Campus Hub

Ocak 2022 itibarıyla, Malta Üniversitesi Dil Okulu ve Üniversite Yurdu, yeni inşa edilen Campus Hub binasından faaliyet göstermektedir. Malta Üniversitesi’nin hemen yanında elverişli bir konuma sahip olan Campus Hub, öğrencilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Çok çeşitli konaklama seçeneklerinin yanı sıra ders çalışmak, dinlenmek veya sadece arkadaşlarla takılmak için konforlu alanlar sunar. Malta Üniversitesi Dil Okulu da Kampüs Merkezinde yer almaktadır ve bu da öğrencilerin bizimle birlikte çalışmaları ve burada kalmaları için çok rahat bir seçenektir.

campus hub 2

Campus Hub Konaklama Kimler için Uygun?

Campus Hub konaklama Malta Üniversitesi öğrencileri tarafından en çok tercih edilen konaklamadır. Campus Hub, koınkalamada kalmak için tek koşul öğrenci olmanız. Malta genelindeki herhangi bir kurumda öğrenci olarak bulunduğunuz takdirde, Campus HUB konaklamada kalabilirsiniz.

Bu konaklamanın en büyük avantajı bir öğrenci kampüsü olmasıdır. Genelde Malta Üniversitesinde eğitim alan uluslararası öğrenciler bu konaklamayı tercih eder. Üniversitede eğitim dilinin İngilizce olmasından dolayı, buda İngilizce konuşulan bir ortam oluşturur.

Campus Hub, bir öğrenci yurtdundan çok alışveriş merkezi konseptindedir. Öğrenciler için ortak alanlar, mağazalar, restaurantlar ve aslınd abir öğrencinin tüm ihtiyaçlarını kampüs dışına çıkmadan karşılanması amaçlanmıştır.

Kompleksin içerisinde, Starbucks, Burger King, Wellbee's Supermarket, Cake's Box, Pizza Hut, Ottoman Cafe, Cuba Cafe, Hudson Store gibi bir çok mağaza ve cafe bulunmaktadır.  Ayrıca öğrenciler için gym ve yüzme havuzu bulunmaktadır.

Campus Hub Konaklama Seçenekleri

Campus Hub konaklama her ihtiyaca göre farklı konaklama seçenekleri sunar. Bu konaklamalar tek kişilik, iki kişililk, stüdyo veya ortak paylaşımlı apart da,irelr şeklindedir;

  1. Single Room Cluster Apartment : Tek kişilik odalarda bir buçuk boy yatak, gardırop alanı, komodin, ayna ve kilitlenebilir çekmeceli çalışma masası bulunmaktadır. Banyo bir veya iki öğrenci ile paylaşılır. Ayrıca bu konaklama tipinde küçük bir oturma alanı ve TV içeren ortak mutfağa erişiminiz olur. Tercih ederseniz bu konaklamada en-suite banyo seçeceğide bulunmaktadır.
  2. Single Room Shared Apartment : Tek kişilik odalarda bir buçuk boy yatak, gardırop alanı, komodin, ayna ve kilitlenebilir çekmeceli çalışma masası bulunmaktadır. Ortak paylaşımlı apartmana özel mutfak ve banyo dairede kalan diğer 2-3 öğrenci ile paylaşılır.
  3. Studio Apartment : Stüdyo dairelerde bir buçuk boy yatak, gardırop alanı, komodin, ayna ve kilitlenebilir çekmeceli çalışma masası bulunmaktadır. Ayrıca bu konaklamda bir mini mutfak alanı ve en-suite banyo bulunmaktadır.
  4. Twin Room Cluster Apartment : İki yataklı odada iki adet tek kişilik yatak, 2 adet gardırop, 2 adet komodin, bir ayna ve kilitlenebilir çekmecelerle her öğrenci için bir çalışma masası bulunur. Üç ila dört öğrenci ortak banyoyu paylaşır. Ayrıca, küçük bir oturma alanı ve TV içeren ortak ortak mutfağa erişiminiz olur. Tercih ederseniz bu konaklamada en-suite banyo seçeceğide bulunmaktadır.
  5. Twin Room Shared Apartment : İki yatak odalı dairelerde, odaların her birinde 2 adet tek kişilik yatak, 2 adet gardırop, 2 adet komodin, bir ayna ve kilitlenebilir çekmecelerle her öğrenci için bir çalışma masası bulunur. Daireye özel mutfak ve banyo 3 veya 4 öğrenci ile paylaşılır.

Campus Hub Konaklama Nerede

Campus Hub konaklama kompleksi, Malta Üniversitesi kampus girişindedir. Malta Üniversite dil okulu binasıda Campus Hub'ın içerisinde yer alır. Böyle dil eğitimi sırasında okul ve konaklama arasında ulaşıma ihtiyaç duymazsınız. Campus Hub'ın tam adresi: University of Malta Tal-Qroqq L-Imsida, MSD 2080, Malta

Campus Hub ve Konaklama Resimleri

Malta Üniversitesi Dil Okulu Konaklamaları

Malta Üniversitesi Dil Okulu, öğrencilerin tercihlerine göre birden çok konaklama seçeneği sunmakta. Okulumuzun sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz;

ese malta aile yani konaklama

Aile Yanı Konaklama

Malta Üniversitesi Dil Okulu

farklı kültürler ile tanışmak için en ideal konaklama

hotel kappara konaklama

Hotel Kappara

Malta Üniversitesi Dil Okulu

okula 800 m. uzaklıkta

Campus hub konaklama

Campus Hub

Malta Üniversitesi Dil Okulu

okulla aynı kampüste

Malta Üniversitesi dil okulunda aile yanı konaklama hariç tüm konaklamalarda 100 Euro depozito ücreti almaktadır. Bu depozito ücreti konaklamanıza yerleştiğiniz ilk gün sizden alınır ve konaklamadan ayrılacağınız son gün iade edilir. Campus Hub konaklamada kalış sürenize göre minimum 50 Euro’dan 350 Euro’ya kadar depozito ücreti alınır. Depozito bedeli konaklamalarda oluşabilecek hasarlar için alınmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Camous Hub’da internet var mı?2023-11-08T14:27:35+03:00

Tüm binalarda, ister odanızda, ister stüdyonuzda, ister Campus Hub binalarının içi ve çevresinde, nerede olursanız olun bağlantıda kalmanıza olanak tanıyan süper hızlı bir Wi-Fi bağlantısı sunulur.

Campus Hub’da mutfak ve banyo kullanımı ortak mı??2023-11-08T14:25:32+03:00

Hepsinde değil! Stüdyoların tamamında özel banyo ve mutfak bulunmaktadır. Bunun dışındkai bazı konaklama seçeneklerinde banyo odanın içerisinde iken mutfağı minimum 2 kişi maksimum 4 kişi birlikte kullanabileceğiniz seçeneklerde mevcut. Campus Hub içerisinde ayrıca bireysel ve grup çalışma alanları, havuz, spor salonu tesisi, dinlenme ve sosyal ‘bölgeler’ içeren ortak bir öğrenci alanı bulunmaktadır.

Campus Hub’da kimler kalabilir?2023-11-08T14:22:21+03:00

18 yaş ve üzeri ve Malta genelinde bir eğitim kurumuna kayıtlı öğrenci olan herkes Campus Hub konaklamalarda kalabilir.

nasıl yardımcı olabiliriz?

Aradığınızı Bulamadınız mı?

yardım etmek için buradayız …

tüm talep ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

formu göndererek *
Go to Top