ACE Malta Dil Okulu

St. Julians, Malta
Anasayfa > Malta Dil Okulları > ACE Malta Dil Okulu

ACE Malta Dil Okulu

ACE Malta Dil Okulu 2013 yılından itibaren faaliyette olan Malta’nın en yeni ve modern okullarından birisidir. Malta’nın en turistik ve en modern yerlerinden birisi olan St. Julians'ın göbeğinde bulunan ACE English Malta, Malta’nın en gözde alışveriş merkezi olan Bay Street Complex'in üst katında bulunmaktadır. Böylece çoğu malta dil okullarının sunamayacağı alternatif ve imkanları öğrencilere çok kolay bir şekilde sunabilmektedir.

Kendisine butik ve saygın bir eğitimi amaç edinmiş ACE Malta Dil Okulu, öğrencilerine modern bir eğitim ortamı sunmaktadır.Yeni bir okul olmasına karşın çalışanları ve öğretmenleri son derece tecrübeli ve kalitelidir. Fiyat performansı açısından Malta’da dil eğitimine başka bir boyut kazandırmayı kendilerine hedef edinmiş okul bu doğrultuda büyük adımlar atmıştır.

Okulun her alanında klimalar mevcuttur ve dekorasyon özellikle enerjik renklerden oluşup modern donanımla döşenmiştir. Böylece öğrencinin okula ilgisini arttırıp ona mükemmel bir çalışma ortamı sunmaktadır. Geniş koridorları ve terasıyla öğrencilere ders arasında bir arada olma ve sosyalleşme olanağı sağlamaktadır. Okulda internet ağının yanı sıra öğrencilerin ücretsiz yararlanabileceği bilgisayar odası mevcuttur. Bunlara ek olarak kütüphane sıcak ve soğuk içecek makinaları, snack barı ile de okulda sosyalleşmenize ve aradığınız her şeyi tek bir noktada bulmanıza çok uygun ortamlar mevcuttur.

ACE Malta Dil Okulu Fiyatları 2020

İngilizce Kursu + Konaklama 4 Hf 8 Hf 12 Hf 24 Hf
Aile Yanı 1530 € 2415 € 3435 € 6255 €
Standard Apart 1250 € 1970 € 2750 € 5330 €
Superior Apart 1330 € 2130 € 2990 € 5810 €
Dikkat: ACE Malta Dil Okulu Fiyatları kurs ve konaklama fiyatları örnek olarak verilmiştir. ACE Malta dil okulu fiyatları gideceğiniz tarihe, süreye ve aktif kampanyalara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Size özel fiyat hesaplaması yapılması için lütfen bilgi formunu doldurunuz.

Bilgi: ACE Malta fiyatlarını PDF olarak görmek için;
Bknz.ACE Malta Dil Okulu Fiyatları
Bilgi: Tüm Malta Dil Okulu fiyatlarını görmek için:
Bknz.Malta Dil Okulu Fiyatları

