Dilokulumalta güncellendi !

Yeni web sitesi tasarımı ve yeni açılan İngilizce kurslarımız ile daha iyiyiz. Advance Yurtdışı Eğitimin “Malta Dil Okulu” konusunda uzmanlaşmış yurtdışı eğitim danışmanları tarafından hazırlanan web sitesi güncellendi. 2024 yılına ait yeni Malta dil okulu fotoğrafları ve okul videoları ile güncellenen web sitesine ek olarak, uzun yıllardır eğitim sektöründe olan ETC English ingilizce kursu bünyesine katan DilokuluMalta.com ve Advance Yurtdışı Eğitim, hem yurtdışı eğitim hemde yurtiçi eğitim konusunda faaliyet göstermektedir.

ETC English + Dilokulumalta.com

Türkiye çapında 20’den fazla şehirde faaliyet gösteren ETC English Şubesini bünyesine katan Advance Yurtdışı Eğitim, bu sayede öğrencilerine yurtdışına gitmeden önce İngilizce kursu vermektedir.  Yine yurtdışı eğitimini tamamlayarak Türkiye’ye dönen öğrencilerine de İngilizce’yi unutmamaları için eğitim planlaması yapmaktadır.

İngilizcenize artı katıyoruz!

Özellikle İstanbul’da bulunan öğrencilerimizin faydalanabileceği ve tamamen ücretsiz fırsatlar sunuyoruz. Speaking Club, Movie Club ve Word Club gibi aktivitelerle yurtdışında öğrenilen İngilizcenin unutulmaması sağlanmaktadır. Ayrıca buna ek olarak ileri seviyede Sınav İngilizcesi Eğitimleri olan IELTS, TOEFL IBT gibi sınav hazırlık kursları da yine DilokuluMalta.com ve Advance Yurtdışı Eğitim güvencesi ile öğrencileri sunulmaktadır.

Leave A Comment

Yeni İçerikleri Kaçırmamak İçin Bültenimize Kayıt Olun

Kampanya ve yeni makaleler için sizi bilgilendireceğiz.

Üye olarak Gizlilik Politikamızı ve KVKK Aydınlatma Metnini kabul etmiş sayılırsınız.