Malta Dil Okulu Linguatime’ı Seçmeniz İçin 5 Neden

Malta dil okulları konusunda iyi derecede İngilizce dil eğitiminde günden güne daha popüler hale geliyor. Malta, dil okulu öğrencilerine birbirinden güzel fırsatlar sunuyor. Malta’da dil okulu düşünen öğrenciler için hazırladığımız Malta Dil Okulu Linguatime’ı seçmeniz için 5 neden yazımızdan önce Linguatime Malta dil okulu hakkında bilgi verelim.

Linguatime Malta Dil Okulu

Linguatime Malta dil okulu Malta’nın profesyonel olarak İngilizce dil eğitimi veren dil okullarından biridir. Linguatime Malta; İngilizce dil Eğitimi için ihtiyacınız olan kaliteli eğitimi sunmayı hedeflemektedir. Linguatime Malta olarak sunduğumuz kaliteli eğitim ve öğretmenlerimizin ilgisi sayesinde İngilizceyi rahatça konuşabileceğiniz bir ortam yaratarak, eğitiminiz için en yüksek verimi almanızı sağlıyoruz. Linguatime Malta dil okulu Malta Eğitim Bakanlığı onaylı olmasının yanında FELTOM onaylı yüksek kalite standartlarına İngilizce dil eğitimi veren bir okuldur.

Linguatime Malta dil okulu, Malta’nın en merkezi yeri olan Sliema’da deniz kıyısında bulunmaktadır. Okuldan St. Julian’s Bay ve Malta batı sahili olduğu gibi görünmektedir. Sliema Malta’nın en modern kasabalarından biri olup, en ünlü cafe, bar restaurantlar, alışveriş merkezleri, süpermarketler bu kasabada yer almaktadır. 1950 yılında inşa edilen Linguatime Malta dil okulu; oldukça rahat, modern ve ferah binasıyla öğrencilere huzurlu bir atmosfer yaratmaktadır. Binanın içerisinde 170 öğrenci kapasitesi olan 18 derslik bulunmaktadır. İçerisinde kitapları, cdleri, videoları, kasetleri, bilgisayarı, interneti olan zengin bir kütüphanesi vardır. Ayrıca kafesi, bahçesi, dinlenme, tv ve oyun odaları ile öğrencilere konforlu bir ortam sağlanmaktadır.

Linguatime Malta dil okulu yıl boyunca yetişkin ve çocuk olmak üzere Avrupa’nın her yerinden gelen öğrencilere özel sertifikalı İngilizce öğretmenleri ile kusursuz bir eğitim sunmaktadır. Eğitim programları içerisinde genel İngilizce, yoğun İngilizce, birebir kurs, iş İngilizcesi, sınavlara hazırlık kursları (Cambridge, IELTS) şeklinde tüm ihtiyaçlara yönelik İngilizce eğitim programları verilmektedir. Linguatime Malta dil okuluna 40 farklı ülkeden öğrenci gelmektedir. Öğrencilerimize değişik alternatiflerde konaklama türleri sunmakta olan Linguatime Malta dil okulunda seçebileceğiniz konaklamalar; Aile yanı konaklamalar, Okul yurtları, Apart Oteller ve hostel konaklamalardır.

İşte, Malta Dil Okulu Linguatime’ı Seçmeniz için 5 Neden

Verdiği kaliteli eğitim ve öğrencilere sunduğu birbirinden iyi etkinlerle Linguatime Malta’da Dil Eğitimi Alabileceğiniz En İyi 5 Dil Okulu arasında yer alıyor. Malta’da dil eğitimi alırken aynı zamanda yurtdışında da yaşama deneyimi edineceğiniz Malta Dil Okulu Linguatime’ı seçmeniz için 5 neden.

1.Karşılama Hizmetleri

Linguatime Malta Dil Okulu, yeni giden öğrencilerin şehirde yabancılık çekmemesi, konaklayacağı yere güvenli bir şekilde ulaşması için havalimanında karışılama hizmeti sunuyor.

2.Öğrenci Şehri

Linguatime’ın yer aldığı şehir Sliema tam bir öğrenci şehri. Dil okullarının yoğunluklu olarak bulunduğu Sliema şehri Malta’nın en büyük ve en modern şehirleri arasında. Öğrenciler için birçok yeri kolaylıkla bulabileceğiniz şehir Sliema öğrenci dostu bir şehirdir.

3.Okulun Konumu

Malta Dil Okulu Linguatime’ı Seçmeniz İçin 5 Neden -1

Malta Dil Okulu Linguatime’ı seçmeniz için 5 neden arasında üçüncüsü olan okulun konumu çok iyi yerde. Sahil şehri olan Sliema’nın limanına ve plajlara yürüme mesafesinde. Ders sonrası vakitlerinizi denizde ve limanda geçirebileceğiniz çok iyi bir konumu var.

4.Konaklama

Linguatime Malta Dil Okulu, konaklama konusunda öğrencilere her türlü hizmeti sunmakta. Odalarda havlularınız bile hazır. Konakla hizmeti aldığınız binada çamaşır yıkama hizmetine kadar sizin rahatlığınız için her türlü hizmet mevcut. Ayrıca konaklayacağınız yer dil eğitimi alacağınız Linguatime binasına 5-10 dakika uzaklıkta.

5.Uygun Fiyat

Malta Dil Okulları verdiği uygun fiyatlı ve kaliteli İngilizce dil eğitimi konusunda dünyada sayılı ülkeler arasında. Linguatime verdiği kaliteli İngilizce dil eğitimini diğer Malta dil okullarına göre verdiği İngilizce kursuna göre uygun fiyatlı dil eğitimi veriyor.

Malta Dil Okulu Linguatime hakkında ve diğer Malta dil okulu fiyatları için detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

[siteorigin_widget class=”DWQA_Widgets_Latest_Question”][/siteorigin_widget]
Summary
Malta Dil Okulu Linguatime’ı Seçmeniz İçin 5 Neden
Makale
Malta Dil Okulu Linguatime’ı Seçmeniz İçin 5 Neden
Açıklama
Malta Dil Okulu Linguatime’ı Seçmeniz İçin 5 Neden. Malta'da İngilizce eğitimi isteyenlerin Dil Okulu Linguatime'ı mutlaka seçmeniz için 5 neden var.
Yazar
Kurum
dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir