Okul Grupları için Yaz Kampı

Hemen Bilgi İste!

Okul Grupları için Malta Yaz Okulları

Özellikle İlkokul, Ortaokul ve Lise okul grupları için özel olarak planlanan programlarda, gitmek istediğiniz ülke, şehir ve okul için katılımcı sayısına göre yaz kampı programı düzenlenmektedir. Okul grupları için Yaz Kampları, bireysel katılınan yaz kamplarına göre daha avantajlıdır. Grup halinde yapılan rezervasyonlar sayesinde, uçak biletleri, transferler, okul ücretleri, konaklama ücretleri gibi bir çok kalem de grup indirimi sağlanır ve bireysel fiyatlardan daha ekonomik bir paket oluşturulur.

Kapalı bir grubun öğrenme hedeflerine bağlı olarak, haftada 20 ila 40 ders arası ders alınabilir ve her ders 45 dakikadır. Kurslar Pazartesi günü başlar ve diğer tarihler de düşünülebilse de, Haziran ve Eylül ayları arasında geçerlidir. Size özel bir program tercih ederseniz, varıştan dört hafta önce bize grup profilini göndermelisiniz. Başlangıç seviyesi dahil, bütün seviyelerde ingilizce kursu eğitimi alma şansı mevcuttur. Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Arzu edilirse grup tamamen size özel olabilir yada uluslar arası karma sınıflarda eğitim alınabilir. Genellikle yaş gruplarına göre konaklama organizasyonu yapılmaktadır. Genel konaklama seçenekleri ise Aile Yanı Konaklama ve Residance konaklamadır.

Okul Grupları için örnek günlük yaz kampı programı şu şekildedir;

Saat Örnek Program
07:30 Günaydın - Kalkış saati
08:30 Kahvaltı
09:00 Sabah Aktivitesi - Örnek: Kuş Parkına gezi
13:00 Salini Resortta Sıcak Öğle Yemeği
14:00 İngilizce Kursu
19:00 Salini Resortta Akşam Yemeği
20:00 Akşam Aktivitesi - Örnek: Bowling
23:00 Uyku saati

Okul Grupları için Malta Yaz Okulu Salini Resort Konaklama

Adres: Salina Bay, St Paul's Bay, NXR9030, Malta

ESE Malta'nın 9 - 17 yaş arası öğrencilerinin kaldığı konaklama olan Salini Resort konaklama ESE'nin Paceville'de bulunan ana binasına otobüs ile 10 -15 dakika mesafededir. Okul grupları için Malta Yaz Okullarına katılan öğrenciler 7/24 denetim altında Salini Resortta konaklamaktadırlar.

ESE Malta Yaz Okulu programı içerisinde sunulan İngilizce Kursları da Salini Resort konaklama içerisinde verilmektedir. Salini Resort konaklamada tüm öğrenciler 7/24 gözetim altında tutulmaktadır.

Malta Yaz Okulu Programları

En çok arananlar: okul grupları için malta yaz okulu | malta yaz okulu grup fiyatları | malta yaz okulu okullar için | okullar için malta yaz kampı

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!