Chamber College Malta Dil Okulu

Gzira, Malta
Anasayfa > Malta Dil Okulları > Chamber College Malta

Chamber College

Chamber College Malta Dil Okulu Malta’nın Gzira bölgesinde, çalışma ve dil öğrenmeye olanak sağlayan hoş bir ortamda yer almaktadır. Chamber College Malta Dil Okulu tamamen öğrenci konforu için tasarlanmış şık ve klimalı 27 sınıfa sahiptir.Chamber College Malta dil okulu 14 Şubat 2005 tarihinde kurulmuştur. Bu tarihten itibaren Chamber College Malta Dil Okulunda, Avusturya, Brezilya, Çin, Kolombiya, Ekvator, Almanya, Gürcistan, Hollanda, İtalya, Japonya, Kore, Libya, Luxemburg, Fax, Polonya, Rusya, Sırbistan, İspanya, İsviçre, Türkiye, Tunus, Ukrayna ve Özbekistan'dan öğrenciler eğitim görmüşlerdir.

Chamber College Malta Dil Okulunda her seviye için Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, uluslararası geçerliliği olan TOEFL IBT Kursu, IELTS Kursu, Cambridge Sınavlarına Hazırlık kursları, İş İngilizcesi Kursu ve Executive English kursları (bire bir İngilizce kursları) için uzman kadroya sahiptir. Öğrenim sadece okulda bitmeyeceği gibi okul dışında da bir çok farklı aktivite olanağı da öğrencilere sunulmaktadır.

Chamber College Malta Dil Okulunda, öğrencilerin dil eğitimini geliştirmeleri için işitsel olanakların yanı sıra (TV, VCR, DVD ve CD) tam donanımlı bir dil laboratuvarı bulunmaktadır. Ders haricinde öğrencilerin rahat edebileceği bir dinlenme salonu, cafe, tüm okulda ücretsiz ve kablosuz internet bağlantısı ve uluslar arası ucuz telefon görüşmesine imkan sağlayan VoIP sistemi mevcuttur.

Chamber College Malta Dil Okulu bölge olarak Malta Üniversitesine çok yakın bir konumda olduğu için okul öğrencilerine Malta Üniversitesinin spor kompleksinden de faydalanabilme olanağı sunmaktadır.

Chamber College Malta Dil Okulu Kurs Seçenekleri

İngilizce eğitiminiz süresince, Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma, Anlama, Gramer, Kelime Bilgisi, ve Telaffuz bilginizi genel anlamda geliştirirsiniz. Bu sayede, eğitiminiz tamamlandığında İngilizcenize daha çok güvenir, grammerinizi, kelime bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirerek daha akıcı konuşabilirsiniz. Genel İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 4 ders olarak planlanmıştır.
Genel İngilizce programının takip edildiği ve kısa sürede daha iyi sonuç almak için Yoğun İngilizce programlarını tercih edebilirsiniz. Yoğun İngilizce programları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 6 ders olarak planlanmıştır. Yoğun İngilizce programları ile aynı süre zarfında Genel İngilizce Kursuna göre ortalama %50 daha fazla eğitim alır ve planladığınız eğitim süresini daha verimli geçirebilirsiniz.
Kalabalık sınıf eğitimleri yerine daha küçük gruplar ile eğitim almak isteyenler için idealdir. Haftada 20 veya 30 ders seçenekleri ile her Pazartesi başlayabileceğiniz Miniclass kurslarında sınıf mevcutları maksimum 6 kişi ile sınırlandırılmış ve özellikle kısa süreli eğitim planlamalarında maksimum verim hedeflenmiştir.
Minimum 8 hafta ve üzeri kayıt olabileceğiniz, haftada 20 veya 30 ders tercihi ile birlikte İndirimli fiyatlardan faydalanabileceğiniz Genel veya Yoğun İngilizce programlarıdır. Hafta sayısı arttıkça birim fiyat düşürülerek, hem ekonomik hem de hedef odaklı bir eğitim programı olarak planlanmıştır.
Minimum B1 seviyesini bitirmiş öğrencilerin katılabileceği İş İngilizcesi programları haftada 20 veya 30 ders seçeneği ile beraber hedefe ulaşabilmek için 6 kişilik sınıflarda verilmektedir.
Dünya çapında kabul eden İngilizce yeterlilik sınavlarının her biri için farklı eğitim programları sunulmaktadır. IELTS, TOEFL ve Cambridge (PET, FCE, CAE, CPE) kurslarının en önemli ortak kriteri tercih edilen sınava yönelik stratejiler ve egzersizler ile sınav skorunuzu yükseltmektir. Sınava hazırlık kursları, her Pazartesi başlayan, Pazartesiden Cumaya 5 gün, günde 6 ders, toplamda haftada 20 veya 30 derslik bir eğitim programı olarak sunulmaktadır.

Chamber College Malta Yorumları

Benim Malta’ya 2. Gelişim. Pek çok yeni öğrenci, ilk geldiği günlerde belki de büyük hayal kırıklığına uğruyor. Çünkü burada eğitim sistemi değişik, yemek alışkanlıkları değişik, binalar değişik, trafik değişik kısacası hayat değişik.


Barbaros B. / Chamber College Malta - 4 Ay

Özellikle eğitim sistemi değişik ki bu da ülkemizde alıştığımız sisteme nazaran, size okulların eğitimi kötü ve hiç bir şey öğrenemiyormuşsunuz gibi hissettiriyor. Ancak buradan Türkiye’ye döndüğünüzde bu farkı çok iyi anlıyorsunuz.

Barbaros B. / Chamber College Malta - 2 Ay

Eğer buraya İngilizce öğrenmeye gelmek istiyorsanız mutlaka ilk tercihlerinizden biri olsun. Diyorsanız ki ben buraya sadece eğlence için geleceğim, o zaman lütfen gelmeyin.

Mert G. / Chamber College Malta - 6 Ay

İşini gerçekten layıkıyla yapan ve benim burada olmamda en büyük etken Advance Yurtdışı Eğitim'e sonsuz teşekkürler...


Kübra Ş. / Chamber College Malta - 4 Ay

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!