Malta Dil Okulları Ne Zaman Açılacak?

Malta dil okulları ne zaman açılacak? Malta’da okullar ne zaman açılacak?  Malta’da dil eğitimi ne zaman başlayacak? Malta’da İngilizce kursu ne zaman açılacak? Malta’da İngilizce kursu ne zaman başlayacak? Malta dil okulları kapalı mı? 

Malta dil okulları ne zaman açılacak?

Bilindiği üzere Korona Virüs önlemleri kapsamında Malta’da ki dil okulları da belirsiz bir süre için eğitime ara vermişti. Bu süre ilk açıklamalara göre 30 Haziran 2020 tarihini kadar Malta dil okullarının kapalı olacağı yönündeydi.

Güzel haber şu, Malta’daki dil okulları 01 Temmuz 2020 tarihinden itibaren faaliyetlerine yeniden başlıyor. Böylece daha önce eğitimine ara vermek zorunda kalan öğrenciler eğitimlerine 01 Temmuz itibari ile başlayabilecekler. Ayrıca yeni kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerde artık kayıt ve Malta vizesi işlemlerine başlayabilir. Kötü haber şu; Malta’ya uçuşlar Ağustos ayında başlayacak!

Malta dil okulları kapalı mı?

15 Mart 2020 tarihinden itibaren kapalı olan Malta Dil Okulları sonunda 01 Temmuz 2020 tarihi itibari ile eğitimlerine devam etmeye başlanacağı bildirildi.

İlk etapta 16 ülke ile Malta’dan karşılıklı uçuşlar yapılacak; İzlanda, Slovakya, Güney Kıbrıs, Litvanya, İsrail,  Norveç, İsviçre, Estonya, Danimarka, Maceristan, Avusturya, Lüksemburg, Almanya, Çekya, Finlandiya, ve İrlanda.

Henüz uçuşlar arasında Türkiye yok! Ümit ediyoruz ki sıralanan uçuşlar listesine vaka sayısı düştükçe Ağustos 2020 tarihinden itibaren Türkiye’de katılacak. Detaylar için THY’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz. (https://www.turkishairlines.com/tr-tr/)

Malta’ya uçuşlar ne zaman başlayacak?

Ağustos 2020 tarihinden itibaren vaka sayısı düştükçe uçuşlara başlanılacağı bildirildi.

Malta’da İngilizce kursları ne zaman başlayacak?

Malta’da İngilizce kursu almak isteyen öğrencilerin en çok merak ettiği sorunun yanıtını aslında Türk Hava Yollarımda. THY Türkiye’den Malta’ya direkt uçuş sağlayan tek uçuş şirketi. Türk Hava Yolları, 10 Hazirandan itibaren dış hat uçuşlarına başlayacağını açıkladı, fakat Malta ilk etapta bu destinasyonlardan biri değil. Ağustos ayında dış hat uçuşlarının arttırılması planlanıyor.

Malta’da İngilizce kursları THY’nin Malta uçuşlarını başlatmasıyla beraber Türk Öğrencilere hizmet vermeye başlayacak. Öte yandan kapıları açılan Avrupa Birliğine bağlı olan ülkelerden transit yolcu konumunda geçiş yasağı devam ettiği için aktarmalı uçuşlarda ne yazık ki yapılamıyor.

Dilokulu Malta ekibi olarak güncel bilgilerimizi paylaşmaya devam edeceğiz.

Summary
Malta Dil Okulları Ne Zaman Açılacak?
Makale
Malta Dil Okulları Ne Zaman Açılacak?
Açıklama
Malta dil okulları ne zaman açılacak? Malta'da okullar ne zaman açılacak?  Malta'da dil eğitimi ne zaman başlayacak? Malta'da İngilizce kursu ne zaman açılacak? Malta'da İngilizce kursu ne zaman başlayacak? Malta dil okulları kapalı mı? 
Yazar
Kurum
Dilokulumalta.com
Logo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir