ACE Malta Apart Konaklama

Anasayfa > Malta Dil Okulları > ACE Malta > ACE Apart Konaklama

ACE Malta Apart Konaklama

ACE Malta Dil Okulunun sadece kendi öğrencileri için sunduğu ACE Standard Apart Konaklamalar okula 10 - 30 dakika yürüyüş mesafesinde ve 3/4 yatak odalı dairelerden oluşmaktadır. Bazı daireler blok olarak ACE Malta Dil Okulu tarafından kullanılmakla birlikte bazı daireler ise blok içinde tek daire olarak ACE Malta Dil Okulu tarafından öğrencilere sunulmaktadır.

Tüm dairelerde ortak mutfak, tüm mutfak ekipmanları, kablosuz internet, kablo T.V. bulunmaktadır. Çarşaf ve havlular dairelerde bulunmaktadır ve haftada 1 kez değiştirilmektedir. Konaklama temizliği yine hafatda 1 kez yapılmaktadır. Tüm daireler ACE Malta Dil Okuluna maksimum 30 dakikalık yürüyüş mesafesi içerisinde olan St. Julians ve Swieqi bölgelerinde bulunmaktadır. ACE Malta'nın sunduğu dairelerin tamamında ısıtıcı ve ve jeton ile çalışan klima bulunmaktadır.

ace malta apart konaklama

Hızlı Erişim


ACE Malta Apart Konaklama Kimler için Uygun?

ACE Malta'nın sunduğu apart konaklamalar genel olarak okula 10 dakika ile 30 dakika yürüyüş mesafesindedir. Tüm konaklamalar 2 kişilik ve tek kişilik odalardan oluşmaktadır. ACE Malta'nın aunduğu tüm apart konaklamalar, standart apartlardan daha kalitelidir. Tüm apartmanlarda, ortak mutfak ve yaşam alanı bulunmaktadır. ACE Malta'nın sunduğu apart konaklamalarda sadece ACE Malta dil okulunun öğrencileri kalmaktadır. Bu yüzden yeni arkadaşlar edinmek için ideal bir konaklamadır.

Merkezi konumu ve konaklama rahatlığı hem uzun, hem de kısa dönem kalacak öğrenciler için ideal bir seçenektir.

ACE Apart Konaklama Resimleri

ACE Malta Apart Konaklama Nerede?

ACE Malta Apart konaklamalar, ACE Malta dil okuluna 10 - 30 dakika yürüyüş mesafesindedir.

ACE Malta Dil Okulu Konaklamaları

ACE Malta dil okulunun öğrencilerine sunduğu konaklama alternatiflerini aşağıdaki bağlantılardan inceleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi için "Telefonunuzu Bırakın" Sizi Arayalım!

Hemen Bilgi İste!