Linguatime Malta Dil Okulu

Sliema, Malta
Anasayfa > Malta Dil Okulları > Linguatime Malta Dil Okulu

Linguatime Malta Dil Okulu

Linguatime Malta Dil Okulu, alışveriş merkezi, kafeleri ve yemek mekanlarıyla ünlü Malta'nın Sliema şehrinde yer alır. Malta Dil Okulları arasında eğitim standartları yüksek, profesyonel okullar arasında yer alır. Linguatime Malta Dil Okulu denize sıfır ve konaklama binalarına yürüme mesafesindedir. 1950 yılında İngilizce eğitimi vermeye başlayan dil okulu Malta’nın en kaliteli dil eğitimi veren İngilizce kursları arasındadır. Linguatime Malta Dil Okulu Malta Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan ve FELTOM onaylı yüksek standartlarda İngilizce dil eğitimi veren bir okuldur. Malta'nın en çok tercih edilen dil okulları listesine adını üstlere yazdırmıştır. Linguatime Malta Dil Okulu rahat, modern ve deniz manzaralı binasında 170 öğrenci kapasitesi bulunan 18 derslik bulunmaktadır. Derslikler son teknoloji çevrimiçi donanımla dizayn edilmiştir.

Linguatime Malta Dil Okulunda aile yanı konaklama, yurt, apart daireler ve oteller gibi birçok farklı konaklama alternatifini öğrencilerine sunulmaktadır. Sliema bölgesi, çok sayıda restaurant, kafe, gece kulüpleri, alışveriş merkezleri, sinema salonu, bowling salonları ve kumsalı ile en ilgi çekici bölgelerden biridir.

Linguatime Malta dil okulu, IALC’nin (International Asscociation of Language Centres) 2008 yılından beri üyesidir. IALC'nin misyonu dünya çağında yüksek kaliteli öğrenme deneyimleri sunan dinamik bir dil eğitim merkezi olmaktır. Aynı zamanda LINGUATIME, ELT Council (Yabancı Dil İzleme Kurulu) tarafından denetlenen okuludur. Linguatime Malta Dil Okulu farklı İngilizce kursu taleplerine cevap verebilmek için, Genel İngilizce Kursu, Özel Grup Eğitimi, Yoğun İngilizce Kursları, Birebir İngilizce Kursu (özel dersler), Cambridge sınavlarına yönelik kurslar, TOEFL ve IELTS Sınavlarına Hazırlık Kursları, İş İngilizcesi için özel grup dersleri ve birebir kurslar; 50 yaş üstü bireyler için birebir ve grup dersleri bulunmaktadır.


Bilgi: Linguatime Malta Dil Okulu fiyatlarını PDF olarak görmek için;
Bknz.Linguatime Malta Dil Okulu Fiyatları
Bilgi: Tüm Malta Dil Okulu fiyatlarını görmek için:
Bknz.Malta Dil Okulu Fiyatları

Linguatime Malta Dil Okulu İngilizce Kurs Seçenekleri

Linguatime, Genel İngilizce kursunda eğitim süresince öğrencilerin okuma, yazma, dinleme, konuşma, anlama gibi temel yeteneklerine yoğunlaşır. İngilizce kursu başlamadan önce öğretmenler tarafından seviye belirleme sınavı yapılır ve her öğrenci kendi seviyesine uygun sınıflara yerleştirilir. Genel İngilizce programı günlük hayatta kullanılan İngilizceye yönelik verilen derslerden oluşur. Dersler sadece dil bilgisi ve kitap üzerinden gitmez. Öğrencilerin akıcı İngilizce konuşması için kelime telaffuzlarına ve konuşma aktivitelerine önem verilir. Bu sayede eğitiminiz tamamlandığında İngilizcenize daha çok güvenir, grammerinizi, kelime bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirerek daha akıcı konuşabilirsiniz. Linguatime Malta Dil Okulunda Genel İngilizce programları, Pazartesi'den Cuma'ya, haftanın 5 günü, günde 4 ders olarak planlanmıştır.
Genel İngilizce programının takip edildiği ve kısa sürede daha iyi sonuç almak için Yoğun İngilizce programlarını tercih edebilirsiniz. Linguatime Malta dil okulunda Yoğun İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 6 ders olarak planlanmıştır. Yoğun İngilizce programları ile aynı süre zarfında Genel İngilizce Kursuna göre ortalama %50 daha fazla eğitim alır ve planladığınız eğitim süresini daha verimli geçirebilirsiniz.
Kalabalık sınıf eğitimleri yerine daha küçük gruplar ile eğitim almak isteyenler için idealdir. Linguatime Malta dil okulunda Haftada 20 veya 30 ders seçenekleri ile her Pazartesi başlayabileceğiniz Mini Class kurslarında sınıf mevcutları maksimum 6 kişi ile sınırlandırılmış ve özellikle kısa süreli eğitim planlamalarında maksimum verim hedeflenmiştir.
Minimum 8 hafta ve üzeri kayıt olabileceğiniz, haftada 20 veya 30 ders tercihi ile birlikte İndirimli fiyatlardan faydalanabileceğiniz Genel veya Yoğun İngilizce programlarıdır. Hafta sayısı arttıkça birim fiyat düşürülerek, hem ekonomik hem de hedef odaklı bir eğitim programı olarak planlanmıştır. Linguatime Malta dil okulunda 12 hafta ve üzeri uzun dönem kayıtlarda gidiş dönüş uçak bileti hediye edilmektedir.
Akademik İngilizce programları, akademik veya kariyer hedefli öğrenciler için uzun soluklu hazırlanmış haftalık 30 derslik bir eğitimdir. Linguatime Malta dil okulunda her 6 haftada bir açılan eğitim programlarda ilk 2 dönemde tüm öğrenciler aynı eğitimi alırlar. 3. dönem tercihi yapan öğrenciler ise Akademik, İş İngilizcesi, Turizm veya Fluency üzerine eğitimlerini tamamlayabilirler.
Linguatime Malta'nın sunduğu İş İngiilzce programlarına minimum A2 seviyesini bitirmiş öğrencilerin katılabilir. İş İngilizcesi programları haftada 20 ders ve hedefe ulaşabilmek için 6 kişilik sınıflarda verilmektedir. Kısa vadede çok daha fazla verim alabilmek için ayrıca İş İngilizcesi kursuna ek olarak haftada 10 derslik özel İş İngilizcesi Kursu ile kuvvetlendirilmiş Yoğun İş İngilizcesi Kursunu tercih edebilirsiniz.
Dünya çapında kabul eden İngilizce yeterlilik sınavlarının her biri için farklı eğitim programları sunulmaktadır. IELTS, TOEFL ve TOEIC kurslarının en önemli ortak kriteri tercih edilen sınava yönelik stratejiler ve egzersizler ile sınav skorunuzu yükseltmektir. Linguatime Malta'da sınava hazırlık kursları, her Pazartesi başlayan, Pazartesiden Cumaya 5 gün, günde 6 ders, toplamda haftada 30 derslik bir eğitim programı olarak sunulmaktadır.

