ACE Malta Dil Okulu, Ace English Malta

Anasayfa > Malta Dil Okulları > ACE Malta Dil Okulu

ACE Malta Dil Okulu

ACE Malta Dil Okulu 2013 yılından itibaren faaliyette olan Malta’nın en yeni ve modern okullarından birisidir. Malta’nın en turistik ve en modern yerlerinden birisi olan St. Julians'ın göbeğinde bulunan ACE English Malta, Malta’nın en gözde alışveriş merkezi olan Bay Street Complex'in üst katında bulunmaktadır. Böylece çoğu malta dil okullarının sunamayacağı alternatif ve imkanları öğrencilere çok kolay bir şekilde sunabilmektedir.

Kendisine butik ve saygın bir eğitimi amaç edinmiş ACE Malta Dil Okulu, öğrencilerine modern bir eğitim ortamı sunmaktadır. Yeni bir okul olmasına karşın çalışanları ve öğretmenleri son derece tecrübeli ve kalitelidir. Fiyat performansı açısından Malta’da dil eğitimine başka bir boyut kazandırmayı kendilerine hedef edinmiş okul bu doğrultuda büyük adımlar atmıştır.

Okulun her alanında klimalar mevcuttur ve dekorasyon özellikle enerjik renklerden oluşup modern donanımla döşenmiştir. Böylece öğrencinin okula ilgisini arttırıp ona mükemmel bir çalışma ortamı sunmaktadır. Geniş koridorları ve terasıyla öğrencilere ders arasında bir arada olma ve sosyalleşme olanağı sağlamaktadır. Okulda internet ağının yanı sıra öğrencilerin ücretsiz yararlanabileceği bilgisayar odası mevcuttur. Bunlara ek olarak kütüphane sıcak ve soğuk içecek makinaları, snack barı ile de okulda sosyalleşmenize ve aradığınız her şeyi tek bir noktada bulmanıza çok uygun ortamlar mevcuttur.

Hızlı Erişim


Malta'nın En İyi Dil Okulu Hangisi?

ACE English Malta, özel dil öğrenme hedeflerinize ulaşabileceğiniz yerdir. En etkili ve iyi test edilmiş öğretim metodolojileri aracılığıyla sunulan, yüksek kaliteli, akademik odaklı bir kurs sağlamaya kararlıyız. Butik İngilizce okulumuzda öğrenciler, öğrenme çıktılarının başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan titiz ve zorlu bir akademik programla, samimi ve heyecan verici bir atmosferde öğrenirler.

ACE English Malta tesisleri, yeni bir dinamik eğitim ortamı türünü temsil etmektedir. En son teknoloji, zarif döşeme ve canlı ama minimalist renk tasarımıyla baştan sona şık kaplama, ileriye dönük misyonumuzu yansıtıyor: dünyanın yeni sosyal ve ekonomik manzaralarına hazırlanan öğrencilerin taleplerini karşılamak için tasarlanmış kurslar sunmak. 21'inci yüzyıl. Dil okulu tesislerimizde bina genelinde Wi-Fi, 12 istasyonlu internet kafe, mini kütüphane, kahve, soğuk içecek ve atıştırmalık otomatlarının bulunduğu dinlenme ve dinlenme alanları ve öğrencilerin dinlenip eğlenebilecekleri geniş bir teras bulunmaktadır.

ace malta dil okulu resmi

ACE'de size kişisel ve profesyonel dil öğrenme hedeflerinize ulaşma fırsatı sunuyoruz. Öğrenmek istiyorsanız, öğretmek istiyoruz! Modern, eğlenceli ve davetkar bir ortamda yürütülen, denenmiş ve test edilmiş, yenilikçi ve dinamik, pedagojik yaklaşımların bir kombinasyonuna dayanan ACE English Malta öğretim metodolojisinin etkinliği konusunda tutkuluyuz. Gelişen İngilizce becerilerinizin sonuçlarını görmeye başladığınızda, ne demek istediğimizi anlayacaksınız!

Kurslarımızın öğretmenleri, öğrencilerle yakın işbirliği içinde çalışır ve sınıf başına düşen az sayıdaki öğrenci sayesinde, öğrencilerin ilerlemesini sürekli olarak değerlendirebilir ve her öğrenciye kişisel ilgi gösterebilir. Öğretim söz konusu olduğunda, kendimizi yüksek bir standartta tutuyoruz ve aynı şeyi öğrencilerimizden de bekliyoruz! İlk dersten itibaren İngilizce, coşku ve pozitifliğin, öğrenmenin zorluklarının üstesinden gelmede tüm öğrencilerin sıkı çalışmasını ve özverisini teşvik eden titiz ve kesin bir öğretim metodolojisine bağlılıkla birleştiği canlı, etkileşimli oturumlarımızda konuşulan tek dil; İngilizce.

