St Julians – Malta Şehirleri Rehberi

St Julians – Malta Şehir Rehberi

St Julians, Akdeniz bölgesinde bulunan hem turistik anlamda hem de dil eğitimi alanında çok fazla tercih edilen ülke olan Malta Adasının en gözde şehridir. Malta’nın başkenti Valetta’nın kuzeyinde yer almaktadır. Ülkenin en güzel sahilleri burada bulunur. Bünyesinde çok fazla İngilizce dil okulu barındırması nedeniyle bölgede daha çok öğrenciler konaklamaktadır. Aynı zamanda çok fazla otel, sahil, restoran, kafe ve eğlence mekanları bulunduğu için bölge turist bakımdan da yoğundur.

Turistik olarak ilgi çeken Malta’nın en yüksek binası Portomaso Kulesi’de bu bölgede yer almaktadır.

St Julians’da güzel bir şarap eşliğinde hoş bir akşam yemeği yiyebileceğiniz bir çok restoran bulabilirsiniz.

Dalış yapmayı seviyorsanız veya daha önce dalış yapmadıysanız ancak bu deneyimi yaşamak istiyorsanız St Julians’da dalış yapabileceğiniz koylar ve aynı zamanda dalış eğitimi alabileceğiniz yerler vardır.

Deniz düşkünü iseniz ve deniz size huzur veriyorsa St Julians’tan kalkan teknelerden bir tanesine binip çevredeki güzellikleri keşfetmekle birlikte keyifli vakit geçirmenizi öneririz.

St Julians Malta Gece Hayatı ve Eğlence

Malta adasının eğlence merkezi olarak bilinen Paceville’de bu şehirde yer almaktadır. Paceville’de Malta’nın en büyük sineması, bowling yeri ve alışveriş merkezini bulabilirsiniz. Eğlencenin dibine vurmayı seviyorsanız hafta sonları öğrenciler ve turistler tarafından çok fazla ilgi gören bu bölgeye gitmenizi öneririz.

St Julians’da Bulunan Dil Okulları

Bu bölgede bulunan ve İngilizce kursu veren okullar şunlardır:

St Julians Dil Okulları
ESE MaltaACE Malta
Clubclass MaltaEC Malta
EF Malta MaltaInternational House Malta
MaltalinguaSprachcaffe Malta

Bu okullarla ilgili daha ayrıntılı bilgi için bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Malta adası sürekli kendini geliştirmekte olan ve günden güne size çok daha iyi fırsatlar sunmaya başlayan bir ülkedir. Konumu ve iklimi nedeni ile çok fazla turist çeken bir ülke olması, farklı toplumlardan insanlarla iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda ana dili İngilizce olan Avrupa ülkelerinden hem yaşam anlamında hem de eğitim anlamında daha ucuz olması Malta’nın daha çok tercih edilmesini sağlamaktadır. Hem dil eğitimi hem de turist olarak Malta’ya giden insanların kaynaşmaları için mükemmel bir konum olan St Julians bölgesi de İngilizcenizi geliştirmeniz ve farklı insanlarla kaynaşmanız için ideal bir tercih olacaktır. St Julians dışında bir Malta dil okulunda eğitim alsanız bile Malta adası küçük bir ada olduğu için kolaylıkla bu bölgeye ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Malta dil okulu kayıt işlemlerinizi Türkiye Resmi Temsilcisi Dilokulumalta.com üzerinden yapabilirsiniz. %30’a varan indirimler hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

malta dil okulları bilgi al

Faydalı mı?

Yazımız faydalı mı? Eğer faydalı ise aşağıdaki yazılarımızı da beğenebilirsiniz;

Summary
St Julians - Malta Şehirleri Rehberi
Makale
St Julians - Malta Şehirleri Rehberi
Açıklama
St Julians, Akdeniz bölgesinde bulunan hem turistik anlamda hem de dil eğitimi alanında çok fazla tercih edilen ülke olan Malta Adasının en gözde şehridir. Malta’nın başkenti Valetta’nın kuzeyinde yer almaktadır.
Yazar
Kurum
Dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir