Elanguest Malta Dil Okulu

St. Julians, Malta
Anasayfa > Malta Dil Okulları > Elanguest Malta
easy malta dil okulu

Elanguest Malta Dil Okulu

DilokuluMalta.com
10

Elanguest Malta Dil Okulu

Elanguest Malta Dil Okulu 17 yıldan fazla bir süredir. İngilizce Dil Eğitimi vermektedir. Malta’nın St. Julian’s şehrinde sahil kenarında kurulmuş olan Elanguest Malta Dil Okulu 2 temel binadan oluşmaktadır.Toplamda 13 derslikten oluşan bina 4 kattan oluşmaktadır. Elanguest Malta Dil Okulu’na gelen öğrenciler karşılaştıkları sıcak atmosferden ve ilgiden oldukça memnun olduklarını sürekli olarak dile getirirler. Elanguest Dil Okulu Uluslararası Profesyonel Dil Okulları grubu üyesidir. (Oxford,U.K) Elanguest Malta Dil Okulu’nda alabileceğiniz İngilizce Eğitim Programları ;

•Genel İngilizce Programları
•Yoğun İngilizce Programları
•Çalışanlara yönelik olarak hazırlanmış İş İngilizcesi kursları
•Branşlara yönelik İngilizce kursları (Hukuk, Tıp, Muhasebe, Finans, Mühendislik, Finans)
•Cambridge ESOL Kurslarına hazırlık
•IELTS kurslarına hazırlık

Elanguest Malta Dil Okulu’nda eğitim veren İngilizce öğretmenleri akıcı bir İngilizceye sahip olmanın yanında TEFL (İngilizceyi öğretmek için özel sertifikalı İngilizce öğretmeni) sertifikasına sahiptir. Sadece derste değil ders dışında da öğretmenlerimiz öğrencilerle sürekli olarak irtibat içerisindedir. Öğretmenlerimiz sizlere kursunuz süresince her konuda rehberlik edeceklerdir. Tavsiyeleri ve danışmanlığıyla sizlere yol göstereceklerdir. Elanguest Malta, İngilizce eğitimi için Malta’ya gelenlere farklı şekillerde konaklama alternatifleri sunmaktadır. Bu konaklama türleri;

•Aile yanı konaklama
•Öğrenci yurtları
•Apartmanlar
•Oteller

Elanguest Malta Dil Okulu Kurs Seçenekleri

İngilizce eğitiminiz süresince, Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma, Anlama, Gramer, Kelime Bilgisi, ve Telaffuz bilginizi genel anlamda geliştirirsiniz. Bu sayede, eğitiminiz tamamlandığında İngilizcenize daha çok güvenir, grammerinizi, kelime bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirerek daha akıcı konuşabilirsiniz. Genel İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 4 ders olarak planlanmıştır.
Genel İngilizce programının takip edildiği ve kısa sürede daha iyi sonuç almak için Yoğun İngilizce programlarını tercih edebilirsiniz. Yoğun İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 6 ders olarak planlanmıştır. Yoğun İngilizce programları ile aynı süre zarfında Genel İngilizce Kursuna göre ortalama %50 daha fazla eğitim alır ve planladığınız eğitim süresini daha verimli geçirebilirsiniz.
Kalabalık sınıf eğitimleri yerine daha küçük gruplar ile eğitim almak isteyenler için idealdir. Haftada 20 veya 30 ders seçenekleri ile her Pazartesi başlayabileceğiniz Miniclass kurslarında sınıf mevcutları maksimum 6 kişi ile sınırlandırılmış ve özellikle kısa süreli eğitim planlamalarında maksimum verim hedeflenmiştir.
Minimum 8 hafta ve üzeri kayıt olabileceğiniz, haftada 20 veya 30 ders tercihi ile birlikte İndirimli fiyatlardan faydalanabileceğiniz Genel veya Yoğun İngiizce programlarıdır. Hafta sayısı arttıkça birim fiyat düşürülerek, hem ekonomik hem de hedef odaklı bir eğitim programı olarak planlanmıştır.
Minimum B1 seviyesini bitirmiş öğrencilerin katılabileceği İş İngilizcesi programları haftada 20 veya 30 ders seçeneği ile beraber hedefe ulaşabilmek için 6 kişilik sınıflarda verilmektedir.
Dünya çapında kabul eden İngilizce yeterlilik sınavlarının her biri için farklı eğitim programları sunulmaktadır. IELTS, TOEFL ve Cambridge (PET, FCE, CAE, CPE) kurslarının en önemli ortak kriteri tercih edilen sınava yönelik stratejiler ve egzersizler ile sınav skorunuzu yükseltmektir. Sınava hazırlık kursları, her Pazartesi başlayan, Pazartesiden Cumaya 5 gün, günde 6 ders, toplamda haftada 20 veya 30 derslik bir eğitim programı olarak sunulmaktadır.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!