklıkta ve yürüyerek yaklaşık 18 dakika mesafededir.

Med Vista konaklama, toplamda 6 odadan oluşur. 1, 4, ve 6 nolu odalar üçer (3) kişilik, 2, 3 ve 5 nolu odalar ise ikişer (2) kişiliktir. Med Vista konaklama özellikle uzun dönem kalacak ve ekonomik konaklama tercih eden öğrenciler için idealdir. Her dairede, ortak kullanılan mutfak, ortak yaşam alanı ve televizyon, ücretsiz kablosuz internet, çamaşır makinesi ve balkon bulunmaktadır. Dairede toplamda 3 banyo bulunmaktadır. Bazı odalarda banyo odanın içinde bazılarında ise dışarıdadır. Banyonun odanın içerisinde olması veya dışarıda olması ücret farkına sebep olmaz. Bu dairelerin en büyük dezavantajı konaklamalarda klima olmamasıdır.

ese malta medvista konaklama

Hızlı Erişim


ESE Malta Med Vista Konaklama Kimler için Uygun?

ESE Malta dil okulunun sunduğu ekonomik konaklamalardan biri olan Med Vista, özellikle uzun dönem öğrenciler için idealdir. ESE'nin sunduğu en ekonomik konaklamalardan biri olması en büyük avantajıdır. Kısa dönem kayıt olmak isteyen öğrenciler içinde avantajlı bir ortam sunmaktadır. Sadece ESE dil okulunun öğrencilerinin kaldığı konaklama arkadaş edinmek isteyen kişiler için idealdir. Konaklamanın dezavantajları 18 dakikalık yürüyüş mesafesi ve klima olmamasıdır.

ESE Malta Med Vista Konaklama Özellikleri

  • 15 kişi kapasiteli - 6 Yatak Odası
  • Tek kişilik, İki kişilik ve Üç kişilik odalar *
  • Çamaşır makinası
  • Tüm apartmanlarda balkon
  • Ortak kullanım mutfak
  • Ücretsiz internet erişimi
  • Okula uzaklığı yürüyerek 18 dakika
  • Haftada bir kez konaklama temizliği
  • Haftada bir kez havlu ve çarşafların değişimi

* 2 ve 3 kişilik odalar arasında konaklama ücretinde fiyat farkı yoktur.

ESE Med Vista Konaklama Resimleri

ESE Malta Med Vista Konaklama Nerede?

ESE Med Vista konaklama, ESE Malta dil okuluna yaklaşık 18 dakika mesafede bulunmaktadır. Med Vista konaklamanın tam adresi Med Vista, Flat 10, Block B, St Mark Street, St Julians Malta'dır.

ese maltadan medvista konaklamaya nasıl gidilir

ESE Malta Dil Okulu Konaklamaları

ESE Malta dil okulunun öğrencilerine sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!