NSTS Malta Dil Okulu

Sliema, Malta
Anasayfa > Malta Dil Okulları > NSTS Malta
nsts malta dil okulu

NSTS Malta Dil Okulu

DilokuluMalta.com
10

NSTS Malta Dil Okulu

NSTS Malta Dil Okulu, 1963 yılında kuruldu ve Malta’da kurulan ilk ingilizce dil okuludur. 1989 yılından beri Malta Eğitim Bakanlığı onaylı ve FELTOM üyesidir. Öğrencilerin ihtiyaçlarına göre çözüm ve öğretim yöntemleri geliştirme konusunda Malta’daki diğer okullara öncü olduğu söylenebilir.Ayrıca bünyesindeki öğretmen eğitim merkezi ile , uluslar arası öğretmen sertifikası (CELTA) için eğitim veren merkezler arasındadır. NSTS Dil Okulunda en popüler eğitim programı olan Genel İngilizce programında 6-8 kişilik sınıflarda haftada 20 ders eğitim verilir. İleri İngilizce programında ders saati haftada 30 derstir. Bu programlarda öğrenciler, okuma, yazma, dinleme ve konuşma pratikleriyle İngilizceyi kullanmada temel yeterlilikleri kazanırlar. İş ihtiyaçları ve kültürel farkındalık, sunum yapma, iş içerisinde sosyal ilişkiyi geliştirme, toplantı ve müzakere etme konularında İngilizceyi rahat şekilde kullanmanızı sağlayacak İş İngilizcesi (Business English) programında en fazla 5 kişilik sınıflarda, 1 ile 4 hafta arası haftada 20/30 saat eğitim alabilirsiniz. Bu eğitim için minimum yaş sınırı 18 dir.

NSTS Dil Okulunda ki bir başka eğitim seçeneği de Haziran ortası ile Eylül sonuna kadarki süreçte katılabildiğiniz yaz okullarıdır. En fazla 12-15 kişilik sınıflarda 1-6 hafta eğitim görebilirsiniz. Bu eğitim programında, en yoğun olan yaz döneminde birçok ulustan öğrencilerle, akşam aktiviteleri ile ve özel plajımızda yüzerek ve eğlenerek zamanınızı değerlendirebilirsiniz. NSTS Malta dil okulunda ayrıca Bire-Bir Özel İngilizce ve sınavlara hazırlık kurs seçenekleri de mevcuttur. Ayrıca NSTS Dil Okulunda, bir Akdeniz adası olan Malta’nın güzellikleri içerisinde, düzgün, akıcı ve kendinden emin bir şekilde İngilizce konuşabilmenize ve diğer öğrencilerle pratik yapmanıza olanak sağlayan sosyal aktivitelere katılabilirsiniz.

NSTS Malta Dil Okulu Kurs Seçenekleri

İngilizce eğitiminiz süresince, Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma, Anlama, Gramer, Kelime Bilgisi, ve Telafuz bilginizi genel anlamda geliştirirsiniz. Bu sayede, eğitiminiz tamamlandığında İngilizcenize daha çok güvenir, grammerinizi, kelime bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirerek daha akıcı konuşabilirsiniz. Genel İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 4 ders olarak planlanmıştır.
Genel İngilizce programının takip edildiği ve kısa sürede daha iyi sonuç almak için Yoğun İngilizce programlarını tercih edebilirsiniz. Yoğun İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 6 ders olarak planlanmıştır. Yoğun İngilizce programları ile aynı süre zarfında Genel İngilizce Kursuna göre ortalama %50 daha fazla eğitim alır ve planladığınız eğitim süresini daha verimli geçirebilirsiniz.
Kalabalık sınıf eğitimleri yerine daha küçük gruplar ile eğitim almak isteyenler için idealdir. Haftada 20 veya 30 ders seçenekleri ile her Pazartesi başlayabileceğiniz Miniclass kurslarında sınıf mevcutları maksimum 6 kişi ile sınırlandırılmış ve özellikle kısa süreli eğitim planlamalarında maksimum verim hedeflenmiştir.
Minimum 8 hafta ve üzeri kayıt olabileceğiniz, haftada 20 veya 30 ders tercihi ile birlikte İndirimli fiyatlardan faydalanabileceğiniz Genel veya Yoğun İngiizce programlarıdır. Hafta sayısı arttıkça birim fiyat düşürülerek, hem ekonomik hem de hedef odaklı bir eğitim programı olarak planlanmıştır.
Minimum B1 seviyesini bitirmiş öğrencilerin katılabileceği İş İngilizcesi programları haftada 20 veya 30 ders seçeneği ile beraber hedefe ulaşabilmek için 6 kişilik sınıflarda verilmektedir.
Dünya çapında kabul eden İngilizce yeterlilik sınavlarının her biri için farklı eğitim programları sunulmaktadır. IELTS, TOEFL ve Cambridge (PET, FCE, CAE, CPE) kurslarının en önemli ortak kriteri tercih edilen sınava yönelik stratejiler ve egzersizler ile sınav skorunuzu yükseltmektir. Sınava hazırlık kursları, her Pazartesi başlayan, Pazartesiden Cumaya 5 gün, günde 6 ders, toplamda haftada 20 veya 30 derslik bir eğitim programı olarak sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!