Dil Okuluna Gidene 300 Euro Hediye Çeki!

Malta Hükümetinin yapmış olduğu açıklamaya göre 01 Haziran 2021 tarihinden itibaren Malta’da yüz yüze İngilizce eğitime kaldığımız yerden devam edebileceğimiz haberi geldi. Bu güzel haberle birlikte dilokulumalta.com sitemizden siz değerli öğrencilerimiz için yapacağımız kampanya ve indirimleri takip etmeye başlayabilirsiniz.

Dil Okulu Öğrencilerine günlük 10 Euro Hediye Çeki

Ayrıca  Malta hükümeti, Malta’da dil eğitimi için gelecek yabancı öğrencilere, asgari 15 gün ve azami 30 güne kadar, kaldıkları her gün için 10’ar Euro hediye çekleri (voucher) verecek.  Yani şuan ki durumda minimum 13 Hafta D sınıfı Malta vizesi başvurusunda bulunduğumuz için öğrencilerimize 300 Euro hediye çeki verilecek.

300 Euro Hediye Çeki (Voucher) Nasıl Kullanılır?

  • Hediye Çeki (Vouncher) imkanından yararlanacak öğrencinin Malta dil okullarına minimum 15 günlük eğitim alma şartı kayıt olması gerekiyor.
  • Malta’da dil eğitimi alacağı süre 30 günden daha fazla olsa da azami 30 gün için günlük 10 Euro’luk hediye çeki verilecek. Yani öğrenci başı azami hediye çeki toplamı 300 Euro olacak.
  • Bu hediye çekleri restoranlar, kafeler veya dükkanlarda v.s yapılacak harcamaların ödemesinde kullanılabilecek.
  • Hediye çekleri okullara yapılacak herhangi bir  ödemede kullanılamayacak.
  • Hediye çekleri nakde çevrilemeyecek. Hediye çekleri sadece alışverişlerde kullanılabilecek.
  • Bu promosyon yeni gelecek öğrenciler için geçerli olacak. Henüz hangi tarih itibarı ile gelecek öğrenciler geçerli olacağı belirtilmemekle birlikte, 01 Haziran 2021 tarihinden sonra Malta’da eğitim alacak öğrenciler için geçerli olacağı tahmin ediliyor.
  • Malta Dil Okuluna Gidene 300 Euro Hediye Çeki kampanyası için Malta hükümeti 1 Milyon Euro’luk bütçe ayırdı. Bu kampanya Malta hükümeti tarafından ayrılan 1.000.000 Euro’luk bütçe tükenene kadar geçerli olacak.

Kaynak: https://lovinmalta.com/

Leave A Comment

Yeni İçerikleri Kaçırmamak İçin Bültenimize Kayıt Olun

Kampanya ve yeni makaleler için sizi bilgilendireceğiz.

Üye olarak Gizlilik Politikamızı ve KVKK Aydınlatma Metnini kabul etmiş sayılırsınız.