ACE Malta Apart Konaklama

Anasayfa > Malta Dil Okulları > ACE Malta > Apart Konaklama

ACE Malta Standard Apart Konaklama

ACE Malta Dil Okulunun sadece kendi öğrencileri için sunduğu ACE Standard Apart Konaklamalar okula 5 - 30 dakika yürüyüş mesafesinde ve 3/4 yatak odalı dairelerden oluşmaktadır. Bazı daireler blok olarak ACE Malta Dil Okulu tarafından kullanılmakla birlikte bazı daireler ise blok içinde tek daire olarak ACE Malta Dil Okulu tarafından öğrencilere sunulmaktadır.

Standard apart konaklamalarda yatak odaları 2 veya 3 kişiliktir. Kişi sayısı seçimi yapılamamaktadır. Dolayısıyla kalınacak kişi sayısı haftalık fiyatlarada etki etmemektedir.

Tüm dairelerde ortak mutfak, tüm mutfak ekipmanları, kablosuz internet, kablo T.V. bulunmaktadır. Çarşaf ve havlular dairelerde bulunmaktadır ve haftada 1 kez değiştirilmektedir. Konaklama temizliği yine hafatda 1 kez yapılmaktadır. Tüm daireler ACE Malta Dil Okuluna maksimum 30 dakikalık yürüyüş mesafesi içerisinde olan St. Julians ve Swieqi bölgelerinde bulunmaktadır. ACE Malta'nın sunduğu dairelerde ısıtıcı ve vantilatör bulunmakta olup klima bulunmamaktadır.

ACE Malta Superior Apart Konaklama

ACE Malta Dil Okulu'nun sadece kendi öğrencileri için sunduğu ACE Superior Apart Konaklamalar okula maksimum 10 dakika yürüyüş mesafesinde ve 3/4 yatak odalı dairelerden oluşmaktadır. Bazı daireler blok olarak ACE Malta Dil Okulu tarafından kullanılmakla birlikte bazı daireler ise blok içinde tek daire olarak ACE Malta Dil Okulu tarafından öğrencilere sunulmaktadır. Tüm dairelerde ortak mutfak, tüm mutfak ekipmanları, kablosuz internet, kablo T.V. bulunmaktadır. Çarşaf ve havlular dairelerde bulunmaktadır ve haftada 1 kez konaklama temizliği yapılmaktadır. Tüm daireler ACE Malta Dil Okuluna maksimum 10 dakikalık yürüyüş mesafesi içerisinde olan Sliema, St. Julians ve Swieqi bölgelerinde bulunmaktadır. ACE Malta'nın sunduğu dairelerde ısıtıcı ve vantilatör bulunmakta olup klima bulunmamaktadır.

ACE Malta Dil Okulu Konaklamaları

ACE Malta dil okulunun öğrencilerine sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!