ACE Malta Dil Okulu Kurs Seçenekleri

ACE Malta dil okulunda İngilizce eğitiminiz süresince, Okuma, Yazma, Dinleme, Konuşma, Anlama, Gramer, Kelime Bilgisi, ve Telaffuz bilginizi genel anlamda geliştirirsiniz. Bu sayede, eğitiminiz tamamlandığında İngilizcenize daha çok güvenir, grammerinizi, kelime bilginizi ve telaffuzunuzu geliştirerek daha akıcı konuşabilirsiniz.
Genel İngilizce kursları, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 4 ders olarak planlanmıştır. Haftalık ders sayısı 20 derstir ve maksimum sınıf mevcudu 12 kişidir. Genel İngilizce kursu, tüm seviyelerde İngilizce eğitim almak için uygun bir kurstur.
ACE Malta dil okulunda Yoğun İngilizce kursu haftada 20 ders Genel İngilizce Kursu + hafatda 10 ders Konuşma Kursundan (Conversation Lessons) oluşur. İngilizce konuşma becerilerinizi geliştirmek için ideal bir kurstur.
Yoğun İngilizce kursu, Pazartesiden Cumaya, haftanın 5 günü, günde 6 ders olarak planlanmıştır. Haftalık ders sayısı 30 derstir ve maksimum sınıf mevcudu 12 kişidir. Yoğun İngilizce kursunda, aynı süre zarfında Genel İngilizce Kursuna göre %50 daha fazla eğitim alır ve planladığınız eğitim süresini daha verimli geçirebilirsiniz.
ACE Malta dil okulunun fark yaratan kursu İngilizce konuşma kursu.
ACE Malta'da hangi kursa katılırsanız katılın, istediğiniz hafta sayısı kadar kursunuza ekleyebileceğiniz Konuşma Kursları, haftada 10 derstir ve sınıf mevcudu 12 kişidir. İngilizce konuşma kursları, Pazartesi'den Cuma'ya günde 2'şer ders olarak verilir.
ACE Malta dil okulu, farklı ihtiyaçlara cevap vermek üzere tasarlanmış, ister almış olduğunuz İngilizce kursuna ek ister sadece özel ders olarak eğitim alabileceğiniz özel İngilizce kursları sunmakta. İngilizce özel ders seçeneklerinin arasında, Genel İngilizce Kursu, İş İngilizcesi kursu, Sınav Hazırlık kursu, Akademik İngilizce kursu, Mimarlık, Mühendislik, Havacılık, Yaratıcı Yazarlık, Finans, Muhasebe, Tarih, Turizm, Hukuk, dDenizcilik, Fotoğrafçılık, Seyahat alanları bulunamktadır.
ACE Malta'nın sunduğu özel İngilizce kursları haftada 10, 20, 30 veya 40 ders olarak alınabilir.
ACE Malta dil okulu, Malta'da uzun dönem İngilizce eğitimi almak isteyenler için indirimli fiyatlar sunar. Minimum 8 hafta ve üzeri kayıt olabileceğiniz, haftada 20 veya 30 ders tercihi ile birlikte İndirimli fiyatlardan faydalanabileceğiniz Genel veya Yoğun İngilizce programlarıdır.
Hafta sayısı arttıkça birim fiyat düşürülerek, hem ekonomik hem de hedef odaklı bir eğitim programı olarak planlanmıştır.
ACE Malta İş İngilizce kursu minimum A2 seviyesini bitirmiş öğrencilerin katılabileceği İş İngilizcesi programları haftada 20 ders, 30 ders ve 40 ders olarak sunulmaktadır. Hedefe ulaşabilmek için 8 kişilik sınıflarda verilmektedir.
ACE Malta dil okulunda Dünya çapında kabul eden İngilizce yeterlilik sınavlarının her biri için farklı eğitim programları sunulmaktadır. IELTS, TOEFL ve Cambridge sınavlarına hazırlık kurslarının en önemli ortak kriteri tercih edilen sınava yönelik stratejiler ve egzersizler ile sınav skorunuzu yükseltmektir. Sınava hazırlık kursları, her Pazartesi başlayan, Pazartesiden Cumaya 5 gün, günde 6 ders, toplamda haftada 30 derslik bir eğitim programı olarak sunulmaktadır. Sınıf mevcudu 8 kişidir.

ACE Malta Dil Okulu Konaklamaları


ACE Malta Dil Okulu PDF ve Broşürleri 2020

ACE Malta Dil Okuluna ait broşürler, bilgilendirmeler ve fiyat listeleri PDF formatındadır. ACE Malta PDF dosyalarını incelemek üzere indirebilirsiniz. ACE Malta dil okulu ile ilgili sorularınız olursa bilgi formundan bize ulaşabilirsiniz.


ACE Malta Dil Okulu Görselleri - Resimleri 2020

ace malta dil okulu resimleri
ace malta dil okulu fotoğrafları
ace malta dil okulu resimleri
ace malta dil okulu fotoğrafları
ace malta dil okulu resimleri

ACE Malta Öğrenci Yorumları

Sınıf içerisinde kendimi İngilizce kursunda gibi hissetmedim. Bir yandan İngilizce öğrenirken bir yandan da çok eğlendim. ACE Malta için yorumum, butik bir okul ama bir o kadar da profesyoneller. Malta'da kaldığım süre boyunca çok keyifli bir zaman geçirdim.

Ceren K. / ACE Malta - 6 Ay

İlk görüşmeye gittiğimde bana bir kaç okul sundular. Kampanyalı fiyatlarından dolayı ACE Malta'yı tercih etmiştim. aslında daha ucuzuda vardı ama yurtdışı eğitim danışmanım benim kriterlerime göre en iyi seçeneğin ACE olduğunu söylemişti. Dediklerinin hepsi çıktı. Teşekkürler.

Özge B. / ACE Malta - 2 Ay

Malta'ya ilk geldiğim andan itibaren alışma dönemim biraz sancılı oldu. Bu süre zarfında baya sorun çıkardım. Hem ACE'dekiler hem Dilokulumalta.com ekibi bana çok yardımcı oldular. Şu anda 4. ayımı bitiriyorum. İlk gün geri dönemk istemiştim. İyiki dönmemişim.

Emir B. / ACE Malta - 6 Ay

Okul hem konumu, hemde kalitesi ile çok öne çıkıyor. Okuldaki öğrencilerin de farklı ülkelerden olması çok büyük bir avantak. Şu anda sınıfımızda 2 Japon, 1 Brezilyalı, 1 Siveçli var. Sınıftaki Tek Türk öğrenci benim. Buda İngilizce konuşmam için beni çok zorluyor.

Tufan Y. / ACE Malta - 4 Ay
ace malta dil okulu | ace malta dil okulu fiyatları | ace malta dil okulu indirimleri | ace malta | ace malta fiyatları | ace malta dil okulu yorumları | ace malta öğrenci yorumları | ace malta pdf

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!