ACE'in tek amacı, her zaman İngilizce dil becerilerinize yaşam boyu güven vermektir.

ACE Malta Dil Okulu Fiyatları 2023 Ne Kadar?

Aşağıda, ACE Malta dil okuluna ait genel İngilizce + konaklama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Genel İngilizce Kursu + Konaklama 4 Hf 8 Hf 12 Hf 24 Hf
Aile Yanı 1540 € 2760 € 3960 € 7560 €
ACE Apart 1370 € 2330 € 3290 € 6410 €

Aşağıda, ACE Malta dil okuluna ait yoğun İngilizce + konaklama fiyatlarını bulabilirsiniz.

Yoğun İngilizce Kursu + Konaklama 4 Hf 8 Hf 12 Hf 24 Hf
Aile Yanı 1860 € 3160 € 4560 € 8760 €
ACE Apart 1630 € 2690 € 3770 € 7010 €

ACE Malta Fiyatlarına Neler Dahil?

ACE Malta dil okulu fiyatlarına dahil olanlar;

 • Kurs ücreti
 • Seçilen konaklama ücreti
 • Welcome evening
 • Kurs sertifikası
 • Ücretsiz Konuşma Klüpleri (müsaitliğe göre)
 • Aylık Gelişim Sınavları
 • Aylık Bireysel Akademik Değerlendirme
 • Ücretsiz Wi-Fi (Okul ve apart konaklamalarda)
 • Konaklama Vergisi
 • Havaalanında karşılama
 • Plaj üyeliği (sadece yaz sezonunda hafta içi günlerde)
 • Sim Card
 • Europass İngilizce Sertifikası (15 Euro ek ücret uygulanır)
 • Gidiş Dönüş Havaalanı Transferleri
 • Kayıt Ücreti
 • Konaklama Yerleştirme Ücreti
 • İlk Seviye Kurs Kitapları

Dikkat: ACE Malta Dil Okulu Fiyatları gideceğiniz tarihe, süreye ve aktif kampanyalara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Size özel fiyat hesaplaması için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

ACE Malta Dil Okulunda Hangi Kurslar Var?

ACE Malta'da her yaş grubuna ve her seviyeye göre farklı eğitim seçenekleri bulunmaktadır. ACE Malta'da kayıt olabileceğinzi kursları aşağıda bulabilirsiniz

 • Genel İngilizce (General English 20)
 • Genel İngilizce (General English 30)
 • Konuşma Klüpleri
 • Aile Programları (Family Pack)
 • 8 - 17 Yaş Yaz Kampları (8 - 17 Summer Junior Camp)
 • Mini Grup 30 (Mini 30)
 • Akademik İngilizce (Academic English)
 • Cambridge Sınavlarına Hazırlık (PET,FCE, CAE)
 • IELTS Hazırlık
 • TOEFL Hazırlık
 • İş İngilizcesi (Business English)
 • Teacher Training

Yukarıdaki programlar hakkında detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

ACE Malta Dil Okulunda Hangi Konaklama Seçenekleri Var?

ACE Malta, öğrencilerin tercihlerine göre birden çok konaklama seçeneği sunmakta. Okulumuzun sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz;

ACE Malta Dil Okulu Konaklamaları

ACE Malta dil okulunun öğrencilerine sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz.


ACE Malta Dil Okulu Malta'da Nerede?

ACE Malta dil okulu, Malta'nın kalbi sayılan Paceville, St Julians'ta, Malta’nın en gözde alışveriş merkezi olan Bay Street Complex'in üst katında bulunmaktadır. ACE malta dil okulunun adresi: Bay Street Complex, Level 4, St. George's Bay, Saint Julian's, STJ 3311 Malta.

ACE Malta Dil Okulu PDF ve Broşürleri 2023

ACE Malta Dil Okuluna ait broşürler, bilgilendirmeler ve fiyat listeleri PDF formatındadır. ACE Malta PDF dosyalarını incelemek üzere indirebilirsiniz. ACE Malta dil okulu ile ilgili sorularınız olursa bilgi formundan bize ulaşabilirsiniz.