Linguatime Malta Dil Okulu Konaklamaları

Linguatime Malta'da apart konaklama ve aile yanı konaklama seçenekleri mevcuttur. Apart konaklamalar 2 kişilik, 3 kişilik ve 4 kişilik olarak sunulmaktadır. Linguatime Malta konaklamaları maksimum 8 - 10 dakika yürüme mesafesi uzaklıktadır.Paylaşımlı apart konaklamalarda, oda temizliği ve yatak düzenlenme hizmetlerinin yanında, öğrencilerin kullanabileceği mutfak da bulunmaktadır.


Linguatime Malta Dil Okulu PDF ve Broşürleri 2020

Linguatime Malta Dil Okuluna ait broşürler, bilgilendirmeler ve fiyat listeleri PDF formatındadır. Linguatime Malta PDF dosyalarını incelemek üzere indirebilirsiniz. Linguatime Malta dil okulu ile ilgili sorularınız olursa bilgi formundan bize ulaşabilirsiniz.


Linguatime Malta Dil Okulu Görselleri - Resimleri 2020

Linguatime Malta Dil Okulu Youtube Videoları

Linguatime Malta Dil Okulu Tanıtımı
Linguatime Malta Öğrenci Yorumları
Linguatime Malta Tanıtımı

Linguatime Malta Öğrenci Yorumları

Aklımda hiç Linguatime Maltaya gitmek yoktu, sadece fiyat bilgisi almak için bilgi formunu doldurdum. Her şeyi a'da z'ye anlatan Sema hanım sayesinde kendimi Linguatime'a derse giderken inanılmaz sahil yolunda buldum. Yaşadığım deneyimlerin arkasında dilokulumalta nın büyük payı var. Keşke tekrar gitme fırsatım olsa

Meltem Nur Y. / Linguatime Malta - 5 Ay

Ben giderken en çok yemek ve kalacağım yer konusunda tereddütteydim. Düşündüğümden de uygun fiyatlara ve Türk yemeklerine benzer yemekler buldum. Kaldığım yer ve oda arkadaşım Myra benim kdar temiz ve düzenliydi.

Kübra Ç. / Linguatime Malta - 3 Ay

Hayatımda ilk defa yurtdışına çıktım, nasıl gergin ve meraklıydım. Yurtdışında dil eğitimi almak için para biriktirmiştim ve en uygun fiyatlı ve kaliteli dil eğitimi verdiğini söyledikleri linguatime'a gittim. Okul ve eğitim çok güzeldi, en güzeli de ders sonrası denizde eğlenmek oldu :D

Yusuf Ç. / Linguatime Malta - 2 Ay

Malta'dayken her dünyanın dört bir yanından insanlar tanıdım. Kimseyle konuşamazken linguatime'ın hocaları beni konuşmaya teşvik etti :) yurtdışı hayalimi gerçekleştirdim, sırada Malta'da tanıdığım arkadaşları ziyaret etmek var

Rabia T. / Linguatime Malta - 6 Ay
linguatime malta dil okulu | linguatime malta dil okulu fiyatları | linguatime malta dil okulu indirimleri | linguatime malta | linguatime malta fiyatları | linguatime malta dil okulu yorumları | linguatime malta öğrenci yorumları | linguatime malta pdf

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!