ACE Malta Dil Okulu Resimleri 2023

ACE malta dil okulu resimleri
ACE malta dil okulu fotoğrafları
ACE malta dil okulu resimleri
ACE malta dil okulu fotoğrafları
ACE malta dil okulu resimleri

ACE Malta Dil Okulu Youtube Videoları

ACE Malta Dil Okulu Tanıtımı

ACE Malta Dil Okulunda Sıradan Bir Gün

ACE Malta Dil Okulunda Bir Öğretmenin Günü


ACE Malta Akreditasyonları

ACE Malta dil okulu, Malta'da en çok akreditasyona sahip dil okuludur. Bu da, aynı zamanda, eğitime ve kaliteye ne kadar önem verdiğinin bir başka kanıtıdır.

eaquals akreditasyonu
bildungsurlaub akreditasyonu
elt council akreditasyonu
trinity college akreditasyonu
feltom akreditasyonu
epg akreditasyonu
ell akreditasyonu
erasmus akreditasyonu

ACE Malta Öğrenci Yorumları

En son 3 aylığına ACE Malta'ya gittim. Okul seçiminde, Sema Hanımın tavsiyeleirni dinledim. Genelde ne söylendiye karşıma çıktı. ACE'in lokayson olarak en iyi lokasyona sahip okul olduğunu buraya gelince gördüm. Okul dişrek Bay street alışmerkezinin içerisinde. Malta'nın en iyi bölgeleri zateni Swieqi, Pembroke ve St Julians.

Çok farklı ülkelerden öğrenciler var. Sosyal yönü çok güçlü bir okul. O yüzden arkadaş edinmek ve İngilizcenizi geliştirmek için çok fırsatınız oluyor. Okula geldiğinzi ilk hafta bir tanışma partisi düzenliyorlar. Bu da genelde okulla aynı binada olan Hard Rock cafede oluyor. Okul, haftanın her günü için farklı bir aktivite düzenliyor. Okulda sıcak ve samimi bir ortam var. Butik bir dil okulu olduğu için öğrenciler ile çok ilgileniyorşar. Okul görevlileri her zaman yardımcı olmaya çalışıyor. OKulun eğitim kaliteside çok çok iyi. KIsa zamanda bana çok katkı sağladılar.

Burada aslı konu sanırım, acentanızın sizi tanıması ile alakalı. Benim acentam bana en çok uyum sağlayabileceğim ve verim olabileceğim okulu sundu. Vizeden, konaklamama kadar herşeyle ilgilendiler. Herşey için teşekkür ediyorum. Muttalip K. / ACE Malta - 3 Ay

Sınıf içerisinde kendimi İngilizce kursunda gibi hissetmedim. Bir yandan İngilizce öğrenirken bir yandan da çok eğlendim. ACE Malta için yorumum, butik bir okul ama bir o kadar da profesyoneller. Malta'da kaldığım süre boyunca çok keyifli bir zaman geçirdim.

Ceren K. / ACE Malta - 6 Ay

İlk görüşmeye gittiğimde bana bir kaç okul sundular. Kampanyalı fiyatlarından dolayı ACE Malta'yı tercih etmiştim. aslında daha ucuzuda vardı ama yurtdışı eğitim danışmanım benim kriterlerime göre en iyi seçeneğin ACE olduğunu söylemişti. Dediklerinin hepsi çıktı. Teşekkürler.

Özge B. / ACE Malta - 2 Ay

Malta'ya ilk geldiğim andan itibaren alışma dönemim biraz sancılı oldu. Bu süre zarfında baya sorun çıkardım. Hem ACE'dekiler hem Dilokulumalta.com ekibi bana çok yardımcı oldular. Şu anda 4. ayımı bitiriyorum. İlk gün geri dönemk istemiştim. İyiki dönmemişim.

Emir B. / ACE Malta - 6 Ay

Okul hem konumu, hemde kalitesi ile çok öne çıkıyor. Okuldaki öğrencilerin de farklı ülkelerden olması çok büyük bir avantaj. Şu anda sınıfımızda 2 Japon, 1 Brezilyalı, 1 İsveçli var. Sınıftaki Tek Türk öğrenci benim. Buda İngilizce konuşmam için beni çok zorluyor.

Tufan Y. / ACE Malta - 4 Ay

Bu Sayfada En Çok Aranan Kelimeler

ACE malta dil okulu | ACE malta dil okulu fiyatları | ACE malta dil okulu indirimleri | ACE malta | ACE malta fiyatları | ACE malta dil okulu yorumları | ACE malta öğrenci yorumları | ACE malta pdf

ACE malta dil okulu resimleri

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!